|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
próbowałem dziś wyciagnąć kaskę z bankomatu poprzez ich karte ,ale niestety było to niemozliwe,czy ktoś tak miał? a dodzwonić się pod polski numer niestety nie mogę,najpierw że obsługują od 10 do 19 a teraz nikt nie odbiera ciaglę komunikat że nie ma operatora wolnego:(czy ktoś ma numer z którym mogłbym się połączyć ocywiście polski? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Sprawdź status karty an koncie MB. Czy jest aktywna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
karta jest aktywna,nie wiem co się dzieje nie moge sie z nimi skontaktowac telefonicznie ,narazie lipa.Mam nadzieje ze to chwilowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
karta jest aktywna,nie wiem co się dzieje nie moge sie z nimi skontaktowac telefonicznie ,narazie lipa.Mam nadzieje ze to chwilowe. wracam właśnie z zakupów płacone kartą MB dodatkowwo wyplacona gotówka wszystko okey.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
próbowałem dziś wyciagnąć kaskę z bankomatu poprzez ich karte ,ale niestety było to niemozliwe,czy ktoś tak miał? a dodzwonić się pod polski numer niestety nie mogę,najpierw że obsługują od 10 do 19 a teraz nikt nie odbiera ciaglę komunikat że nie ma operatora wolnego:(czy ktoś ma numer z którym mogłbym się połączyć ocywiście polski? dzieki nie wszystkie bankomaty, sprawdź które w Twojej okolicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
ok a jak można sprawdzic które bankomaty w okolicy obsługują te karty. Nadmieniam że próbowałem wypłacić w euronecie i w pko sa. Po akceptacji wypłaty pojawił sie komunikat cos w stylu skontaktuj sie z bankiem:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
wiem, że niektóre bankomaty banku spółdzielczy ma umowę...wpisz w google np. karta MB +bankomaty +twoja miejscowość lub coś podobnego i poszperaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
ok dzieki jutro sprawdze w pko bp i w ing te 2 mam najblizej najwyzej jak nie pojdzie bede interweniował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
http://www.money.pl/banki/bankomaty3/bankomat,0,mastercard,0,0.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Mam pytanie. Chciałbym wypołacić kase z MB ale nie posiadam konta bankowego. Wpłatę na MB zrobiłem poprzez przelew bankowy z konta kolegi. Czy mogę wypłacić również na jego konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Mam pytanie. Chciałbym wypołacić kase z MB ale nie posiadam konta bankowego. Wpłatę na MB zrobiłem poprzez przelew bankowy z konta kolegi. Czy mogę wypłacić również na jego konto? Jak konto MB na Ciebie a przelejesz na konto kolegi to Ci blokną konto na MB i tyle bedziesz widział kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Zresztą żyjemy w XXI wieku a Ty konta nie masz  ...do pierwszej lepszej pracy potrzebne jest konto no chyba że wynagrodzenie listonosz Ci przynosi albo zasuwasz na czarno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
No wiesz,można być Premierem i nie mieć konta w banku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jestem w trakcie "wyrabiania" karty MB, dziś dostałem takie maila :
Otrzymaliśmy informację od odpowiedniego działu, że abyśmy mogli wysłać do Pana naszą kartę Moneybookers MasterCard potrzebna jest dodatkowa informacja. Więc prosimy o przesłanie kolorowego skanu odręcznie napisanej deklaracji o treści:
"Ja, niżej podpisany oświadczam, iż zapoznałem się z Warunkami Umowy Moneybookers i przystałem na nie rejestrując konto pod adresem e-mail . Oświadczam, iż nie będę w przyszłości wykorzystywał na cele hazardowe środków, zadeklarowanych podczas depozytu jako przeznaczone na wpłatę do jednego ze współpracujących z Moneybookers handlowców". Data, podpis.
Składaliście takie oświadczenie ? Jakby ktoś mógł rozjaśnić o co w nim chodzi byłbym wdzięczny ( wpłata do współpracujących handlowców ??? )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ja składałem wniosek 3 miesiące temu i takiego czegoś nie kazali mi podpisywać. Dziwne trochę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja złożylem pod koniec marca i też bez żadnych takich po.jebanych przygód.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy MB (a może NT?) pozwalają na posiadanie 2 kart na koncie, np. wystawienie drugiej dla osoby bliskiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
z tego co wiem to moneybookers pozwala tylko na jedna karte
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|