Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Quote
Weekendzik zapowiada sie dosyc biedniutki jesli chodzi o oferte ale mysle, ze warto zainteresowac sie Division Two, a konkretnie stawiam na Bristol Rovers (I poziom).

Moze nawet nie bedzie tak zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Do tego na sobote dorzucam jeszcze I poziom CD Tenerife

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
CZWARTEK:

LAHTI etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIĄTEK:

TRIER etap 2
CHESTERFIELD etap 2

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Otóż zastanawiając sie nad doborem zespołów do progresji X pomyslałem, czy nie byłoby dobrze "uczepić się" jednej drużyny.

tez kiedys o tym myslalem i nawet mam na koncie zespoly, ktore trafilem 2x z rzedu na I, ale teraz juz tego nie zagram, szczegolnie w ligach, gdzie opieram sie na tabelach i sieciowych informacjach, tak grac moglbym w tej chwili jedynie ekipy, ktore doskonale znam [bo ogladam regularnie kazdy ich mecz od wielu lat, zyje nimi, czuje juz co zrobia - takim zespolem jest np legia [btw w zeszlym sezonie kilka remisow pod rzad polecialo i serie nie byly dlugie], ale juz na takim espanyolu jak tu zauwazyli inni mozna by na dluuugi czas zamrozic znaczna czesc kapitalu...

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Chesterfield I

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Piątek:

Chesterfield 3

Barnet 2
Grimsby 2
Tranmere 2

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Piątek:

Chesterfield 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Barnet 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Grimsby 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Tranmere 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIĄTEK:

TRIER etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
CHESTERFIELD etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
No i dziś rozpoczynam progresje na Real Salt Lake . 8 spotkań bez X. Mam nadzieje, że za jakieś dwie, trzy kolejki wpadnie remisik.

Sun 04-09-2005 - 03:30 Real Salt Lake (I poziom) - New England Revolution

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Sobota:

Nottingham 2

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Progresowicze, rozpoczyna ktos jutro progresje na jakis team z Serie B?
Pozdrawiam!!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

URAWA etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
KANSAS CITY etap 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
BRISTOL R. etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
NOTTINGHAM etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
TENERIFE etap 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

Ternana II
Vicenza I
Ciudad Murcia I

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Moje progresje na dzisiaj:

Ejido I poziom
Ciudad De Murcia I poziom
Xerez I poziom
Ternana I poziom

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Od wczoraj zastanawiałem się czy startować od dzisiaj z Ciudad Murcią. Ale widzę, że Wy to gracie, więc gram i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[i]Ciudad de Murcia - etap I [color:"blue"]> (niedziela)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[i]Ciudad de Murcia - etap I [color:"blue"]> (niedziela) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

Ternana II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Vicenza I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ciudad Murcia I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PONIEDZIALEK;

OEREBRO etap 7

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PONIEDZIALEK;

OEREBRO etap 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Nowa progresja na wtorek:

Grimsby poziom I

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, Akhu, $-man, aker), 802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1