Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by sh11
100mb za 5zl jest tez w playu, ale tylko na ich zasięgu czyli w dużych miastach i to nie zawsze.

Z Avili ktos korzystal ? Strasznie tani ten badziew, <300 za uzywke, jest to cos warte pod katem neta ?(wiem ze brak wifi)


W tym przedziale cenowym lepszym od Avilli jest Lg Ku990 Viewty - posiada HSDPA, Avila ma tylko Edge.
Mi np. na Lg w wiekszosci miejsc w Krakowie necik hula po HSDPA czyli bardzo pieknie, na najwiekszych zadupiach mam Edge wiec nie jest zle.

Quote
Panowie jaką Nokie polecacie do przeglądania neta, (grania u buków :P) ? Widzę, że Goget poleca 5530, a czy jest coś w podobnej cenie godne uwagi ?

I druga sprawa. Mam obecnie Era Tak-Tak i pytanie czy na tym w ogóle się opłaca neta mieć? i czy są jakieś większe pakiety, bo teraz mam chyba 5MB (przeglądam tylko przez WAP, stary telefon mam wink ). A jak nie to chyba play ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o internet, czy inna sieć też ma korzystne oferty ? Chciałbym zachować mój nr z ery, ale jak się nie opłaci to muszę zmienić sieć wink

I czy kupować na allegro, czy kombinować coś z jakąś umową wink ?

W cenie 5530 wolalbym Era G1 (Htc Dream).
Ale kwestia jaki chcesz system, czy chcesz fizyczna klawiature itd itd.

Co do netu polecam gaduAir (nadajniki plusa).
Przy doladowaniu za 20zl dostajesz gratis 100mb, pakiet 100mb kosztuje 5zł, a 300mb koszt 11zł.
Od 12.04 Przy doladowaniu za 20zl koszt rozmow to 19gr/min (do play 49gr), sms 6gr
Gg w tel za friko
+ wiele innych promocji.

Ewentualnie pomysl o mbanku mobile jak wyzej Goget pisal.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Dzięki wielkie wink Ten mBank mi pasuje, bo mam tam konto i możliwe, że tak właśnie zrobię.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
miał ktoś do czynienia z nokią e52?? zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy warto, może ktoś ma jakieś spostrzeżenia??
Ogólnie jestem zdania że telefon służy do dzwonienia i wysyłania smsów:) i z takich bajerów jak np aparat nigdy nie korzystałem w telefonie. Ale z internetu z chęcią bym korzystał, podobnie jak z GPS który e52 posiada. jak nie e52 to może jakiś podobny telefonik ktoś poleci, bo ja w tym temacie zupełnie nie siedzę smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Znajomy jakiś czas temu zamienił N97 na e52 i jest bardzo zadowolony.

Bateria kozak, lekki i poręczny, sporo bajerów upchanych jak wspomniany GPS czy Wifi. Moim zdaniem najlepszy telefon z klawiaturą cyfrową (biorąc pod uwagę cena/jakość).


Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
szpak- jeszcze E71/73 wydaje się ciekawy, o ile Cię nie przerażają jego gabaryty ;-)

agr1- LG jednak mnie trochę odpycha jako firma, a znajdę coś z hsdpa tak do 400/500 (uzywany) jakiejs solidniejszej firmy ? najlepiej dotykowy

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
agr1- LG jednak mnie trochę odpycha jako firma, a znajdę coś z hsdpa tak do 400/500 (uzywany) jakiejs solidniejszej firmy ? najlepiej dotykowy[/quote]

Akurat Lg telefony, telewizory i monitory robi calkiem niezle.
Moim zdaniem lepsze niz Samsung.

Mozesz sobie uzyc szukajki http://www.gsmarena.com/search.php3 i specyzowac czegos szukasz, np. dotyk, ponad 3 cale wyswietlacz, cena do 200eur itd itd. (Proponuje dac cene wlasnie do 200eur, bo tam licza jako nowe telefony i czesto cena jest wygorowana, a na allegro uzywki duzo tansze).
Od siebie polece raz jeszcze Era G1 (Htc Dream) - Htc to obecnie najsolidniejsza firma jesli chodzi o telefony.
Do 500zł kupisz uzywke. Zalezy czy chcesz system android i czy Ci potrzeban fizyczna klawiatura.
Ewentualnie Nokia 5530/5230, i jesli dorwiesz w tej cenie to Samsung Omnia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Blad post wyzej mialo byc w ostatnim zdaniu:
Nokia 5800/5230, a nie 5530..

