|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
@Bazgal tak na szybkiego przerobilem pod 30 zdarzen, uzupelniasz tylko szare komorki... http://ooiioo.w.interia.pl/kalk.xls
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Biathlon bieg masowy M Wolf A - Rosch M 2.02/2.07 Nordicbet/Fonbet 2.23%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
W sumie nie znam sie za bardzo na sure betach, ale znalazlem cos takiego bet24.com USA - polska 2.70/3.35/3.02 Wedlug kalkulatora na mecz.pl wychodzi 0% zysku, jednak wydaje mi sie to ciekawe, jesli ktos musi obrocic bonusem (tak jak ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Sorry ze tak post pod postem ale brak edycji :/ takie jedno pytanie: Czy buki robia jakies problemy jak sie obstawia sure bety czy moga mnie bodnac?? Bo ja wlasnie postaiwlem w sumie 300zl i moge max wygrac 300zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi mi tylko i wylacznie o obrot bonusem?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Jak to zauważą to masz przesrane ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
A tak na serio ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
A tak na serio ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No mozesz miec problem,albo w najlepszym razie nie uznaja ci obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Sorry ze tak post pod postem ale brak edycji :/ takie jedno pytanie: Czy buki robia jakies problemy jak sie obstawia sure bety czy moga mnie bodnac?? Bo ja wlasnie postaiwlem w sumie 300zl i moge max wygrac 300zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi mi tylko i wylacznie o obrot bonusem?! Przeczytaj regulamin. Np. w sportingbet obstawianie na przeciwne wyniki tego samego zdarzenia nie wlicza sie do obrotu bonusem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Najlepszy z angielskiego nie jestem (a w bet24 nie ma spolszczonego regulaminu), ale jakos sie nie doszukalem, zeby bylo to zabronione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Proponuje przeczytać mój post z tematu bet24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 10 |
Ktos znaalzl moze jakiegos sure'a na weekend w stsie,profku albo toto-mixie??Bylbym wdzieczny za podanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ktos znaalzl moze jakiegos sure'a na weekend w stsie,profku albo toto-mixie??Bylbym wdzieczny za podanie W cuda wierzysz? A jesli bylby w granicach 1-2% to co to za zysk?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
To zysk w granicach 1-2%  od 1000 bo więcej w Profie nie przyjmą masz całą jednozerową kwotę obwarowaną dużym ryzykiem PS. Niektórzy lubią ostrą jazdę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
No wlasnie mi oto chodzi. Jak sie pojawi to szybciej na mniej znanym spotkaniu i za wieksza kase sie nie zagra raczej. Nie warte zachodu a jeszcze jest zawsze element ryzyka bo moga cie na miescie z kasy ogolić .... No i w miedzy czasie mozliwe zmiany kursu. Na przyklad gdy przemieszcza sie ktos od jednego do drugiego buka ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
dokładnie i limit 50 zł 1 % to masz z 1 zl ,2 zl no mozna sprobowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
heh na podeszwy od butów się nie zarobi nie mówąc już o burżujach co pod buka samochodem podjeżdzają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale czego się nie robi dla odrobiny adrenaliny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sporty ekstremalne to jest to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Jest fajny surebet i to u jednego buka: Co nastąpi prędzej?, Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata w piłce nożnej czy prędzej człowiek wyląduje na Marsie? (30-06-06 12:00) Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata ---1,50 Człowiek wyląduje najpierw na Marsie---5,00
Inwestycja na dłuuuuuuuuugie lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2 |
Witam. Dziś znalazłem dużego SUREBETSA Russian Cup 2005/2006 Yaroslavl Shinnik - Rubin Kazan 1.Betandwin.com 9.99 x.Betandwin.com 8.00 2.10Bet 2.25
Po wyliczeniu wychodzi 49.36%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
no i tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Bazz zapodaj jeszcze jakiegos surebetsa please widze ze masz oko do tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 49.36% Jaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka