|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Do Rzymu jeszcze, Vinci ( wygrała w ubiegłym roku ), Ferrer i Djoko. Tylko, że z tego się zrobił Intercity, więc trzeba podzielić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Cześć osób szuka dzisiaj sensacji w meczu Ferrer-Kohli, a mi się wydaje że będzie to bardzo łatwy mecz dla Davida, wczoraj w drugim secie popełnił dużo niewymuszonych błędów, dzisiaj już to się nie powtórzy. Kohli dzisiaj dopiero zagra z gościem co umie grać na clayu. Wcześniejsi rywale bez formy i bez wiary w zwycięstwo. Dzisiaj Ferrer porozrzuca rywala, Kohli będzie pod ciągłą presją i popełnione błędy będą koniecznością. Tak to widzę -3,5 Ferrer. A jak będzie okaże się wszystko na korcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
Witam:)tez obstawie ferrera-3,5,zastanawiam sie nad verdasco -4,5,a co polecacie z debli z monte carlo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Djdario - z debli tylko Nestory do mnie przemawiają. W pozostałych parach, różnie może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
no wczoraj konczyli mi kupon i dosc fajnie zagrali(tez mam ich w planach),myslalem jeszcze o braciach,i teraz nie wiem czy dac ich czy raczej skusic sie na vinci,hmm chwila zastanowienia:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ale ta Vinci to widzę masówka się robi  Chyba tylko z uwagi że rok temu była to w Finale który wygrała . Sam ją pograłem a teraz zaczynam się obawiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Godzina 13.00 dzisiaj Grajus87: Wczoraj tragicznie, a dziś jedzie Robertę bez problemu i typuj tu tenis. Jakiś jegomość: Cały jeden break i ona nie łamie, beznadzieja Drugi jegomość: Zgadza się, na pewno sprzedała szmata jedna  Radmanovic: Widzę spece z mecz.pl znowu dali o sobie znać  Akagi: To graj swoje bety i pamiętaj każdy jest swoim sterem i żeglarzem Mądrala ( przy wyraźnym prowadzenie Dulgheru ): Rumunka to było promo dnia, nie wiem dlaczego graliście Vinci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
heh Grajus zazwyczaj ?Twoje typy dobrze wchodza,takze mysle,ze vinci sobie poradzi:P vinci,ferrer-3,5,nestory,verdasco.a moze dam tez verdasco-4,5 ale to na innym:P co ty o tym sadzisz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
młody odezwij do mnie na gg, bo nie wiem czy mam dobry nr do Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
macie jakie sproxy zeby sie na betfair zalogowac bo w pracy zablokowane niektore strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
młody przestań  Roberta lekko więc nie będzie płaczu  głównie to Haase , Nadal z hc , Francuzi w hokeja peffa  djdarioo Ferru nie bedzie miał łatwo , a co do Verdasco mam podobne zdanie , Albercik nie ugra seta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Kohli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
nadal -5,5, tez myslalem,ferrero wczoraj ledwo wygral z Tsonga(ale dal kase):P ale mysle,ze nadal jest w formie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja - Grajus - ją wczoraj ( w dużych fragmentach ) oglądałem z Timeą. Gemy serwisowe, prawie nie do ruszenia dla Bacsinskiej. W wymianach, też jej w miarę szło. Fakt,że jak się zrobi masówka, to niebezpieczeństwo wzrasta, bo i na rynku obserwuję wzrost tendencji spadkowej, a jeszcze 2 godz. do meczu. Każdy sam musi ocenić - co mu się opłaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Od kiedy sa kwale do Barcelony ?
Od Soboty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Masz moze linka do listy ktorzy za zapisani do Kwali ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Moze ktos zapodac liste kwali do barcy? Bog zaplac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
A ja na start zagrałem under 9.5 gema w 1 secie Ferrer - Kohli. Kurs niski bo @1.90 ale jakoś sobie trzeba dostarczyć emocji z rana na przebudzenie  .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|