|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
@GaloGalo widziałeś co aktualnie gra Tsonga? nie postawiłbym przeciw niemu nawet złotówki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Zależy, które sety masz na myśli bo w 1 nie miał za wiele do powiedzenia  . Grał fatalnie, dużo piłek w aut i siatę  . Potem nie ten Tsonga... . Ale mimo to IMO value. 60% szans na Tsonge i nie więcej jak dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Witam Thiemo... jedyne co mnie się rzuca w oczy  . Poza tym przypominam o Rzymie i CH... padać ma dziś cały dzień i wielce prawdopodobne, że mecze zostaną przełożone. pozostaja Ateny a tam Sela ladnie wyglada za 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332 |
Na dzis Fyrstenberg/Matkowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244 |
jak Wam się widzi Gallovits z Rodina w Dothan? kursik 1,76
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Witam Thiemo... jedyne co mnie się rzuca w oczy  . Poza tym przypominam o Rzymie i CH... padać ma dziś cały dzień i wielce prawdopodobne, że mecze zostaną przełożone. pozostaja Ateny a tam Sela ladnie wyglada za 1.5 tylko niewiem za bardzo co rozne livescore podaja? na jednym gra z phau na drugim z petzchnerem na trzecim znow z phau na czwartym ponownie z petzchnerem? na order of play z phau! abym niewszedl w "bagno" zly wpis lub niegrano  luknijcie na ta pare
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Co tam za uraz w trakcie meczu miał wczoraj belka Bellucci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Swoją drogą ten Phau musi być nieźle wypoczęty. W 1 rundzie 2:1 w gemach i krecz Kindlmann'a, w 2giej 5:2 i krecz Petzschnera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Sela z Phau. Dla mnie przeadzony kurs na Montanesa z GGL w deblu i dobry kurs na Mullera i ewentualnie Lu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Ferrer powinien czy jakieś ale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
tylko niewiem za bardzo co rozne livescore podaja? na jednym gra z phau na drugim z petzchnerem na trzecim znow z phau na czwartym ponownie z petzchnerem? na order of play z phau! abym niewszedl w "bagno" zly wpis lub niegrano  luknijcie na ta pare [/quote] livescore nie ma sie co sugerowac, najpewniejsze info zawsze na str. turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
 widze na drabince phau a livehunter ma petza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Pchał na 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Swoją drogą ten Phau musi być nieźle wypoczęty. W 1 rundzie 2:1 w gemach i krecz Kindlmann'a, w 2giej 5:2 i krecz Petzschnera  "brak ogrania" Phau 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Swoją drogą ten Phau musi być nieźle wypoczęty. W 1 rundzie 2:1 w gemach i krecz Kindlmann'a, w 2giej 5:2 i krecz Petzschnera  galo mysle ze dzis skonczy sie "dzien dziecka"  dla phau mialem braciszkow uderzyc a co widze last 3 mecze 3xwin "fryty" wiec mowie dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Sela z Phau. Dla mnie przeadzony kurs na Montanesa z GGL w deblu i dobry kurs na Mullera i ewentualnie Lu. o tym samym pisałem wcześniej tylko jest jedno ale... boję się, że skoro oboje wczoraj odpadli z singla to są już spakowani 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wczoraj w Bellucci-GGL byly jakies przerwy przez kontuzje ? u GGL ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
wczoraj w Bellucci-GGL byly jakies przerwy przez kontuzje ? u GGL ? byla przerwa prawdopodobnie dla Belucciego bo kurs na live bardzo znacznie skoczyl. ja na 90% gram Ferrer 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
wczoraj w Bellucci-GGL byly jakies przerwy przez kontuzje ? u GGL ? z kursów na betfair raczej kontuzja Bellucciego, prowadził z przełamaniem w 1.s., a kursy na niego były @2.20
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|