Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Intuicyjnie, ale napiszę..
Śmierdzi mi dzisiaj w obu spotkaniach małą ilością goli, więc symbolicznie 2*0:0. Kursiwa ~8. Liczę, że jedno wpadnie.

We'll see smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
"Pamiętam jak byłam mała i mama czytała mi bajki na dobranoc. Na stadionie Legii jest jak u mamy, no może trochę głośniej. Kup karnet i oglądaj mecz w warunkach, jakich jeszcze w Polsce nie było". Jak u mamy, tylko trochę głośniej




i jeszcze macanka Strejlaua...

Zmienia się nie do poznania nasza EKSTRAklasa...;)

zamiast wpompować pieniądze w drużynę debile z ITI płacą za takie durne kamapanie marketingowe




Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
e he he a polska liga to chyba jest tak...

[Linked Image]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Legionisci furomowi co tak cicho ?

Legia -1,5 ~ 1.90 , zaczela Legia w pilke grac a przyjezdza najslabszy zespol ligi , 'BEDZIE PAN ZADOWOLONY' ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Originally Posted by craax
Legionisci furomowi co tak cicho ?

Legia -1,5 ~ 1.90 , zaczela Legia w pilke grac a przyjezdza najslabszy zespol ligi , 'BEDZIE PAN ZADOWOLONY' ?

Niby na papierze wszystko wyglada ladnie. Legia mysle ze powinna to wygrac, ale czy pokryje handi to juz nie jestem taki pewien. W kazdym meczu Legia tracila bramke w tej rundzie, ale Piast ma bardzo slabe zadla w ataku. Legia w pelnym zestawieniu (oprocz Chinyamy, Warzywniaka ktory w Mlodej Legii zagra)

Ja sie zawiodlem na Legii w tym sezonie juz za duzo razy dlatego ten mecz raczej odpuszcze. Swoja droga fajnie by bylo jakby wygrali jakos wyraznie. Zobaczymy o 20...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790

Legia > Azja -1 ; -1,5 po ok 1,93

po 1sze Legia od 16tu meczów nie wygrała w lidze więcej niż 1ną bramką , ostatnia bardziej okazała wygrana miała miejsce 31 października - 2:0 z Ruchem

po 2 Piast osłabiony absencją dwóch obrońców , + Paluchowski

po 3 Olszar ostatnio zdobył bramkę w listopadzie...

po 4 z Polonią jedyny celny strzał na bramkę oddali w 90ej minucie

po 5 mają najwięcej straconych bramek w całej lidze

po 6 Legia u siebie straciła tylko 6 bramek w 12 meczach

po 7 do przełamania kolejny trend - Legia od 9 spotkań nie potrafi zagrać na zero z tyłu !!! ani razu na wiosnę ta sztuka się wojskowym nie udała podczas gdy jesienią na 23 rozegrane mecze w lidze , PP i LE Legia aż 16 razy kończyła mecz bez straty bramki !!!

po 7 Legia walczy o conajmniej 3 miejsce w lidze dające prawo gry w Pucharach

po 8 aż 9 zawodnikom kończą się kontrakty , część walczy o pozostanie i dobry kontrakt , część walczy o dobry kontrakt i...angaż w innym klubie...


Azja -1 ; -1,5 po ok 1,9 to dobra inwestycja , czas na przekonujące zwycięstwo i na czyste konto Muchy !

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@McDziarz , pomyśl o zagraniu dokładnych wyników 2-0,3-0 (i może mała kontra na 4:0). Dostaniesz wtedy większy zysk jak Legia wygra, tak jak przewidujesz, fa+2

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
No to utwierdziles mnie McDziarz w przekonaniu o wyraznej wygranej Legionistow. Piast to przyszly 1-ligowiec i nie ma czym zagrozic kandydatowi do pucharow na jego boisku,nie ma tutaj nawet o czym pisac.

Przestrzegalbym przed graniem na Bytom , jesli ktos ma taki pomysl , Cracovia jedzie praktycznie w najmocniejszym skladzie.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@McDziarz przekonujesz do zdecydowanej wygranej Legii , jestes dosc o tym przekonany , wymieniasz iles tam argumentow A W KONKURSIE podajesz typ Legia-Piast X ? smirk

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Craax granie za kase a podawanie typów w jakimś konkursie troche się różni wink

sam tak robie że czasem się zapisze a podaje na pałe byle podać

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no chyba ,ze kieruje sie tez tym ze w przypadku wtopy Legii bedzie z tego jakakolwiek korzysc , tak czasem z Cracovia 'dzialam' smile

Jesli kogos interesuje Pasy jada jutro bez Golinskiego i Sachy, Goliny zupelnie nie szkoda ale Sachy jednak troszke zal . Lenczyk mial troche czasu na podtrenowanie druzyny a wiadomo ,ze to doswiadczony trener i wie co robi, w ataku Matusiak ze Slusarskim , w bramce dosc pewny Merda , patrzac na kursy chyba warto pomyslec o wygranej Pasow albo jakims x2 smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
piwo

