Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 50 1 2 3 4 5 49 50
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Do Rzymu jeszcze, Vinci ( wygrała w ubiegłym roku ), Ferrer i Djoko.
Tylko, że z tego się zrobił Intercity, więc trzeba podzielić.

Bonus: Unibet
akagi #3809146 16/04/2010 16:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Cześć osób szuka dzisiaj sensacji w meczu Ferrer-Kohli, a mi się wydaje że będzie to bardzo łatwy mecz dla Davida, wczoraj w drugim secie popełnił dużo niewymuszonych błędów, dzisiaj już to się nie powtórzy. Kohli dzisiaj dopiero zagra z gościem co umie grać na clayu. Wcześniejsi rywale bez formy i bez wiary w zwycięstwo. Dzisiaj Ferrer porozrzuca rywala, Kohli będzie pod ciągłą presją i popełnione błędy będą koniecznością. Tak to widzę -3,5 Ferrer. A jak będzie okaże się wszystko na korcie.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Witam:)tez obstawie ferrera-3,5,zastanawiam sie nad verdasco -4,5,a co polecacie z debli z monte carlo??

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Djdario - z debli tylko Nestory do mnie przemawiają.
W pozostałych parach, różnie może być.

akagi #3809155 16/04/2010 16:45
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
no wczoraj konczyli mi kupon i dosc fajnie zagrali(tez mam ich w planach),myslalem jeszcze o braciach,i teraz nie wiem czy dac ich czy raczej skusic sie na vinci,hmm chwila zastanowienia:P

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ale ta Vinci to widzę masówka się robi tongue Chyba tylko z uwagi że rok temu była to w Finale który wygrała .

Sam ją pograłem a teraz zaczynam się obawiać laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Godzina 13.00 dzisiaj

Grajus87: Wczoraj tragicznie, a dziś jedzie Robertę bez problemu i typuj tu tenis.

Jakiś jegomość: Cały jeden break i ona nie łamie, beznadzieja

Drugi jegomość: Zgadza się, na pewno sprzedała szmata jedna puke

Radmanovic: Widzę spece z mecz.pl znowu dali o sobie znać laugh

Akagi: To graj swoje bety i pamiętaj każdy jest swoim sterem i żeglarzem

Mądrala ( przy wyraźnym prowadzenie Dulgheru ): Rumunka to było promo dnia, nie wiem dlaczego graliście Vinci smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
heh Grajus zazwyczaj ?Twoje typy dobrze wchodza,takze mysle,ze vinci sobie poradzi:P vinci,ferrer-3,5,nestory,verdasco.a moze dam tez verdasco-4,5 ale to na innym:P co ty o tym sadzisz??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
młody odezwij do mnie na gg, bo nie wiem czy mam dobry nr do Ciebie

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
macie jakie sproxy zeby sie na betfair zalogowac bo w pracy zablokowane niektore strony

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
młody przestań tongue Roberta lekko więc nie będzie płaczu laugh

głównie to Haase , Nadal z hc , Francuzi w hokeja peffa tongue

djdarioo Ferru nie bedzie miał łatwo , a co do Verdasco mam podobne zdanie , Albercik nie ugra seta.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Kohli boks

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
nadal -5,5, tez myslalem,ferrero wczoraj ledwo wygral z Tsonga(ale dal kase):P ale mysle,ze nadal jest w formie:)

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ja - Grajus - ją wczoraj ( w dużych fragmentach ) oglądałem z Timeą.
Gemy serwisowe, prawie nie do ruszenia dla Bacsinskiej.
W wymianach, też jej w miarę szło.
Fakt,że jak się zrobi masówka, to niebezpieczeństwo wzrasta,
bo i na rynku obserwuję wzrost tendencji spadkowej, a jeszcze 2 godz. do meczu.
Każdy sam musi ocenić - co mu się opłaca.

akagi #3809170 16/04/2010 17:00
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Od kiedy sa kwale do Barcelony ?

Od Soboty ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
tak

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Originally Posted by grajus87
tak

Masz moze linka do listy ktorzy za zapisani do Kwali ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Moze ktos zapodac liste kwali do barcy? Bog zaplac smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
A ja na start zagrałem under 9.5 gema w 1 secie Ferrer - Kohli. Kurs niski bo @1.90 ale jakoś sobie trzeba dostarczyć emocji z rana na przebudzenie smile .

Strona 3 z 50 1 2 3 4 5 49 50

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, burbon, forty, aker), 663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1