|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
znając życie Aga dziś wygra  może warto ja pograć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
znając życie Aga dziś wygra  może warto ja pograć  A kurs rośnie w Unibecie z 1,38 na 1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
znając życie Aga dziś wygra  może warto ja pograć  A kurs rośnie w Unibecie z 1,38 na 1,45 niech rośnie  poczekam i zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
Ja to widze tak: Hewitt  Volandri  Lodra +1.5 set  Jankovic  Ktoś ma jakieś zastrzezenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Mannarino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186 |
Muller, Gilles - Groth, Samuel 1.40 Garcia-Lopez, Guillermo - Hewitt, Lleyton 1.60
Możecie podpowiedzieć, jakieś jeszcze dwa mecze w tych granicach kursowych??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344 |
ciekawie wygląda ale czas pokaże : Rosol,Muller,Jankovic,Cornet,Marchenko z wyżsyzch kursów: Li Na i Peer
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Nie ma się zastanawiać zbyt długo, bo tylko głupie pomysły przychodzą do głowy. Nasza śliczna tenisistka już wczoraj powinna odpaść, gdyby tylko ta Ivanovic była w trochę lepszej formie. Niby dlaczego powinna wczoraj odpaść? Pewne zwycięstwo Radwańskiej, w obu setach Ana nawet nie była blisko wygrania seta. Peer dużo słabszy serwis od Any, dużo słabiej z głębi kortu, jedynie tyle, że regularniejsza. Poza tym Peer w średniej formie 3 gemy z Rus 3 gemy z Safarovą 4 gemy z Jankovic 1 gem z Clijsters Poza tym prócz jednego dobrego turnieju, gdzie ograła Wickmayer i Wozniacki, ogrywała samych słabeuszy Powinna odpaść bo słabo grała, Ivanovic nie lepsza, chyba z 50 UE w meczu. Poza tym, a może przede wszystkim nie lubię Agusi, a jeszcze się nie wyzbyłem emocji przy obstawianiu, więc stawiam na żydówkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Muller, Gilles - Groth, Samuel 1.40 Garcia-Lopez, Guillermo - Hewitt, Lleyton 1.60
Możecie podpowiedzieć, jakieś jeszcze dwa mecze w tych granicach kursowych?? Schiavione 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Krajinovic 2-5* Nadzieja serbskiego tenisa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
hernych i krajinovic ladnie poki co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Powinna odpaść bo słabo grała  Chyba będziesz musiał napisać jakąś petycję do władz WTA, żeby zmienili zasady awansów do kolejnych rund. Tylko wspomnij, żeby to się tylko do Radwańskiej stosowało, bo jeszcze jakaś "twoja" zawodniczka małym nakładem sił awansuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2010
Posty: 51 |
Panowie pierwszy set mają w dupkę. Równo 2-6, hah. Jak dobrze, że nie chciało mi się dupki ruszyć do buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Nadzieja serbskiego tenisa 2-6 Zresztą jaka nadzieja, ma 18 lat i przegrywa z Snobelem, który ma bilans na mączce 4-19 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
dobra poszedł jeszcze taki dubel:
1 Jan Hernych @ 1.30 2 Filip Krajinovic @ 1.57 na razie po 2-6,dostaja....ale mecze trwają,więc.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Filip game over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
A ja tam pogram na dziś F.Lopeza po dobrym kursie . Cilic wiadomo bardzo solidny ale jednak na cegle z Lopezem już raz przegrał ( co prawda dawno temu ale jednak ) myślę że para wyrównana a skoro tak to wypada kupić korzystniejszy kurs .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
atila balast poniewiera hernycha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
wczoraj Vanek nieźle dał czadu, a dzisiaj widzę, że Hernychowi sie nie chce grać dobrze, że dopiero teraz zacząłem analizę dzisiejszych spotkań, bo pewnie któregoś jak nie obydwu bym zagrał  Krajinovic też nieźle daje ze Snoblem, który o clayu nie ma pojęcia  aż się zastanawiam czy jest sens cokolwiek grać, bo znowu kosmiczne wyniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Dobrze,że Kontinen nie zawodzi...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|