@Craax mam nadzieje że nie zbiłem Cię tym z tropu i zagrałeś coś jednak na Legię , ja byłem jak widać na załączonym obrazku wink mocno przekonany do tego typu , ale konkurs jak to konkurs raz że rządzi się swoimi prawami , dwa to tylko zabawa , poza tym jestem w strefie spadkowej i potrzebuję kilka wyższych kursów ustrzelić żeby się wykaraskać stamtąd wink no i główny motyw > marne bo marne strasznie byłoby to pocieszenie jakbym wtopił ale na osłodę goryczy przegranej chociaż poprawiłbym swoje notowania w konkursie... laugh grin wiem że logiki w tym nie ma żadnej ale tak jak mówię konkursy na forum traktuję głównie jako dobrą zabawę.

a wracając do Legii to tak sobie myślałem przed meczem że byłoby wyśmienicie strzelić w pierwszych minutach bramkę tak jak w meczu z Jagą wink potem może jakieś czerwo dla Piasta ... ale nie sądziłem że te pobożne życzenia mają szansę się ziścić ... wink

1950 ---> 3754

[Linked Image]

1000 ---> 1875

[Linked Image]

500 ---> 937

[Linked Image]

1500 ---> 2915

[Linked Image]

2035 ---> 3937

[Linked Image]

2035 ---> 3774

[Linked Image]

łącznie 9020 ---> 17172


piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
piwo



co do meczu to tak sobie myślałem przed samym rozpoczęciem na stadionie że byłoby wyśmienicie strzelić w pierwszych minutach bramkę tak jak w meczu z Jagą wink potem może jakieś czerwo dla Piasta ... ale nie sądziłem że te pobożne życzenia mają szansę się ziścić ... wink

1950 ---> 3754

[Linked Image]

1000 ---> 1875

[Linked Image]

500 ---> 937

[Linked Image]

1500 ---> 2915

[Linked Image]

2035 ---> 3937

[Linked Image]

2035 ---> 3774

[Linked Image]

łącznie 9020 ---> 17172


piwo [/quote]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Na szybciutko, Wisła-Lech.

Lechici bez Djurdjevica. Buric pojechał do Krakowa i coś czuję, że są szanse na jego grę.
Wisła bez Głowy.

Kursy na Lecha poleciały i w tej chwili 1x2 dla mnie już nie do grania. Każdy niech sam sobie oceni. Sam pograłem od razu Lecha w opcji DNB, ale ciężko tu mówić o obiektywiźmie smile

Warto wg mnie lekko próbować inne rzeczy. Obawiam się iż dwutygodniowa przerwa nie wyjdzie na dobre piłkarzom Lecha, stąd zakładam, że 1 połówka może być gorsza - a więc:

1/X - 17 (sb)
X/2 - 7,5 (ub)

Fajne kursiwa. Dlaczego nie?
--
Inna sprawa - żółte/czerwone karteczki.

Peszko? Tylko na TAK 2,2. Przed żałobą (w 1 terminie) było więcej.

Za to 2,7 na karteczkę dla Diaza jest już dla mnie do przyjęcia. Ten gość w meczach z Kolejorzem chyba zawsze dostawał co najmniej 1 kartkę. Nie wiem czy Kostarykanczyk wystąpi dziś w obronie czy pomocy, ale tradycyjnie zaprezentuje pewnie kilka wejść na połamanie nóg.
--
Inne:

Marcelo strzeli gola głową - 15 (lechici nie tracą dużo goli po stałych fragmentach, ale wiadomo jak Marcelo gra głową. Opcja szczególnie fajna, jeśli w Lechu wyjdzie Kotorowski.)

Lewandowski strzeli - 3,35 (bo lubi grać z Wisłą i dość dawno nie trafił)
--
Wisła Skorży z Lechem grać nie umiała. Kasperczak zaś bilans z Kolejorzem ma korzystny.
--
Oby Lech zagrał o pełną pulę! Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Mając na boisku Sławka Peszkę, który ma gorącą głowę i do tego Diaza, boiskowego chama i brutala można pograć na czerwoną kartkę za ~3,10. Idąc dalej tym tropem over 4,5 w żółtych kartkach również bardzo prawdopodobny.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
MC Dziarz

tez mi Legia siadla ale z przebiegu meczu do otrzymania czerwonej kartki mozna powiedziec ze Legia miala farta ze wogole prowadzila 1-0 bo jak na moje oko i komentatorow canal + to slabiutko grali.Martwilem sie o wynik ale tylko do momentu czerwa. Gratuluje wygranej,niezle ryzyko na PL lige tyle postawic....

Futbol nie zawsze jest sprawiedliwy hehe

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by kfjatek
Na szybciutko, Wisła-Lech.

Lechici bez Djurdjevica. Buric pojechał do Krakowa i coś czuję, że są szanse na jego grę.
Wisła bez Głowy.

