|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Galo Galo moim zdaniem to loteria wynikająca z losowania przed meczem kto zacznie serwować ... Dobra idę do sklepu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
macie moze liste kwalifikantow w barcelonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
macie moze liste kwalifikantow w barcelonie Dopiero co podal kolega ... A co myslicie o Del Bonis ? Wydaje sie pewniejszy niz Hasse
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Rafa poniżej 12.5 gema w meczu kurs 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Galo Galo moim zdaniem to loteria wynikająca z losowania przed meczem kto zacznie serwować ... Dobra idę do sklepu  Gdyby to było na jakiejś szybkiej nawierzschni to też bym to wziął pod uwagę ale biorąc pod uwagę, że to clay plus to jakie były wyniki gemowe wczoraj u Kohliego z Petschnerem (większość gemów kończona na przewagi) to zbytnio się tym nie martwiłem. Jak mówię, kurs mały, stawka mała (50 zł). Jak wejdzie będę miał dziś na piwo, a jak nie to wieczorem będę pił przegotowaną wodę z czajnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
w bet365 chyba nie ma haasa widzi ktos bo ja mam haluny od rana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
w bet365 chyba nie ma haasa widzi ktos bo ja mam haluny od rana... nie ma nie ma. Dziwne bo wrzucają jakieś ITF a nie dadzą CH
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903 |
Del bonis Schiavone Verdasco Nadal 1set. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
w bet365 chyba nie ma haasa widzi ktos bo ja mam haluny od rana... nie ma nie ma. Dziwne bo wrzucają jakieś ITF a nie dadzą CH wrzucaja to na czym lepszy zarobek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wszędzie na Haase po ok.1.6, a w Exspekt i Nordicbet po 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
chodzi wam live na bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Del bonis Schiavone Verdasco Nadal 1set.  Nie wiem dlaczego wszyscy popadają w euforię ze względu na schiavone. Oglądałem ją 2 razy w tym turnieju , nic praktycznie ciekawego nie gra poza przebijanką. Suarez wczoraj naprawdę nie chciało się grac jeszcze z tymi bandażami na udzie ... Shvedovą widziałem też dwukrotnie w tym turnieju i gra dosyc solidnie. Serwis przyzwoity , w polu bez jakis wyskoków typu na chama nawalamy. Kurs 1.4 to dla mnie pomyłka. Ja raczej bym się przychylał do shvedovej . Ona nie będzie się z włoszką w przebijankę bawic. Jeśli zagra w tym turnieju na takim poziome jak pozostałe mecze obawiam się że włoszzka zejdzie z kortu pokonana. Co do meczu ferrer - kohli. kohli ograł Murray. Faktycznie murray nic nie grał ale kohli nie wlazł na kort i tamten się poddał tylko naprawdę był regularny za końcowej linni. Zresztą ograł petzchnera po tym w dwóch setach. Ferrer wyjadacz hiszpański jak dla mnie faworyt ale trochę mały kurs , wolę nie ryzykowac ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Ferrer - Kohli over 9.5 1set 1.8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903 |
Nie wiem dlaczego wszyscy popadają w euforię ze względu na schiavone. Oglądałem ją 2 razy w tym turnieju , nic praktycznie ciekawego nie gra poza przebijanką. Suarez wczoraj naprawdę nie chciało się grac jeszcze z tymi bandażami na udzie ... Shvedovą widziałem też dwukrotnie w tym turnieju i gra dosyc solidnie. Serwis przyzwoity , w polu bez jakis wyskoków typu na chama nawalamy. Kurs 1.4 to dla mnie pomyłka. Ja raczej bym się przychylał do shvedovej . Ona nie będzie się z włoszką w przebijankę bawic. Jeśli zagra w tym turnieju na takim poziome jak pozostałe mecze obawiam się że włoszzka zejdzie z kortu pokonana. Co do meczu ferrer - kohli. kohli ograł Murray. Faktycznie murray nic nie grał ale kohli nie wlazł na kort i tamten się poddał tylko naprawdę był regularny za końcowej linni. Zresztą ograł petzchnera po tym w dwóch setach. Ferrer wyjadacz hiszpański jak dla mnie faworyt ale trochę mały kurs , wolę nie ryzykowac ...[/quote] oglądałem jedną i druga według mnie Schiavone lepsza owszem kurs powienine być troche wyższy ale szvedva poza siła nie posiada niestety nic innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
chyba inny mecz oglądaliśmy, precyzyjne uderzenia pod linie, rozrzucanie po korcie, regularność, shvedova nie wytrzyma takich wymian,będzie chciała szybko skończyć a to jej źle wróży, ja widze po 2 przełamania w każdym z setów i w miarę łatwy mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Del Bonis, Haase, Volandri z Rzymu - Marcel, skomentuj to. Haase pograny z DelBo. Ouahab - Residence Barcelona, Spain  oczywiscie o niczym to nie swiadczy. Tenisowo w tym momencie obaj wydaja mi sie byc lepsi od rywali. Volandriego narazie nie ruszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ferrer 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458 |
my tu gadu gadu a koli bp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563 |
Ferrer po win 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|