|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
szum/naturalna korekta i nowe szczyty w czerwcu [70%] zjazd, zjazd i jeszcze raz zjazd [20%] konsolidacja [10%]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Co to juz koniec  Myslalem ze troche dluzej postrasza , kilka dni przynajmniej  Co powie Merkel dzis o 16.45 ?? Wygoni Grekow z Uni czy rzuci kilka okruchow na zachete dla reszty potrzebujacych ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Co to juz koniec  Myslalem ze troche dluzej postrasza , kilka dni przynajmniej  Co powie Merkel dzis o 16.45 ?? Wygoni Grekow z Uni czy rzuci kilka okruchow na zachete dla reszty potrzebujacych ... szum płaska korekta a potem nowe szczyty do lipca 60 % gleboka korekta teraz , a potem boczniak 20% pierdut 20%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
jestesmy zgodnie bykami gant amica jestem spokojny vistula cierpliwy serenity dam jeszcze szanse na wzrosty szmacie mysle o astrze POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Gant - jestem bardzo spokojny  Serenity - ktos tu pilnuje zeby zbyt mocno nie je... w dol StalProdukt - spokoj Zremb - stracilem cierpliwosc pozegnany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
gant i jupiter - pewusie  idm - stabilny czołg, wymiana opon, jak pozwoli szeroki rynek to bedzie przebuldożerem serenity - na ch.uj ja to kupiwszy  alma - na mjentko. nie chce spadać. drozapol - świeże mięcho, na razie regulowanie armaty. no i brak środków na grę  chyba, że za cudze  na liście obserwacyjnej jakieś 25-30 spółek. ale musiałbym zdywersyfikować portfel. poza tym teraz lepiej poczekać na uspokojenie sytuacji... no i zapisałem się na pzu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
dziś dobry artykuł w podlodze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mura zapisales sie na PZU ??? wow jednak liczysz ze SP zrobi piekna emisje ... ja sie jednak wycofalem bo takiej nagonki ja nie pamietam, wczoraj dostalem sms z mBanku i dzis jescze przypominajacego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
załamka, te zapisy na pzu mogłyby sie juz skonczyc. to taki finansowy quasi czat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
aha bym zapomnial Twoja wiara w Jupiterka jest godna pochwaly  ja tak bardzo to tylko w Ganta wierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
http://dwagrosze.blogspot.com/hasło grecja i dla odświeżenia można poczytać co nieco Kondzio, luknij na prawo na opinie.. wciśnieta moja opinia, masz reklamę, cynik tu bywa dasz mi podwyżkę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
tak naglej zmiany na parze eur/dol to juz dawno nie widzialem , w zasadzie nawet nie pamietam kiedy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
może marzec 2009? co się stało później po narysowaniu ząbków? merkel powie co ma powiedzieć, stóp nie podniosą i Eldo przestanie się śmiać z 1,42  no chyba że ktoś wierzy, że grekom nie dadzą pomocy. a tu chodzi tylko o większe skubanie, by ostatecznie wyj.ebać ich z eurosojuzu, wziąć wyspy, ruiny, oddac troche turkom (których wpusci sie do unii) i zostanie grek na zgliszczach historii  takie małe s-f. tu chodzi tylko o nałożenie mocniejszych łańcuchów na grecję, cała reszta to szum. bez zastrzyku grecji na mapie już nie ma, a wtedy mamy w eurozonie total-crisis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
kurfa ale dziś stylistycznie ubliżam naszemu pięknemu językowi. inklinacje do freudowskich pomyłek to pkłosie pizetjowskiej gorączki, zapisy do 20:00 leże na łopatkach, co za łosie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jaki byłby efekt usunięcia nierobów ze strefy Euro? Myślę, że dałoby to dobry przykład dla innych krajów, że po pierwsze Niemcy nie będą Ci fundować śniadanie, obiad i kolację, a po drugie nie jest to klub gwarantujący stałe miejsce w nim. Spartaczysz swoje finanse, wylatujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
to zależy. trzymając się w ogóle tak drastycznych zasad to do 10 lat eurosojuz skurczyłby się do liczby państw jak przy powstaniu ewg. poza tym ja wiem, że grek to socjalista i leń, ale jemu takie warunki do tego własnie stworzono, aplikowano dożylnie i świadomie, przecież liczyć chyba potrafią. no i spekuła, jeśli będzie sie rozgrzeszało goldmanów/morganów etc to nic sie nie zmieni, "za duży by upaść" tak to sie robi w "kapitalizmie". konsekwencje dla peryferyjnego wyrzutka? utrata zaufania, więc odpływ kapitału i wzrost bezrobocia. za tym idzie domino gospodarczego krachu. przykład dla innych to już dali rozpasając społeczeństwa ponad możliwości, tego już sie nie da zatrzymać, no chyba, żeby zbliansować długi świata. to byłaby jednak olbrzymia rewolucja w świecie finansów i najwięcej potraciliby ci najbiedniejsi. ciekawe jak to jest z tymi grekami, już sie mówi o 180 mld a pare miesięcy temu mówiono o kwocie kilkukrotnie większej. łopatologicznie - zapozyczanie sie w nieskonczonosc, na coraz wiecej, u kogos innego (?) juz wiele miesiecy temu problemy grecji były naswietlane, ale jak sie ma takich ekspertow jak zuber czy petru to ja sie nie dziwie, że mass mediom tak opornie przychodzi dzwigniecie prawdy. sygnaly o portugalii i hiszpanii też juz były, tak jak i o irlandii czy włoszech, które tarzają sie w tym samym błocie. nieciekawie też jest we francji na przykład. no i kolejna sprawa, ile tego dopingu dla trupów poplyneło od hegemonów? sporo. wiec linearnie traca rowniez niemcy, ktore sobie to wektorowo odbijaja np. na Polsce - zielonej wyspie, czy też raczej pleśni na czerwonym kontynencie. popakowanie toksycznych isntrumentow przez goldmanow bylo na tyle precyzyjne, że urwanie jednego naczynka automatycznie zaburza cykl całego ciała. a wiadomo, że ono nie może żyć bez umysłu. "superpaństwo" skazane jest na klęskę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
*kwocie kilkukrotnie mniejszej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mura napisales cos o rozgrzeszaniu Goldmanow i Morganow a powiedz mi kto ma niby ich osadzac ????? no kto ??? Nie wiem czy docierales kiedys do listy osob pracujacyhc niegdys albo powiazanych z Goldman Sachs ??? Tam sa wszyscy wazni tego swiata, doslownie wszyscy od sprzatacza do najblizszych doradcow "czerwonego" Obamy ... Tak bylo od zawsze i tak bedzie na zawsze i tutaj nic nie zmieni tego ukladu sil !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
aha bym zapomnial czemu tak wychwalasz Jupiterka ???
Nie wiem czy to taki pewniak albo zaczalem go obserwowac blizej w zlym momencie ale od 2,3 to caly czas jedzie w dol ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|