Na Lech.TV pojawiła się informacja, że przed wyjazdem do Krakowa Buric trenował normalnie. Obstawiam, że zagra (info by lucas).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Wisła Kraków - Lech Poznań

Dzisiaj odbedzie sie najwazniejszy mecz rundy w Polskiej Ekstraklasie. Wisła majaca 4 pkt przewagi nad Lechem zagra przed licznie zgromadzona publicznoscia nie tylko o 3 pkt ale i o prestiż bo jak wszyscy chyba pamietamy w poprzedniej rundzie zespół krakowski przegral wszystkie "ważne" mecze. Duzym osłabieniem Wisły jest brak Arkadiusza Głowackiego, ktory ustawial cala gre obronna. W jego miejsce wystąpic moze Cleber co jest napewno lepszym rozwiazaniem niz gra Mariusza Jopa, jednak nie bedzie to to samo. Henryk Kasperczak jest trenerem bardziej doswiadczonym niz trener Skorza i wydaje mi sie ze obierze lepsza taktyke aby powstrzymac "kontrataki" Kolejorza. Szybki powroti ustawienie w defensywie i brak strat w srodkowej strefie bedda kluczem do zwyciestwa. Lech musi zagrac o 3 pkt. Zostalo jeszcze kilka kolejek ale to Wisle bedzie zadowalal remis. Goscie posiadaja bardzo duza sile ofensywna ale wedlug mnie najwiecej dla tej gry robi nie Stilic nie Peszko a Tomasz Bandrowski. Dzisiaj jednak bedzie mu trudniej gdyz naprzeciw niego stanie Radek Sobolewski. Jest to mecz, ktory wzbudza duze emocje ale napewno nie jest to mecz ktory polecam do obstawiania. Kazdy wynik jest prawdopodobny.
Bardzo podobaja mi sie twoje typy kfjatek szczegolnie gra na "kartki". Dodal bym do twoich typow od siebie kartke dla Roberta Lewandowskiego ktory w meczu z Jaga pokazal ze nie lubi twardej walki, a jesli zagra Cleber to niewatpliwie iskry beda.

ps. zecik hamuj swoje slownictwo


A co myslicie o innych meczach?
Ślask - Belchatow patrzac na ostatnie mecze jak dla mnie underowy wynik moze 1:0 moze jakis remis.
Co wy na to?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by PJ_8
[b]A co myslicie o innych meczach?
Ślask - Belchatow patrzac na ostatnie mecze jak dla mnie underowy wynik moze 1:0 moze jakis remis.
Co wy na to?
Może tak, może nie ...
Wydaje mi się jednak, że Śląsk tego meczu przegrać nie ma prawa.
Musi zdobywać punkty u siebie, jeśli nie chce się do końca sfrajerzyć.
A GKS ? Po porażce z Lubinem w meczu u siebie pożegnaliśmy puchary. A to tylko polska liga, i to nie my bardziej potrzebujemy tych przysłowiowych paru oczek ...

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by PJ_8
Wisła Kraków - Lech Poznań

Dzisiaj odbedzie sie najwazniejszy mecz rundy w Polskiej Ekstraklasie. Wisła majaca 4 pkt przewagi nad Lechem zagra przed licznie zgromadzona publicznoscia nie tylko o 3 pkt ale i o prestiż bo jak wszyscy chyba pamietamy w poprzedniej rundzie zespół krakowski przegral wszystkie "ważne" mecze. Duzym osłabieniem Wisły jest brak Arkadiusza Głowackiego, ktory ustawial cala gre obronna. W jego miejsce wystąpic moze Cleber co jest napewno lepszym rozwiazaniem niz gra Mariusza Jopa, jednak nie bedzie to to samo. Henryk Kasperczak jest trenerem bardziej doswiadczonym niz trener Skorza i wydaje mi sie ze obierze lepsza taktyke aby powstrzymac "kontrataki" Kolejorza. Szybki powroti ustawienie w defensywie i brak strat w srodkowej strefie bedda kluczem do zwyciestwa. Lech musi zagrac o 3 pkt. Zostalo jeszcze kilka kolejek ale to Wisle bedzie zadowalal remis. Goscie posiadaja bardzo duza sile ofensywna ale wedlug mnie najwiecej dla tej gry robi nie Stilic nie Peszko a Tomasz Bandrowski. Dzisiaj jednak bedzie mu trudniej gdyz naprzeciw niego stanie Radek Sobolewski. Jest to mecz, ktory wzbudza duze emocje ale napewno nie jest to mecz ktory polecam do obstawiania. Kazdy wynik jest prawdopodobny.
Bardzo podobaja mi sie twoje typy kfjatek szczegolnie gra na "kartki". Dodal bym do twoich typow od siebie kartke dla Roberta Lewandowskiego ktory w meczu z Jaga pokazal ze nie lubi twardej walki, a jesli zagra Cleber to niewatpliwie iskry beda.

ps. zecik hamuj swoje slownictwo


A co myslicie o innych meczach?
Ślask - Belchatow patrzac na ostatnie mecze jak dla mnie underowy wynik moze 1:0 moze jakis remis.
Co wy na to?

O który fragment Ci chodzi? Nie wydaje mi się, iż gdzieś bym przekroczył granice.

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1