Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 44 1 2 38 39 40 41 42 43 44
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

obniżyli rating portugalcom laugh

eurosojuz kuda ty idiosz laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
http://slomski.us/2010/04/26/sec/

nienajgorsze. choć brakuje mi o wspólnych korzeniach parzystokopytnych laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!

Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
teksańska masakra piłą mechaniczną?

takie coś to ja widzę, nawet po 8% na blue czipie. ale to jeszcze nie teraz, nie dajmy się zwariować.

edziuniu kuda ty idiosz laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
w końcu coś ciekawego się zaczyna dziać, długotrwałe wzrosty powodują lęk wysokości smile

zielone kasa UP UP UP

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
obniżyli rating portugalcom laugh

eurosojuz kuda ty idiosz laugh
PRZECIEZ MAMY ISCU NA 1,42 HEHE
mura nie patrz na wykres , patrz na fundament smile
moje pierdut teraz nie było takie głupie , czy bedzie? zobaczymy

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!

Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!!

usraki juz cos probuja ogarnac , zobaczymy czy pompowanie indeksow sie znowu im uda , przeciez nikomu sie nie oplaca teraz pierdut , a zawsze mozna co nieco w razie czego dodrukowac ups stymulowac hehe wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Inzaghi78
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!

Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!!

usraki juz cos probuja ogarnac , zobaczymy czy pompowanie indeksow sie znowu im uda , przeciez nikomu sie nie oplaca teraz pierdut , a zawsze mozna co nieco w razie czego dodrukowac ups stymulowac hehe wink

pewnie sie uda jak zawsze wink

wyglada na to ze zostali Usiaki zaskoczeni od ran ta Grecja i Portugalia i wpadli w panike choc z drugiej strony czy oni wogole wiedza gdzie to lezy na mapie laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Inzaghi78
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!

Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!!

usraki juz cos probuja ogarnac , zobaczymy czy pompowanie indeksow sie znowu im uda , przeciez nikomu sie nie oplaca teraz pierdut , a zawsze mozna co nieco w razie czego dodrukowac ups stymulowac hehe wink

pewnie sie uda jak zawsze wink

wyglada na to ze zostali Usiaki zaskoczeni od ran ta Grecja i Portugalia i wpadli w panike choc z drugiej strony czy oni wogole wiedza gdzie to lezy na mapie laugh

mysle ze nie wiedza , ale moze wiedza gdzie lezą hiszpania i wlochy , jak sie dowiedzą o ich problemach to już bedzie ból grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zerkam na stany , hmm czyzby trzeba bedzie sie juz ubierac w shorty bo juz pierdut ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Lokalne na pewno już tak. Spadają ładnie.

Przy każdej korekcie coraz większa nerwówka. A co będzie gdy podniosą niespodziewanie stopy już wkrótce? Albo troszkę później ale od razu o 0,5% albo o 0,75%? Wtedy dopiero będzie dobry klimat dla trupów wypadających z szaf. Bo na dzień dzisiejszy to mało co jest ich w stanie przestraszyć. Dwa tygodnie max i nowe szczyty pewnie (o ile nie dwa dni).

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by z o R r o
Lokalne na pewno już tak. Spadają ładnie.

Przy każdej korekcie coraz większa nerwówka. A co będzie gdy podniosą niespodziewanie stopy już wkrótce? Albo troszkę później ale od razu o 0,5% albo o 0,75%? Wtedy dopiero będzie dobry klimat dla trupów wypadających z szaf. Bo na dzień dzisiejszy to mało co jest ich w stanie przestraszyć. Dwa tygodnie max i nowe szczyty pewnie (o ile nie dwa dni).