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Jeszcze pytanie o klawiaturę dotykową, bo nie jestem do tego przekonany. Dobrze się tego używa ? Czytałem, że w tych Nokiach nie jest to tak perfekcyjnie jak powinno być.

I jeszcze jaką Nokię bez klaw. dotykowej byście polecili tak w okolicach 500-600 zł ?

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Conrad
Tak z ciekawości, ma tu ktoś jeszcze iPhone'a?

Według mnie telefon jest super, a nie kupiłem go z powodu tej sztucznej aury wokół niego ("oh ah, ale bajer, muszę go mieć"), tylko osobiście pracuję na Mac'u, żona także ma Mac'a ale laptopa, tak więc wszystko co Apple nie jest mi obce. smile


Apple klasa smile
Kupiłem iPhone jak wyszedł 3G, bardzo mi sie podobał, ogolnie do muzyki neta gier etc.
Przyznam sie złamałem softa, wgrałem m.in wikipedie offline i mase rozncyh progsow.
Teraz mam 3gs. Na oryginalnym sofcie. Lepsza troszke lepszy mi sie wydaje, kupiłem za smieszne pieniądze w sumie. Ale przymierzam sie do kupna 4g jak tylko wyjdzie.
A jeśli juz chodzi o samo Apple. To do nauczenia sie i korzystania troche czasu schodzi, ale później nigdy nie wrócisz na windowsowy shit grin .
Obecnie na 3gs'ie biegam sobie z NIKE+ Running z transmiterem, fajne urozmaicenie do biegania wink
A co do gierek obecnie to nie wiem, nie gram w nic wiec mozesz cos polecic wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Wybrałem Nokie 5800, bo chcę GPSa mieć wink

Teraz potrzebuję jakichś linków z aplikacjami na telefony. Przeglądarki, mapy itd. I co w ogóle na początku na nią mam instalować ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
na poczatku mysle ze koniecznie hacking, bez tego sporo aplikacji chyba sie nie uda zainstalowac... tongue pozniej nawigacja (polecam sygic mobile), opera mini, slownik z kilkoma jezykami, adobe pdf - wiadomo do czego sluzy, uzyteczny program phonetorch - latarka grin a reszta gry i inne mniej wazne programy tongue taki maly zestaw grin

http://www.symbianforum.pl/index.php?//forum/166-symbian-os/ tu sa gry i programy, na 5800 jest symbian s60 ver 5 jakbys nie wiedzial wink
na innych forach nie przebywam wiec wiecej linkow nie podam tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Co sadzicie o telefonie SE Aino ? Bo przymierzam sie do zakupu wlasnei tego tele;) Zastanawialem sie takze nad SE C905.
Obecnie posiadam SE C902 i jestem zadowlony z niego ale konczy sie umowa wiec czas wymienic;)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Potrzebuje zdjac simlocka z e51. Da rade samemu ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
ktora lepsza nokia e52 czy e66 ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Slawek_kk
ktora lepsza nokia e52 czy e66 ?
porownanie: http://www.phonegg.com/compare/25/Nokia-E66-vs-Nokia-E52.html
tongue w oczy rzuca sie duzo szybszy procesor, poza tym roznice bardzo male wink

osobiscie wybralbym e52, rozsuwane tel mi jakos nie pasuja, kojarza mi sie z damskimi telefonami ale jak kto woli wink
wybor to raczej kwestia wygladu, jak ktos ma e66 (lub podobny) to niech sie wypowie jak ze sliderami w nokii, slyszalem ze czasem sie psuja wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
bo wlasnie chcialem kupic e52 tylko teraz taka propozycja padla od kolegi ze ma do sprzedania e66 dlatego sie pytam wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
E52 dużo lepsza, szkoda czasu na zastanawianie grin

Lżejsza, smuklejsza, dłużej trzyma bateria, nowszy soft, mocniejszy procek, wejście na normalne słuchawki posiada (mini jack).

Chyba tylko naiwny wielbiciel sliderów wybrałby E66 wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
ok, to wybiore e52 dzieki za pomoc smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Mam na sprzedaz nowiutki Iphone 3GS czarny bez locka, jakby ktos byl zainteresowany to walic na priv.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by Slawek_kk
ok, to wybiore e52 dzieki za pomoc smile


Nie będziesz żałować. Mam taki, a bateria w nim to marzenie trzyma dłużej niż tydzień.

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1