Otóż zastanawiając sie nad doborem zespołów do progresji X pomyslałem, czy nie byłoby dobrze "uczepić się" jednej drużyny.
tez kiedys o tym myslalem i nawet mam na koncie zespoly, ktore trafilem 2x z rzedu na I, ale teraz juz tego nie zagram, szczegolnie w ligach, gdzie opieram sie na tabelach i sieciowych informacjach, tak grac moglbym w tej chwili jedynie ekipy, ktore doskonale znam [bo ogladam regularnie kazdy ich mecz od wielu lat, zyje nimi, czuje juz co zrobia - takim zespolem jest np legia [btw w zeszlym sezonie kilka remisow pod rzad polecialo i serie nie byly dlugie], ale juz na takim espanyolu jak tu zauwazyli inni mozna by na dluuugi czas zamrozic znaczna czesc kapitalu...
--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*