Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#38260 21/09/2002 14:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc wszystkim!
Jestem tutaj nowym w zwiazku z czym mam kilka pytan!
1.Czy sa jakies firmy bukmacherskie ktore placa za umieszczenie banneru na mojej stronie??
2.Ktore firmy maja aktualnie jakies bonusy, i czy tak naprawde da sie zarobic ??

To by bylo na razie na tyle. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz!!!

Bonus: Unibet
#38261 21/09/2002 18:54
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Mozesz umiescic baner gamebookers za kazdego nowego gracza (musi wplacic chociaz min. depozyt) placa od 10 do 20 euro

http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?rid=122159

czy zarobisz to zalezy od tematyki strony i ilosc wizyt, ale 1000 wizyt/msc. i strona zwiazana z tematem bukmacherstwa to minimum zeby cokolwiek zarobic.

#38262 22/09/2002 01:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć koledzy
Mam pytanie, gram w unibecie, gdy obstawię np. 4 drużyny (mecze) i tak
1 mecz trafiony
2 mecz trafiony
3 mecz trafiony
4 jeszcze się nie odbył, będzie np. za 3 godziny, to czy mogę przerwać kupon i wziąć kasę tylko za te trzy mecze. Oczywiście ako obniżone jest wtedy o ten jeden mecz.
Pytam się dlatego, iż postawiłem 3 mecze dwa trafiłem i pokazywało mi na ekranie, że jak na razie wygrałem "tyle". Nie wiem czy mógłym wtedy przerwać i wziąć kasę.

Pozdrawiam wszystkich proszę o wyjaśnienie

#38263 22/09/2002 05:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał tomikopi:
[qb]Cześć koledzy
Mam pytanie, gram w unibecie, gdy obstawię np. 4 drużyny (mecze[/qb]
nie, nie ma takiej mozliwosci. musisz poczekac na wynik czwartego spotkania i wtedy caly kupon zostanie rozliczony.

arth

#38264 22/09/2002 06:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
jo tomikopi

No Mogles jeszcze zadac te same pytania we wszysdkich tematach... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Narazie

#38265 22/09/2002 15:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał tomikopi:
[qb]Mam pytanie, gram w unibecie, gdy obstawię np. 4 drużyny (mecze) i tak
1,2,3 mecz trafiony
4 jeszcze się nie odbył, będzie np. za 3 godziny, to czy mogę przerwać kupon i wziąć kasę tylko za te trzy mecze[/qb]
Jesli obawiasz sie o 4te spotkanie to lepiej je skontorwac na pozstale strony minimalizujac zysk ale jednoczesie byc na + z kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#38266 22/09/2002 15:46
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20
Witam wszystkich

Zdecydowałem sie zadać moje pytanie w tym temacie bo szczerze mówiac nie wiem gdzie ono powinno się pojawić a jest ono dla mnie naprawde ważne.

Z góry przepraszam jesli namieszałem w tym temacie.

Moje pytanie dotyczy programu PC Soccer 3.07
Czy ktos może mi podać jak/lub gdzie można zdobyć do tego programu kod rejestracyjny ewentualnie crack?

Przeszukałem wszystkie znane mi strony w tej "dziedzinie" i nic, owszem były jakies seriale i tym podobne ale żaden nie spełnił swojego zadania. Pracuje na Win-ie XP, może to jest przyczyna choć nie sadzę. Cały czas mam shareware wersion i nic nie mogę na nim zrobć bo pracuje jako program demo.

A tak na marginesie czy ktos korzysta z tego programu jesli tak to jak go ocenia, będę wdzięczny za każda pomoc.

Pozdrawiam

PS. Jesli ktos dysponuje crackiem lub kodem podaje maila: dyktat@interia.pl

#38267 22/09/2002 15:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
name: dyktat
surname: 1335
serial: g3849fr31m3302999388

#38268 22/09/2002 17:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 20
Do Tysio111

Wiekie dzięki Tysio111, program dziala, przynajmniej wszystko na to wskazuje. Jestem Ci naprawde wdzięczny.

Pozdrawiam

#38269 22/09/2002 18:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Moze nie jest to wazne pytanie ale jest ,chcialbym sie dowiedziec ktory internetowy book ma najlepiej rozwinieta oferte tenisowa chodzi o to zeby mial jak najwieksza ilosc turnieji, mozliwosc obstawiania kobiet, itp.Z gory dziekuje. Pozdrawiam

#38270 22/09/2002 19:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1