|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
warto dac live na frytki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
w trzecim secie pewnie bedzie loterria wiec wg mnie nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Muller Break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
 Ernests jazda po odrobienie Thomaza i lekki plu$
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
Analiza zaporzyczona: Dyscyplina: Tenis Spotkanie: M Fyrstenberg / Matkowski M vs B. Bryan / M. Bryan Typ: 1 Kurs: 3,84 Buk: Bwin Godzina rozpoczęcia: 14-30 Analiza: Dziś w cwiercfinale turnieju ATP zagrają ze sobą wyżej wymienieni zawodnicy, polski debel zmierzy się z ekipą braci Brayanów. Zagrają na korcie numer 1 po spotkaniu Hewitt L./Knowles M. z Garcia-Lopez G./Montanes A.. Ci pierwsi wczoraj odprawili z kwitkiem polskiego deblistę Kubota, który grał w parze z Marachem. Pierwszym argumentem przemawiajacym za polskim deblem byłoby, żeby zostawili po sobie Polacy dobry ślad i pokonali wyzej notowanych braci. Jak wiadomo nie raz, ani dwa razy polscy deblisci bylo górą w spotkaniu z Brayanami. Trzy ostatnie mecze pomiedzy tymi deblistami to trzy wygrane Polakow. Okazuje się, że byc moze nasi mają patent na Amerykanów. 31/03/2010 Miami, USA, podwójna Ćwierćfinał Ameryka Hardcourt zewnątrz M Fyrstenberg / Matkowski M 02:00 06:02 06:02 13/11/2009 Paryż, Francja, podwójna Ćwierćfinał Europa Hardcourt kryty M Fyrstenberg / Matkowski M 02:00 06:04 07:06 15/10/2009 Szanghaj, Chiny, podwójna Ćwierćfinał Azja Hardcourt zewnątrz M Fyrstenberg / Matkowski M 02:01 06:01 05:07 10:08 Jednak w spotkaniach miedzy soba to Amerykanie mają lepszy bilans. Wygrali 6 spotkań przy 4 Polaków. W tym turnieju oba zespoly rozegraly po 1 spotkaniu jak narazie, i oba wygraly zdecydowanie po 2-0, bracia Brayanowie pokonali Polasek Filip (Svk) / Qureshi Aisam Ul Haq 2-0 (6-4,6-4), natomiast Fyrstenberg i Matkowski bez wiekszych problemow uporali sie z Bellucci Thomaz (Braz) / Zeballos Horacio . Polscy deblisci we wczesniejszych spotkaniach udowodnili, że sa w stanie pokonac Brayanów i uważam, że dzis po raz czwarty powtórzą ten wyczyn, powodzenia
więc warto raczej;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
kto jest autorem tak doglebnej analizy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,684 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,684 Likes: 10 |
3.00 że frytki wygraja 2 seta , myśle ze warto
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
fajne lanie wody ta "analiza", zero tresci, sam durny tekst
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
kto jest autorem tak doglebnej analizy? Jakis mega Kozak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ale mi analiza. Przerost formy nad treścią. 75% analizy to pokazanie ostatnich wyników. Fajnie, że ktoś się stara i pisze, ale dla mnie to tu nie ma nawet dwóch poważnych argumentów za Frytkami. Może to tylko ja mam takie wrażenie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
kto jest autorem tak doglebnej analizy? niejaki KRSZYSIU z Płońska udzielający się na konkurencyjnym forum a może i na tym też;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 399 |
Witam wszystkich! Moze ktos mi podac live do Aten?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Gulbis 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
odpieprd...się, większość z Was nie potrafi nawet takiej prostej napisać albo się Wam po prostu nie chce a więc powinniście docenić to co jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Ale mi analiza. Przerost formy nad treścią. 75% analizy to pokazanie ostatnich wyników. Fajnie, że ktoś się stara i pisze, ale dla mnie to tu nie ma nawet dwóch poważnych argumentów za Frytkami. Może to tylko ja mam takie wrażenie... Nie jesteś sam  . Koleś stracić 15-20 minut na wklepanie tego czegoś co każdy może sam zobaczyć w 15-20 sekund klikając h2h lub statystyki przed meczem u dowolnego bukmachera  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,684 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,684 Likes: 10 |
Frytki przelamały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
no to po brajanach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
a patent Frytek na amerykanów tymczasem się powoli sprawdza:D piękne łamanko i frytki prowadzą:D
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|