mam swoją teorię , teorie spiskową , które z reguły odrzucasz , ta gra jest na zielonego nie na nową walutę , sciagneli zielonego, teraz rozdają karty , euro upadnie i za co bedziesz kupowal surowce , przeciez nie w juanie , stopy by dobiły euro , jesli podniosą stopy zielony przez jakics czas bedzie krolem smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Jeśli nowe szczyty to bardziej pod podwójny szczyt, ale ale.... szczytu i tak nei złapiesz, a ten juz raczej za nami.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
co ja zyskalbym dzis, gdybym byl goldmanem i zaczalbym szortowac rynek?

jako, ze w tym biznesie chodzi o piedziadze - napisze - miarodajnie niewiele.

pytanie klucz- kogo dziwi obnizenie ratingu dla portugalcow? czy to tajemnica poliszynela?

szanujmy sie, jesli w krotkim czasie wyskoczylyby wszystkie trupy z szafy i wyciagniety zostalby kurz spod dywanu - caly wirtualny cash bylby nic nie wart, wtedy zostalyby na placu boju same survivalowe atrakcje, druty, broń, konserwy, woda itp

kiedys? byc moze. na razie owieczki poslusznie szykuja sie do munsztry i oddaja klucz do zagrody swoim przesladowcom.

slucham szumu z tv (warto wiedziec co mysli wrog) i nie rozumiem.gdzie tkwi problem? bo chyba nie w tym, ze ktos tam komus cos pozyczyl. zwrocilbym uwage na linie usa-chiny. europa w tym momencie sie nie liczy, pelni role statysty. ale serwuje sie masom taka portugalie, ot novum.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
puszczają zwieracze na pchlim targu?

każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może.

nie pasuje mi układ na początek wysokiego C- dura elliotowskiego. pewnie jeszcze w tym tygodniu indeksy znów się dźwigną.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
mnie tez sie wydaje ze jeszcze zdecydowanie nie teraz ale pytanie jest do jakiej wartosci indeksy beda sie dziwgac bez glebszej korekty ???

Czy warto wchodzic po drabinie tych kilka szczebelkow jak upade kmoze byc baaardzo bolesny ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

naturalnie może dojść do kapitalnego zjazdu. testuję profil analityków mecz peeel smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Łż******/article/show/id/33490

"Minister skarbu zachęcał studentów, by przekonywali swoje rodziny do kupowania akcji PZU.

- Często wasi rodzice, wasi dziadkowie was słuchają, pytają czy warto zainwestować. Chciałbym żebyście się szczególnie tym zainteresowali, abyście widząc ekonomiczny sens tej inwestycji zareklamowali tę ofertę publiczną - apelował Aleksander Grad do studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Grad zapewniał, że oferta sprzedaży akcji PZU została tak skonstruowana, aby była opłacalna dla akcjonariuszy indywidualnych. Dlatego wprowadzony dla nich został limit zakupu wynoszący 30 akcji, które będą kosztowały około 10 tys. zł. Minister zapewniał, że na ofercie będzie można zarobić.

- Sposób przygotowania tej oferty, cena, przejrzystość tych procedur i to, że nie będzie musiał inwestor wydawać niepotrzebnych pieniędzy na obsługę
kredytu, to wszystko dziś przemawia za tym, że warto skorzystać - zachęcał.

Grad dodał, że Rada Ministrów wyraziła zgodę na sprzedaż dodatkową do 5 proc. akcji PZU należących do Skarbu Państwa, jeśli będzie duży popyt."

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by mura
naturalnie może dojść do kapitalnego zjazdu. testuję profil analityków mecz peeel smile
- tąpnięcie (przebicie tegorocznych szczytów za rok): 5%,
- większa korekta (przebicie tegorocznych szczytów za 2 miesiące): 40%,
- szum (przebicie tegorocznych szczytów do max 2 tygodni): 55%


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
szum/naturalna korekta i nowe szczyty w maju [60%]

większa korekta/konsolidacja i nowe szczyty w kolejnym kwartale [30%]

tapnięcie i chu.j wie kiedy nowe szczyty [10%]


Strona 40 z 44 1 2 38 39 40 41 42 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1