|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
obniżyli rating portugalcom  eurosojuz kuda ty idiosz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
http://slomski.us/2010/04/26/sec/nienajgorsze. choć brakuje mi o wspólnych korzeniach parzystokopytnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!
Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
teksańska masakra piłą mechaniczną? takie coś to ja widzę, nawet po 8% na blue czipie. ale to jeszcze nie teraz, nie dajmy się zwariować. edziuniu kuda ty idiosz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
w końcu coś ciekawego się zaczyna dziać, długotrwałe wzrosty powodują lęk wysokości  zielone  UP UP UP
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
obniżyli rating portugalcom  eurosojuz kuda ty idiosz  PRZECIEZ MAMY ISCU NA 1,42 HEHE mura nie patrz na wykres , patrz na fundament  moje pierdut teraz nie było takie głupie , czy bedzie? zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!
Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!! usraki juz cos probuja ogarnac , zobaczymy czy pompowanie indeksow sie znowu im uda , przeciez nikomu sie nie oplaca teraz pierdut , a zawsze mozna co nieco w razie czego dodrukowac ups stymulowac hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!
Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!! usraki juz cos probuja ogarnac , zobaczymy czy pompowanie indeksow sie znowu im uda , przeciez nikomu sie nie oplaca teraz pierdut , a zawsze mozna co nieco w razie czego dodrukowac ups stymulowac hehe  pewnie sie uda jak zawsze  wyglada na to ze zostali Usiaki zaskoczeni od ran ta Grecja i Portugalia i wpadli w panike choc z drugiej strony czy oni wogole wiedza gdzie to lezy na mapie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Teksanska masakra pila mechaniczna sie odbywa w Stanach !!!
Jak sie nie ogarna do wieczora to jutro 2450 przebijamy luzniutko!! usraki juz cos probuja ogarnac , zobaczymy czy pompowanie indeksow sie znowu im uda , przeciez nikomu sie nie oplaca teraz pierdut , a zawsze mozna co nieco w razie czego dodrukowac ups stymulowac hehe  pewnie sie uda jak zawsze  wyglada na to ze zostali Usiaki zaskoczeni od ran ta Grecja i Portugalia i wpadli w panike choc z drugiej strony czy oni wogole wiedza gdzie to lezy na mapie  mysle ze nie wiedza , ale moze wiedza gdzie lezą hiszpania i wlochy , jak sie dowiedzą o ich problemach to już bedzie ból 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
zerkam na stany , hmm czyzby trzeba bedzie sie juz ubierac w shorty bo juz pierdut ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Lokalne na pewno już tak. Spadają ładnie.
Przy każdej korekcie coraz większa nerwówka. A co będzie gdy podniosą niespodziewanie stopy już wkrótce? Albo troszkę później ale od razu o 0,5% albo o 0,75%? Wtedy dopiero będzie dobry klimat dla trupów wypadających z szaf. Bo na dzień dzisiejszy to mało co jest ich w stanie przestraszyć. Dwa tygodnie max i nowe szczyty pewnie (o ile nie dwa dni).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Lokalne na pewno już tak. Spadają ładnie.
Przy każdej korekcie coraz większa nerwówka. A co będzie gdy podniosą niespodziewanie stopy już wkrótce? Albo troszkę później ale od razu o 0,5% albo o 0,75%? Wtedy dopiero będzie dobry klimat dla trupów wypadających z szaf. Bo na dzień dzisiejszy to mało co jest ich w stanie przestraszyć. Dwa tygodnie max i nowe szczyty pewnie (o ile nie dwa dni). mam swoją teorię , teorie spiskową , które z reguły odrzucasz , ta gra jest na zielonego nie na nową walutę , sciagneli zielonego, teraz rozdają karty , euro upadnie i za co bedziesz kupowal surowce , przeciez nie w juanie , stopy by dobiły euro , jesli podniosą stopy zielony przez jakics czas bedzie krolem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
Jeśli nowe szczyty to bardziej pod podwójny szczyt, ale ale.... szczytu i tak nei złapiesz, a ten juz raczej za nami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
co ja zyskalbym dzis, gdybym byl goldmanem i zaczalbym szortowac rynek?
jako, ze w tym biznesie chodzi o piedziadze - napisze - miarodajnie niewiele.
pytanie klucz- kogo dziwi obnizenie ratingu dla portugalcow? czy to tajemnica poliszynela?
szanujmy sie, jesli w krotkim czasie wyskoczylyby wszystkie trupy z szafy i wyciagniety zostalby kurz spod dywanu - caly wirtualny cash bylby nic nie wart, wtedy zostalyby na placu boju same survivalowe atrakcje, druty, broń, konserwy, woda itp
kiedys? byc moze. na razie owieczki poslusznie szykuja sie do munsztry i oddaja klucz do zagrody swoim przesladowcom.
slucham szumu z tv (warto wiedziec co mysli wrog) i nie rozumiem.gdzie tkwi problem? bo chyba nie w tym, ze ktos tam komus cos pozyczyl. zwrocilbym uwage na linie usa-chiny. europa w tym momencie sie nie liczy, pelni role statysty. ale serwuje sie masom taka portugalie, ot novum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
puszczają zwieracze na pchlim targu?
każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może.
nie pasuje mi układ na początek wysokiego C- dura elliotowskiego. pewnie jeszcze w tym tygodniu indeksy znów się dźwigną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mnie tez sie wydaje ze jeszcze zdecydowanie nie teraz ale pytanie jest do jakiej wartosci indeksy beda sie dziwgac bez glebszej korekty ???
Czy warto wchodzic po drabinie tych kilka szczebelkow jak upade kmoze byc baaardzo bolesny ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
naturalnie może dojść do kapitalnego zjazdu. testuję profil analityków mecz peeel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
Łż******/article/show/id/33490
"Minister skarbu zachęcał studentów, by przekonywali swoje rodziny do kupowania akcji PZU.
- Często wasi rodzice, wasi dziadkowie was słuchają, pytają czy warto zainwestować. Chciałbym żebyście się szczególnie tym zainteresowali, abyście widząc ekonomiczny sens tej inwestycji zareklamowali tę ofertę publiczną - apelował Aleksander Grad do studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.
Grad zapewniał, że oferta sprzedaży akcji PZU została tak skonstruowana, aby była opłacalna dla akcjonariuszy indywidualnych. Dlatego wprowadzony dla nich został limit zakupu wynoszący 30 akcji, które będą kosztowały około 10 tys. zł. Minister zapewniał, że na ofercie będzie można zarobić.
- Sposób przygotowania tej oferty, cena, przejrzystość tych procedur i to, że nie będzie musiał inwestor wydawać niepotrzebnych pieniędzy na obsługę kredytu, to wszystko dziś przemawia za tym, że warto skorzystać - zachęcał.
Grad dodał, że Rada Ministrów wyraziła zgodę na sprzedaż dodatkową do 5 proc. akcji PZU należących do Skarbu Państwa, jeśli będzie duży popyt."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
naturalnie może dojść do kapitalnego zjazdu. testuję profil analityków mecz peeel  - tąpnięcie (przebicie tegorocznych szczytów za rok): 5%, - większa korekta (przebicie tegorocznych szczytów za 2 miesiące): 40%, - szum (przebicie tegorocznych szczytów do max 2 tygodni): 55%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
szum/naturalna korekta i nowe szczyty w maju [60%]
większa korekta/konsolidacja i nowe szczyty w kolejnym kwartale [30%]
tapnięcie i chu.j wie kiedy nowe szczyty [10%]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|