Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
Rockmen Lepiej trzymaj Kciuki za Tonsberg bo to ma duzo ludzi a najblizsze mecze nie najlepiej wskazuja ale za hacen ja tez bede trzymał kciuki !!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
Rockmen Lepiej trzymaj Kciuki za Tonsberg bo to ma duzo ludzi a najblizsze mecze nie najlepiej wskazuja ale za hacen ja tez bede trzymał kciuki !!!

OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Będe trzymał za Tonsberg też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
www.betexplorer.com/soccer/ [betexplorer.com] - statsy/wyniki/porownania ze wszystkich lig z kilku ostatnich sezonow
http://www.sigurica.com/stats.php?alat=streak&lng=4&op=6 - druzyny z najdluzsza aktualna seria bez remisu
http://www.sigurica.com/stats.php?alat=league_ft&lng=4&op=2 - % remisow na mecz w danej lidze

Tutaj znajdziesz wszystko co potrzebne do gry progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no i remisow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
jareqq!!! Przeogromne dzięki za te linki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS: Ten Tonsberg naprawde wygląda nieciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie dziwie się, ze już pewnie niejednemu krew się w żyłach gotuje... Ale będzie dobrze, teraz zremisują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
...ale dla tych co teraz zaczna grac Tonsberg to wyglada bardzo ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Dzisiaj ladnie Grenoble weszlo, a na jutro:
Bordeaux poziom III
Shinnik poziom II
Rubin poziom II
no i moze Tonsberg na I

Udanego weekendu zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIATEK:

GRENOBLE etap 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
KANSAS CITY etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
VALENCIENNES etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Nancy-Rennes obie drużyny jeszcze bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />,Także chyba przyszedł na nich czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

BORDEAUX etap 5
SHEFFIELD U. etap 3
HAMBURG etap 3
U.LEIRA etap 2
DYNAMO M. etap 2
LEEDS etap 1
URAWA etap 1
CHIBA etap 1
RENNES etap 1
POGOŃ HT etap 1
NIGATA etap 1
MOST etap 1
AMICA etap 1
RUBIN KAZAŃ etap 1
SHINNIK etap 1
TERNANA etap 1
VICENZA etap 1

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
tydzien temu zaczalem grac progresje na X jak narazie na 7 druzyn 5 weszlo za pierwszym razem. Troche przesadzilem bo na weekend zagralem 21 progresji, wiem ze to zdecydowanie za duzo, ale jestem dobrej mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bordeaux 2
Sunderland 2

Burnley 1
Cardiff 1
Reading 1
Sheffield U. 1
Nottingham 1
Chesterfield 1
Swansea 1
Barnsley 1
Brentford 1
Oldham 1
Leyton 1
Peterborough 1
Bury 1
Mattersburg 1
Sonderjylland 1
Monaco 1
Lens 1
Nancy 1
Rennes 1

6,7 powinno wejsc za 1 razem, no ale zobaczymy w niedziele wieczorkiem,

Ps bylbym wdzieczny jakby ktos powiedzial jakie w zeszlym roku byly najdluzsze serie na wyspach. dzieki
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Coraz więcej osób intersuje się progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczoraj zremisowało Grenoble, dziś grają "moje" 4 druzyny - zobaczymy ile zaiksuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na podstawie dzisiejszych wyników zdecyduję ile ekip dodać jutro (mam "na oku" 4-5 teamów) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Lens etap 5
Pogoń etap 1
Lyon etap 1 (progresja na same wyjazdy)!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Na niedzielę dorzucam:

[i]Colon - I etap [color:"blue"]> (niedziela)[/color]
Lillestrom - I etap [color:"blue"]> (niedziela)[/color]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

BORDEAUX etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
SHEFFIELD U. etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
HAMBURG etap 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
U.LEIRA etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
DYNAMO M. etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
LEEDS etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
URAWA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
RENNES etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
POGOŃ HT etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
MOST etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
AMICA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
RUBIN KAZAŃ etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
SHINNIK etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
TERNANA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
VICENZA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

HACKEN etap 8
LILLESTROM etap 7
MOLDE etap 6
OEREBRO etap 6
TONSBERG etap 5
MONACO etap 3
FREIBURG etap 2
TRIER etap 2
JABLONEC etap 2
LENS HT etap 1
ASCOLI etap 1
CELTA VIGO etap 1
CRUZEIRO etap 1
LENS etap 1
LEGIA HT etap 1
LEGIA etap 1
SUNDSVALL etap 1
COLON etap 1
LYON etap 1

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"red"]Najdłuższe serie bez remisu Premiership 2004/2005:[/color]

Birmingham - 15
Tottenham - 13
Liverpool - 11
Fulham - 10
Charlton - 9
Blackburn - 9
Chelsea - 8
Aston Villa - 8
Portsmouth - 8
Norwich - 8
Everton - 7
Man.Utd. - 6
M'Borough - 6
Man.City - 6
Bolton - 6
Arsenal - 5
Newcastle - 5
Southampton - 5
West Bromwich - 5
Crystal Palace - 5

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
czyżby w końcu Hacken X ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Moje wyniki:

Hacken - 9. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dynamo Moskwa - 5. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Molde - 6. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
FK Jablonec - 3. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Teraz przerwa na mecze eliminacyjne...

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
BK Hacken X nie ukrywam, ze fajnie byloby to juz zakonczyc...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i tak w kółko...

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
Rockmen dzieki dobrze trzymałeś!!

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, aker, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,541
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1