Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 44 1 2 39 40 41 42 43 44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
szum/naturalna korekta i nowe szczyty w czerwcu [70%]
zjazd, zjazd i jeszcze raz zjazd [20%]
konsolidacja [10%]


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Co to juz koniec smirk

Myslalem ze troche dluzej postrasza , kilka dni przynajmniej grin

Co powie Merkel dzis o 16.45 ??

Wygoni Grekow z Uni czy rzuci kilka okruchow na zachete dla reszty potrzebujacych ...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Co to juz koniec smirk

Myslalem ze troche dluzej postrasza , kilka dni przynajmniej grin

Co powie Merkel dzis o 16.45 ??

Wygoni Grekow z Uni czy rzuci kilka okruchow na zachete dla reszty potrzebujacych ...

szum płaska korekta a potem nowe szczyty do lipca 60 %
gleboka korekta teraz , a potem boczniak 20%
pierdut 20%

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
jestesmy zgodnie bykami laugh

gant amica jestem spokojny
vistula cierpliwy
serenity dam jeszcze szanse na wzrosty szmacie
mysle o astrze

POZDRO
ELDO

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Gant - jestem bardzo spokojny kasa
Serenity - ktos tu pilnuje zeby zbyt mocno nie je... w dol
StalProdukt - spokoj
Zremb - stracilem cierpliwosc pozegnany papa


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

gant i jupiter - pewusie smile

idm - stabilny czołg, wymiana opon, jak pozwoli szeroki rynek to bedzie przebuldożerem

serenity - na ch.uj ja to kupiwszy laugh

alma - na mjentko. nie chce spadać.

drozapol - świeże mięcho, na razie regulowanie armaty.

no i brak środków na grę laugh chyba, że za cudze tongue
na liście obserwacyjnej jakieś 25-30 spółek. ale musiałbym zdywersyfikować portfel. poza tym teraz lepiej poczekać na uspokojenie sytuacji...

no i zapisałem się na pzu smile




Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ELDORADO
mysle o astrze

POZDRO
ELDO

dziś dobry artykuł w podlodze

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
mura zapisales sie na PZU ???

wow jednak liczysz ze SP zrobi piekna emisje ...

ja sie jednak wycofalem bo takiej nagonki ja nie pamietam, wczoraj dostalem sms z mBanku i dzis jescze przypominajacego smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
załamka, te zapisy na pzu mogłyby sie juz skonczyc. to taki finansowy quasi czat laugh


Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
aha bym zapomnial Twoja wiara w Jupiterka jest godna pochwaly piwo

ja tak bardzo to tylko w Ganta wierze grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
http://dwagrosze.blogspot.com/

hasło grecja i dla odświeżenia można poczytać co nieco

Kondzio, luknij na prawo na opinie.. wciśnieta moja opinia, masz reklamę, cynik tu bywa

dasz mi podwyżkę? wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
tak naglej zmiany na parze eur/dol to juz dawno nie widzialem , w zasadzie nawet nie pamietam kiedy ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
może marzec 2009?

co się stało później po narysowaniu ząbków?

merkel powie co ma powiedzieć, stóp nie podniosą i Eldo przestanie się śmiać z 1,42 smile

no chyba że ktoś wierzy, że grekom nie dadzą pomocy.
a tu chodzi tylko o większe skubanie, by ostatecznie wyj.ebać ich z eurosojuzu, wziąć wyspy, ruiny, oddac troche turkom (których wpusci sie do unii) i zostanie grek na zgliszczach historii laugh takie małe s-f.

tu chodzi tylko o nałożenie mocniejszych łańcuchów na grecję, cała reszta to szum. bez zastrzyku grecji na mapie już nie ma, a wtedy mamy w eurozonie total-crisis laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
kurfa ale dziś stylistycznie ubliżam naszemu pięknemu językowi.

inklinacje do freudowskich pomyłek to pkłosie pizetjowskiej gorączki, zapisy do 20:00 leże na łopatkach, co za łosie laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jaki byłby efekt usunięcia nierobów ze strefy Euro? Myślę, że dałoby to dobry przykład dla innych krajów, że po pierwsze Niemcy nie będą Ci fundować śniadanie, obiad i kolację, a po drugie nie jest to klub gwarantujący stałe miejsce w nim. Spartaczysz swoje finanse, wylatujesz.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
to zależy. trzymając się w ogóle tak drastycznych zasad to do 10 lat eurosojuz skurczyłby się do liczby państw jak przy powstaniu ewg.
poza tym ja wiem, że grek to socjalista i leń, ale jemu takie warunki do tego własnie stworzono, aplikowano dożylnie i świadomie, przecież liczyć chyba potrafią. no i spekuła, jeśli będzie sie rozgrzeszało goldmanów/morganów etc to nic sie nie zmieni, "za duży by upaść" tak to sie robi w "kapitalizmie".
konsekwencje dla peryferyjnego wyrzutka? utrata zaufania, więc odpływ kapitału i wzrost bezrobocia. za tym idzie domino gospodarczego krachu.
przykład dla innych to już dali rozpasając społeczeństwa ponad możliwości, tego już sie nie da zatrzymać, no chyba, żeby zbliansować długi świata. to byłaby jednak olbrzymia rewolucja w świecie finansów i najwięcej potraciliby ci najbiedniejsi. ciekawe jak to jest z tymi grekami, już sie mówi o 180 mld a pare miesięcy temu mówiono o kwocie kilkukrotnie większej. łopatologicznie - zapozyczanie sie w nieskonczonosc, na coraz wiecej, u kogos innego (?)
juz wiele miesiecy temu problemy grecji były naswietlane, ale jak sie ma takich ekspertow jak zuber czy petru to ja sie nie dziwie, że mass mediom tak opornie przychodzi dzwigniecie prawdy. sygnaly o portugalii i hiszpanii też juz były, tak jak i o irlandii czy włoszech, które tarzają sie w tym samym błocie. nieciekawie też jest we francji na przykład.
no i kolejna sprawa, ile tego dopingu dla trupów poplyneło od hegemonów? sporo. wiec linearnie traca rowniez niemcy, ktore sobie to wektorowo odbijaja np. na Polsce - zielonej wyspie, czy też raczej pleśni na czerwonym kontynencie.
popakowanie toksycznych isntrumentow przez goldmanow bylo na tyle precyzyjne, że urwanie jednego naczynka automatycznie zaburza cykl całego ciała. a wiadomo, że ono nie może żyć bez umysłu. "superpaństwo" skazane jest na klęskę.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
*kwocie kilkukrotnie mniejszej

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
mura napisales cos o rozgrzeszaniu Goldmanow i Morganow a powiedz mi kto ma niby ich osadzac ????? no kto ??? Nie wiem czy docierales kiedys do listy osob pracujacyhc niegdys albo powiazanych z Goldman Sachs ??? Tam sa wszyscy wazni tego swiata, doslownie wszyscy od sprzatacza do najblizszych doradcow "czerwonego" Obamy ... Tak bylo od zawsze i tak bedzie na zawsze i tutaj nic nie zmieni tego ukladu sil !!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
aha bym zapomnial czemu tak wychwalasz Jupiterka ???

Nie wiem czy to taki pewniak albo zaczalem go obserwowac blizej w zlym momencie ale od 2,3 to caly czas jedzie w dol ...

Strona 41 z 44 1 2 39 40 41 42 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1