bo co , bo azjaci kochają euro ? a na jakich obli siedzą chinole na amerykańskich czy europejskich, tu masz odpowiedz pbk grekow nie jest wcale najgorszy , bardziej zadluzoni sa irlandczycy i portugale , a kto ich spłaci ?
japonia ma wiecej obli już od chinoli i co? ktos jest wasalem usraela?
chinczyk zawsze moze wcisnac enter, sam straci skrzydło, ale przeciwnika obedrze ze skróry i odetnie kończyny
euro to taka sama fiducjarna kicha jak dolc, ale pewnie jeszcze przejdzie te same fazy co dolar, więc..
a eurokolchoz to odkurzacz dla chinskiego szitu
majac wsparcie reszty grupy bricowskiej, moga zgarnac troche figur z szachownicy,
wciaz ta skosna mentalnosc jest dla mnie zagadka, nie pasuje do niczego co europejskie czy amerykanskie, nie sluchaja nikogo, tylko zdobywaja teren i moim zdaniem są łowcami, a wg Ciebie są w sieci, kiedyś tam sie przekonamy, max 10 lat i euro albo dolc będą takim wspomnieniem jak ecu czy peso, aaa portugalia to juz niedlugo bedzie w gazetach, qrwa mieli euro 6 lat temu i nagle są na kolanach i opadaja na ryj
aa kto ich spłaci? pewnie ja, Ty i reszta forum dorzuci się do tego, żeby ich ratowac, choc spłacenie długów w tym systemie nie jest możliwe, radzę dokladnie przesledzic argentynę, bo szykuje sie replay, tylko qrwa nie wiem gdzie sie zacznie
teraz zaryzykuję stwierdzenie, że znów mamy zmianę
o 1,32 pisałem, lizneło idealnie ... teraz -----> 1,42 a później się zobaczy
mozliwe , Grecja chyba uratowana na razie , kiedys sie to odbije wielka czkawką na ue , bo grekom tym bardziej nie bedzie sie chcialo pracowac easy come easy go i dług sobie bedzie rosł jeszcze bardziej możliwe, o ile Irlandia czy Portugalia nie poprosi o pomoc , bo pomogliście Grekom , to pomóżcie i nam
niebawem beda mieli drucyfrowy minus, niemcy zaczynaja tesknic za markami, gieldowe bysiory dobiegly do znaku
kiedyś tez tak myślałem, ale giełda nie jest logiczna. zobacz co się stało w usraelu po wydrukowaniu kasy. grekom nałożyli kajdany, z których wyplątać się nie da, ten kraj już jest na peryferiach eurozony, a za kilka lat zostaną po nim starożytne ruiny, oliwki i rezydenckie międzynarodowe wysepki. ziomy są w bagnie i grali po prostu o koło ratunkowe, tzn brzytwę
Na onecie straszą - znaczy się idą lepsze czasy. Na Wall Street standardowo euforia. Eurodolar odbity... Oczywiście bum będzie (kto wie czy FED nie ostudzi zapału wcześniej niż wszyscy się tego spodziewają) ale ta hossa jeszcze powinna trochę pożyć.
bo co , bo azjaci kochają euro ? a na jakich obli siedzą chinole na amerykańskich czy europejskich, tu masz odpowiedz pbk grekow nie jest wcale najgorszy , bardziej zadluzoni sa irlandczycy i portugale , a kto ich spłaci ?
Azjaci lubią Dolar Australijski. Mówię o ludziach. Natomiast Chiny są już mocno zakorzenione w USA i można powiedzieć, że płyną teraz na jednej tratwie z Amerykanami. Jeśli USA rypną gospodarczo to nie będzie to w interesie Chin, i nie mówię tylko o eksporcie...
A AUD ładnie się ma w ostatnich miesiącach, do tego presja na RBA by podwyższał stopy. Pytanie tylko czy RBA nie zacznie wrzucać swoich Dolców na rynek bo podczas kryzysu skupował trochę by zahamować załamanie kursu (choć nie wiadomo ile).
Na onecie straszą - znaczy się idą lepsze czasy. Na Wall Street standardowo euforia. Eurodolar odbity... Oczywiście bum będzie (kto wie czy FED nie ostudzi zapału wcześniej niż wszyscy się tego spodziewają) ale ta hossa jeszcze powinna trochę pożyć.
mi się wydaje, że podniesienie stóp nie będzie tym zapalnikiem do wielkiego bum. dlaczego? bo rynek od jakiegoś czasu zdaje sobie doskonale z tego sprawę, że jak dłużej będzie utrzymywała się taka koniunkutra to podniesienie stóp jest nieunikione. będzie to pretekstem do korekty, ale nie tak duzego rzędu, jak może wystąpić, gdy mass media podniosą ten dywan, czy otworzą wreszcią tą szafę
Na onecie straszą - znaczy się idą lepsze czasy. Na Wall Street standardowo euforia. Eurodolar odbity... Oczywiście bum będzie (kto wie czy FED nie ostudzi zapału wcześniej niż wszyscy się tego spodziewają) ale ta hossa jeszcze powinna trochę pożyć.
tez na to licze , pisalem pare miechow temu ze licze na korekte na eurodoolarze na 1,40-1,42 ona staje sie dopiero teraz całkiem realna no i dokupilem akcji : vistule i serenity
Panowie czy ostatnio nie bylo tak ze jako jedyny bylem byczkiem Gdzie Wasze niedzwiedzie skory Proponuje cofnac sie jakies dwa-trzy tygodnie w temacie i zobaczyc jaka to miala na nas spasc lawina czy tez Armagedon Az nie do uwierzenia ze tak nagle zmieniliscie zdanie jakby tamte wpisy dotyczyly kogos innego ...
A ja dalej i co najwazniejsze konsekwentnie powtarzam :
Trend is your friend
takiś pewny?to jaki masz teraz trend na eurodolarze ,podpowiem on raczej nie jest Twoim przyjacielem w grze na giełdzie
czyzby
gram stanowczo i konsekwentnie pod trend jaki mam na gieldzie i tego sie trzymam uparcie a eur/dol jak widzisz zawraca
sytuacja jest wciaz niejasna na edku , euro znowu spada i zwiksza sie spread miedzy obligacjami niemieckimi a hiszpanski wloskimi , nie wspominajac o greckich , poki sie nie wyjasni czyli euro w slad za giełdami nie bedzie rosło wobec dolara , to w kazdej chwili jest mozliwa głeboka korekta