Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 17 1 2 12 13 14 15 16 17
Gaske #3814360 19/04/2010 02:15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Kiedyś wpłacałem i zlecałem wypłatę na kartę. Ale to był jeszcze stary, dobry Tobet

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
live czat działa ?

bo od rana wyłączony

buldog #3819541 21/04/2010 19:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Nowy bonus:

Bonus rejestracyjny 50% do 100pln! Teraz każdy nowy użytkownik, który po raz pierwszy wpłaci pieniądze na swoje konto Tobet, otrzyma od nas bonus w wysokości 50% pierwszej wpłaty, do sumy 100PLN!

Banik #3819552 21/04/2010 19:24
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
nowy ? chyba stary na gorszych warunkach by bylo 100% do 200 pln, żal

P!T3R #3821346 22/04/2010 06:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Specjalna oferta Tobet.com na walke Adamek- Aureola

Wielkie emocje z podwójnym ubezpieczeniem!

Postaw na zwycięstwo Tomasza Adamka z Christobalem Arreolą min. 10pln a otrzymasz zwrot zakładu , jeżeli Adamek przegra walkę w 1 rundzie!

To jeszcze nic! Wszyscy którzy poprawnie wytypują zwycięzcę walki * otrzymają gratis extra „ubezpieczenie” - ochraniacz bokserski na szczękę!
Dodatkowo ufundujemy nagrodę specjalną oryginalne skórzane rękawice bokserskie firmy "Everlast" z autografem Andrzeja Gmitruka - wieloletniego trenera Tomasza Adamka!
Rękawice otrzyma gracz, który uzyska najwyższa wygrana na kuponie zawierającym jeden z zakładów z naszej super oferty na te walkę!



* sektor zakładów: "zwycięzca walki lub "mecz 1x2" , tylko single z minimalną stawką 10pln kwalifikują się do promocji"

Banik #3821459 22/04/2010 15:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
ale ty się Banik chłopie ośmieszasz laugh

sebkos #3821466 22/04/2010 16:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
niestety muszę dołączyć do poprzedników,

na początku to jeszcze jako takie promocje były, a teraz to szkoda słów laugh

kto się będzie bawił w jakiś zwroty po 10 złociszy? heh



pettersen #3821468 22/04/2010 16:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
nienarzekajcie betsyf daje az 5 zeta shocked laugh
Banik co z haraczem za jedna niz wiecej wyplate w miesiacu?
moze czas pomyslec o tym a nie jakies bzdurne promnocje o wartosci kilku zlotych

pettersen #3821499 22/04/2010 17:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Nie chcac toworzyc osobnego regulaminu...pozostaje mi wyjasnic ze zwroty za minimalny zaklad od 10pln. Wszystkie zaklady grane powyżej tej kowty zostana zwrocone w powyzszej ofercie.

Banik #3822165 22/04/2010 22:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ale przeciez na to, ze Adamek przegra w 1 rundzie jest kurs 41, wiec nie dziwie sie, ze nie ma maksymalnej kwoty zwortu w tej promocji laugh

yaaho #3822589 23/04/2010 01:17
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Jest nowa promocja w Tobet dla nowych graczy, 50% od wplaty tylko nie wiem czy maks. 100 wplata czy 100% bonus od wplaty 200zl...

analityk #3823468 23/04/2010 16:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
To że Tobet ma jakieś promocje to plus dla tego buka-ten kto chce korzysta a komu się to nie podoba to nie stawia i tyle.
Teraz chyba pierwsi wystawili ofertę na wybory prezydenckie.

nawoj #3825438 24/04/2010 18:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kursy Tobet na dzisiejszy hit Ekstraklasy(najnizsza marza na rynku na 1x2) :

Wisła - Lech 2,50 - 3,25 - 3,10

Banik #3825446 24/04/2010 18:23
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Typuj Speedway GP i wygraj extra 500 zł!

Już w najbliższą sobotę żużlowa karuzela, czyli Speedway Grand Prix, pojawi się w kraju nad Wisłą. Najlepsi zawodnicy globu rozpoczną swoje zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Świata. Grand Prix Europy, jedna z trzech rund cyklu odbywająca się w tym roku w Polsce, na inaugurację zawita do Leszna, gdzie już trzeci rok z rzędu fani speedway'a będą mieli okazję oglądać swoich ulubieńców. Specjalnie na tę okazję Tobet przygotował szeroką ofertę zakładów oraz nową zabawę jeden na jednego w której każdy może zgarnąć extra 500 zł stawiając zaledwie 5 zł!

Co należy zrobić? Wystarczy w 8 parach zawartych w sektorze "jeden na jednego" wskazać, który zawodnik z danej pary uzbiera więcej punktów. Każdy kto właściwie wytypuje 8 zwycięzców i potwierdzi to zawarciem zakładu za 5 złotych, to poza normalną wygraną, otrzyma 500 złotych.

Banik #3825452 24/04/2010 18:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Chlopaki, zlecilem wczoraj wieczorem pierwsza wyplate na MBANK. Kiedy orientacyjnie kaska moze sie pojawic na koncie? smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
w poniedziałek

grajus87 #3828325 26/04/2010 01:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Witam.

Czy macie rozliczony już wynik meczu Simon Greul - Peter Luczak?

Wynik już od dawna jest na oficjalnej stronie turnieju. Mecze, które rozpoczęły się później są rozliczone...

Widget #3834697 29/04/2010 15:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Tak się zastanawiam po co Tobet trzyma niektóre mecze w ofercie

Przepraszamy, ale został przekroczony limit maksymalnej wygranej za wynik Twój limit 27,64

Prowizji za wpłatę to mi raczej nie zwrócą smile


Kura #3834712 29/04/2010 16:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Panie Banik,


jaka jest maksymalna stawka na zaklad prezydencki?

Kura #3834734 29/04/2010 17:14
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
e tam czepiacie sie przynajmniej wyplacaja te 27 zl laugh

Strona 14 z 17 1 2 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,712 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1