|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Thank you for contacting us.
We have generated a support ticket to help us track your inquiry. Your ticket code is ............ Please use this code in any further communication.
Mr. :
We were offering the $50 promotional bonus for you to play in the Sport Book but we have already exceeded our quota. This was a 100 new accounts limited time offer. We are offering 20% Cash bonus for all new accounts.
Right now you have in your account the offer,$25 for you to play in the Casino. This Casino Promo account comes with a 50x rollover and a maximum payout of $125. Payouts less transaction fees will be made via Neteller or Western Union only. Black Jack, Baccarat, Craps and Roulette are not eligible towards your rollover requirements. Only one promotional account per household or IP address.
In case this email does not fully answer your question, or you would like to contact us for any reason, simply reply to this email. You can also get immediate assistance using our 24x7 Chat support service on our website.
Thank you,
Roy Vargas Customer Service Department Rich Coast Sports
Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć bo angielskiego nie kumam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Ludzie przeczytajcie to co teraz napisze!!!!!!!!!!!!! promocja 50$ juz sie skonczyla!!mozna dostac 25$ na gre w kasynie. Trzeba to obrocic 50 razy zeby moc wyplacic. Maksymalnie mozna wyplacic 125$. live chat jest po prawej stronie ale tylko w godzinach 14-20 ktoras (patrz odpowiednio 8.00- ktoras tam, bo to jest czas jaki jest obecnie w USA!!). A teraz UWAGA!!: udalo mi sie obrocic tym nbonues z kasyna 50 razy:] i zlozylem zapytanie o wyplate 100$ na netellera. Niestety dzisiaj jest sobota i dowiedzialem sie ze wyplaty realizuja tylko od pon do piatku. Wiec w poneidzialek okaze sie czy ten buk jest wyplacalny!!:). jesli tak to wplacam tam spowrotem kase i tne w kasynie:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Tak z ciekawości na czym to obróciłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
gralem tylko w ruletke video pokera i automaty:P. na ruletce mozna najwiecej wygrac:) obstawialem tak ze np numerki od 14-24 i liczylem ze trafie wtedy inwtestowalem 10 a wygrywalem 36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajny tez jest ten poker a najmniej skuteczne chyba automaty. ale uwaga tak mi sie zdaje ze ciezko tam jest przekroczyc 200$ wtedy komputer zaczyna grac przeciwko nam:) wiec wychodzimy z ruletki i udajemy sie na pokerka. tam sobie troche gramy i potem znowu na ruletke:] a w miedzy czasie mozna sie dowiadywac na live chacie ile nam jeszcze pozostalo do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Ta ja tesh stukałem na pokerze bo ruletka się do obrotu nie liczy.. ale w koncu parę razy nic nie doszło i lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Filemon?ruletka sie do obrotu nie liczy??eee...to chyba nie mozliwe!!bo ja bym nie ugral takiego obrotu na pokerze!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
hejj jak obstawiam to co mam wpisac w polu win a co w polu amount?...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Filemon?ruletka sie do obrotu nie liczy??eee...to chyba nie mozliwe!!bo ja bym nie ugral takiego obrotu na pokerze!! "Black Jack, Baccarat, Craps and Roulette are not eligible towards your rollover requirements" Cytat z wymogów co do obrotu.. jakby można było na wszystkim obracać to jeszcze by musieli komuś wypłacić bo by obrócił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A tak na pokerku bo właściwie on nam tylko zostaje (bo o slotach nie mówię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) to zawsze się wtapia w dłuższym okresie..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
Ja dalej nie wiem o co biega w tym obstawianiu... Co trzeba wpisac w polu risk a co w polu win?... Odpowie ktos?... Dzieki z gory...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
no risk to tyle ile chcesz postawic na mecz a win no to tyle ile bys chcial wygrac.Wtedy automatycznie w polu risk pojawi sie suma jaka musisz postawic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
ja mam jush 100$ na koncie ale dopiero dwa razy zagralem.. Cieawe jakbym teraz zarzadzil wyplate...:D co by powiedzieli..:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Wyplacal juz ktos z tego scierwa ? Ja mam obrot dopiero na 250$ i nie wiem czy sie bawic dalej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
kurczak ja już przegrałem 25$ może mnie ktoś poratować jak wam się udaję u tego buka wygrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
dzisiaj sie okaze czy sa wyplacalni:]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
kurczak ja już przegrałem 25$ może mnie ktoś poratować jak wam się udaję u tego buka wygrać? ja gram MLB po jednym meczu na dzien i jakos sie udaje..:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
www.sportsline.com/mlb [ sportsline.com] macie tu super live do MLB:) normalnie jak sie dobrze klikniej tam gdzie trzeba to sa statsy meczu i nawey widac gdzioe ktory player biegnie:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
gral ktos moze wczoraj mecz MLB Twins? macie rozliczone? bo u mnie wisi nadal nie rozliczonuy, jest cos o czym nie wiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
zarejstrowałem sie z nudów,zagrałem w video pokera,dostałem 2x straight flusha,jedną karetke i zrobiło sie ponad 200$,szybko zrobiłem obrót i zleciłem wypłate na którą specjalnie nie liczyłem,a po paru godzinkach przyszła mała niespodzianka na Neteller <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
zarejstrowałem sie z nudów,zagrałem w video pokera,dostałem 2x straight flusha,jedną karetke i zrobiło sie ponad 200$,szybko zrobiłem obrót i zleciłem wypłate na którą specjalnie nie liczyłem,a po paru godzinkach przyszła mała niespodzianka na Neteller <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a to nie trzeba duzo wiecej razy obrocic?... i bez problemow Ci wyplacili?..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
trzeba obrócić 50x25 czyli 1250$.Ale te trzy układy po prostu tak ustawiły gre że nie miałem z tym najmniejszego problemu i nawet została duża nadwyżka.Problemów z wypłatą nie było żadnych,poproisłem na live chacie i pare godzin pózniej kasa była na koncie
|
|
|
Link skopiowany do schowka