|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75 |
czego nie rozumiesz ? Zacznij oglądać film to bedziesz rozumial !
Ten dzial jest dla fanow " Pierwszej milosci "
Widze ze malo kto tu pisze, chyba wiekszosc sie wstydzi przyznac ze oglada ten serial.
Smialo chlopaki i dziewczyny to nie wstyd !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
to nie wstyd! to glupota! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
od czasu do czasu ogladam. Tak samo jak ogladam mode na sukces, chociaz ostatnio troche sie pod tym wzgledem zaniedbalem. przebije mnie ktos? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Majka to zdradliwa suka takie sa najgorsze niby takie fajne , slodkie i cudowne a wystarczy ze na moment spuscisz taka z oka i natychmiast przybiera postac malej dziwki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
od czasu do czasu ogladam. Tak samo jak ogladam mode na sukces, chociaz ostatnio troche sie pod tym wzgledem zaniedbalem. przebije mnie ktos?  ja już parę ładnych lat to oglądam, jak obiadek czy coś się jadło to przy "Moda na sukces", bo Mamuśka fanem jest  chociaż ostatnio jakiś odcinek oglądałem z 2-3 miesiące temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
ja tam namiętnie katuję za to Plebanie... to jest wzorowy serial 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Plebania jest świetna. Też oglądam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Mozna gdzieś oglądać wszystkie odcinki serialu "Pierwsza Miłość" on line ? Pytam na poważnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
hehe plebanię czasami do obiadu luknę i jest ok bo nie wybiela kościoła i księży, tylko pokazuje to realistycznie (hierarchia w kościele jak w firmie, to że ksiadz też człowiek i popełnia błędy), razi tylko to że trochę przerysowywuje cechy bohaterów: jak ktoś jest pijakiem to takim kompletnym zdegenerowanym do cna, jak jest hazardzistą to podobnie ostatnio motyw blokersów też trochę komicznie wyglądają. Ale ogólnie serial dużo lepszy od Klanu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
ciekawe czy w Klanie będą na czasie, jak zawsze i powiedza coś o śmierci Prezydent?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
A w Pierwszej Miłości po raz kolejny wątek hazardowy  Tym razem progresja na remis. Nie wiedziałem, że na szybkie działania matematyczne w pamięci można wyrywać laski, chyba muszę potrenować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ciekawe czy w Klanie będą na czasie, jak zawsze i powiedza coś o śmierci Prezydent? bardzo mozliwe, ze mieli juz wczesniej nagrane jakies odcinki z wyprzedzeniem i nie mieli jak nagrac oczywiscie podczas zaloby, wydaje mi sie, ze dzisiejszy odcinek trwal jakies 2 minuty krocej - co wiaze sie z tym, ze mogli wyciac wlasnie jakies sceny nie majace pokrycia z rzeczywistem czasem.. ale nie zdziwilbym sie gdyby lada moment jednak bylo cos na temat prezydenta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
btw wczoraj w M jak Milosc pojawila sie nowa, mloda, bardzo fajna aktoreczka... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
A w Pierwszej Miłości po raz kolejny wątek hazardowy  Tym razem progresja na remis. Nie wiedziałem, że na szybkie działania matematyczne w pamięci można wyrywać laski, chyba muszę potrenować  oglądałem może jakieś pewniaki dadzą następnym razem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
W klasie beda robic zaklady :
Czy Mixer przeleci Ole ?
TAK: 1,1
NIE: 5,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
btw wczoraj w M jak Milosc pojawila sie nowa, mloda, bardzo fajna aktoreczka...  Hehehe, czy to nie przypadkiem jedna z galerianek? PM wychodzi na przeciw potrzebom ludzi, dotarło do nich że temat na forum bukmacherskim się pojawił, to i jakiś wątek znowu wpletli  Mixer w najbliższym czasie poda sposób jak kontrować 1,1 żeby był ten owiany legendami letki plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Hehe wczoraj w M JAK MIŁOŚĆ nowa aktoreczka zadebiutowała, ta z Galerianek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Ania Karczmarzewska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ania Karczmarzewska  Karczmarczyk  To także koleżanka Oli z NA WSPÓLNEJ. Z buzi jest bardzo ładna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|