|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
sprawdziłem w słowniku i to oznacza chyba przed opodatkowaniem ale to nie jestem pewien Tylko co to za opodatkowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Poproszę o przetłumaczenie tego wir benötigen für die Überweisung, den SWIFT-Code und die Anschrift Ihrer Bank. Proszę o swift code ale czy tylko to czy coś jeszcze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
aby dokonac przekazu potrzebujemy kod SWIFT i adres banku
pzdr Marcin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
dzięki bardzo Jeszcze jak by ktoś pomógł napisać mi paszkwila po niemiecku w związku z tym zakładem na Lubin dlaczego mi go nie policzyli do wygranej kuponu. Jeżeli ktoś mi pomoże i oni mi wypłacą tą kasę to 10 % z tej kwoty (20 zł) skłonny jestem przesłać voucherem w expekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
Dawid, wyslalem ci na priva, co do nich napisac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
dzięki monban napisałem do nich i czekam na odpowiedź
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie dajcie innych szansę w sprawie Zagłebia - napiszcie treść tej prosby do wetten na forum Dziękuję za siebie i innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Sehr geehrter Herrn, Warum die Wette, 0480 05 21.09.2002 15:00 Zagl.Lubin Pol.Warschau Handicap 0:1 4.00 vor Abgabe 3:1(1:1), ist nicht gewonnen ? und was bedeutet "vor Abgabe" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
David tu masz tlumacz: http://babel.altavista.com tlumaczy z angielskiego na niemiecki i odwrotnie...sam zobaczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: http://babel.altavista.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Sehr geehrter Herr Piech, wir haben Ihren Gewinn korrigiert. Mit freundlichen Grüßen Ihr Team von www.wetten.de [ wetten.de] http://www.wetten.de Dostałęm taką odpowiedź chyba napisali że mi to skorygowali chociaż na koncie jeszcze nie jest poprawione.Jak tylko poprawią wysyłam Ci kasę monban Proszę Cię w takim razie o kontakt na @ w tej sprawie [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Już mi to skorygowali. Monban wysyłam Ci kasę do expekta o ile będę umiał hehehe. Jak nie uda się przesłać to się skontaktuję z Tobą i ustalimy co innego. Ale myślę że się uda. A swoją drogą to ciekawe dlaczego tak dziwnie to policzyli, może myśleli że gość z Polski nie będzie umiał po szwabsku złożyć reklamację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
dzieki, wszystko poszlo bez problemowo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dziękuję za pomoc w sprawie Zagłębia. Kasa już na koncie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Ja tylko tak jakby ktoś miał wątpliwości. Kasę wygrałem wypłaciłem znalazła się na moim koncie po około tygodniu. Oczywiście zostawiłem sobie jeszcze trochę kaski na następne wygrane. Jedyny minus tego buka to gra prawie wyłącznie w przynajmniech trzech kombinacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
Czesc mam pytanie czy mozna w WETTEN przelac pieniadze z konta na konto???Bo kumpel chce mi przekazac ale nie wiemy jak jesli mozna to prosilbym o wytlumaczenie jak to zrobic?Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
czy ta promocja jest nadal aktualna? bo klikam na to 10E gratis, później wyskakuje info o warunkach promocji i niezależnie od tego co wybiore - Schliessen czy to drugie to formularz rejestracyjny się nie otwiera tylko jest powrót na strone główną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
BEZ SENSU!!!!!!! Gram sobie na wetten od jakiegos miesiac i uzbieralem z promocyjnych 10 Euro 73 wczoraj zagralem takie sobie mecze za 3 Euro i nie trafilem jednego wiec powinno mi zostac 70 no nie??? A dzisiaj wchodze patrze i mam 25 mysle sobie ku**a co jest grane.Wchodze zibaczyc jaki zaklad obstawilem bo myslalem ze przez pomylke zagralem za wiecej niz chcialem,a tu sie okazuje ze na moim koncie jest juz ktos inny.Taki sam nick i haslo ciekawe jak te barany z wetten dopuscily do tego zeby inna osobamiala takie samo haslo i nazwe uzytkownika.Czy zdarzylo wam sie cos takiego???I jak temu zaradzic .Moge jakos zmienic nazwe uzytkownika lub przynajmniej samo haslo???Prosze o pomoc moj nr gg 744516.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
RIEGER to jest qr*a skandal!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
Skandal to malo powiedziane.Zmienilem haslo ale to mi i tak nic nie daje bo nazwiska juz nie moge zmienic a na dodatek dzisiaj nie moglem juz n ato haslo i nowa nazwe uzytkownika wejsc k***A
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 99 |
@ rieger
Próbowałeś się zalogować wpisując numer konta i PIN który otrzymujesz przy rejestracji??
|
|
|
Link skopiowany do schowka