Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#38162 24/09/2002 17:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
sprawdziłem w słowniku i to oznacza chyba przed opodatkowaniem ale to nie jestem pewien
Tylko co to za opodatkowania

Bonus: Unibet
#38163 24/09/2002 19:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Poproszę o przetłumaczenie tego
wir benötigen für die Überweisung, den SWIFT-Code und die Anschrift Ihrer Bank.
Proszę o swift code ale czy tylko to czy coś jeszcze ?

#38164 24/09/2002 19:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
aby dokonac przekazu potrzebujemy kod SWIFT i adres banku

pzdr
Marcin

#38165 24/09/2002 20:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
dzięki bardzo
Jeszcze jak by ktoś pomógł napisać mi paszkwila po niemiecku w związku z tym zakładem na Lubin dlaczego mi go nie policzyli do wygranej kuponu. Jeżeli ktoś mi pomoże i oni mi wypłacą tą kasę to 10 % z tej kwoty (20 zł) skłonny jestem przesłać voucherem w expekcie

#38166 24/09/2002 23:57
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Dawid, wyslalem ci na priva, co do nich napisac.

#38167 25/09/2002 12:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
dzięki monban napisałem do nich i czekam na odpowiedź

#38168 25/09/2002 14:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie dajcie innych szansę w sprawie Zagłebia - napiszcie treść tej prosby do wetten na forum
Dziękuję za siebie i innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38169 25/09/2002 16:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Sehr geehrter Herrn,
Warum die Wette,
0480 05 21.09.2002 15:00 Zagl.Lubin Pol.Warschau Handicap 0:1 4.00 vor Abgabe 3:1(1:1),
ist nicht gewonnen ? und was bedeutet "vor Abgabe" ?

#38170 25/09/2002 16:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
David tu masz tlumacz:
http://babel.altavista.com
tlumaczy z angielskiego na niemiecki i odwrotnie...sam zobaczysz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

http://babel.altavista.com

#38171 25/09/2002 17:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Sehr geehrter Herr Piech,
wir haben Ihren Gewinn korrigiert.

Mit freundlichen Grüßen
Ihr Team von www.wetten.de [wetten.de]
http://www.wetten.de
Dostałęm taką odpowiedź chyba napisali że mi to skorygowali chociaż na koncie jeszcze nie jest poprawione.Jak tylko poprawią wysyłam Ci kasę monban
Proszę Cię w takim razie o kontakt na @ w tej sprawie
[email protected]

#38172 25/09/2002 20:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Już mi to skorygowali. Monban wysyłam Ci kasę do expekta o ile będę umiał hehehe. Jak nie uda się przesłać to się skontaktuję z Tobą i ustalimy co innego. Ale myślę że się uda.
A swoją drogą to ciekawe dlaczego tak dziwnie to policzyli, może myśleli że gość z Polski nie będzie umiał po szwabsku złożyć reklamację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38173 25/09/2002 20:32
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
dzieki, wszystko poszlo bez problemowo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38174 26/09/2002 18:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dziękuję za pomoc w sprawie Zagłębia. Kasa już na koncie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38175 01/10/2002 17:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Ja tylko tak jakby ktoś miał wątpliwości. Kasę wygrałem wypłaciłem znalazła się na moim koncie po około tygodniu. Oczywiście zostawiłem sobie jeszcze trochę kaski na następne wygrane. Jedyny minus tego buka to gra prawie wyłącznie w przynajmniech trzech kombinacjach.

#38176 04/10/2002 12:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Czesc mam pytanie czy mozna w WETTEN przelac pieniadze z konta na konto???Bo kumpel chce mi przekazac ale nie wiemy jak jesli mozna to prosilbym o wytlumaczenie jak to zrobic?Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38177 07/10/2002 01:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
czy ta promocja jest nadal aktualna?
bo klikam na to 10E gratis, później wyskakuje info o warunkach promocji i niezależnie od tego co wybiore - Schliessen czy to drugie to formularz rejestracyjny się nie otwiera tylko jest powrót na strone główną.

#38178 08/10/2002 14:27
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
BEZ SENSU!!!!!!! Gram sobie na wetten od jakiegos miesiac i uzbieralem z promocyjnych 10 Euro 73 wczoraj zagralem takie sobie mecze za 3 Euro i nie trafilem jednego wiec powinno mi zostac 70 no nie??? A dzisiaj wchodze patrze i mam 25 mysle sobie ku**a co jest grane.Wchodze zibaczyc jaki zaklad obstawilem bo myslalem ze przez pomylke zagralem za wiecej niz chcialem,a tu sie okazuje ze na moim koncie jest juz ktos inny.Taki sam nick i haslo ciekawe jak te barany z wetten dopuscily do tego zeby inna osobamiala takie samo haslo i nazwe uzytkownika.Czy zdarzylo wam sie cos takiego???I jak temu zaradzic .Moge jakos zmienic nazwe uzytkownika lub przynajmniej samo haslo???Prosze o pomoc moj nr gg 744516.

#38179 09/10/2002 11:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
RIEGER to jest qr*a skandal!!!

#38180 09/10/2002 16:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Skandal to malo powiedziane.Zmienilem haslo ale to mi i tak nic nie daje bo nazwiska juz nie moge zmienic a na dodatek dzisiaj nie moglem juz n ato haslo i nowa nazwe uzytkownika wejsc k***A

#38181 09/10/2002 16:45
Dołączył: May 2002
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 99
@ rieger

Próbowałeś się zalogować wpisując numer konta i PIN który otrzymujesz przy rejestracji??

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,995 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1