Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"purple"] SOBOTA:[/color]

[i]Jablonec - etap IV
HJK Helsinki - etap II
Nancy - etap II

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Mam pytanie: czy ktoś jeszcze oprócz mnie dostawia "pewniaki" do remisów??

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Mam pytanie: czy ktoś jeszcze oprócz mnie dostawia "pewniaki" do remisów??

nie dostawiam, [i w ogole uwazam, to za fatalny pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />]

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
nie dostawiam, [i w ogole uwazam, to za fatalny pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />]

Ja dotychczas grałem u buków naziemnych więc musiałem jakoś zrekompensować sobie stratę spowodowaną podatkiem - dlatego dodawałem pewniaki. Drugi powód jest taki, że nawet taki niewinny pewniaczek za 1,20 podnosi dużo kurs (np z 3,0 na 3,6). Oczywiście nieraz zdaża się nie trafić pewniaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Quote
Sobota:

Chesterfield 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Grimsby 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Sunderland 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
S.U. 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Nottingham 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Swansea 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Nancy 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Rennes 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Stoke 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Charlton 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Wigan 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

niby w progresji najwazniejsza jest cierpliwosc, ale po takim dniu mozna ja stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
KsUBA u mnie też nic nie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

[color:"purple"] SOBOTA:[/color]

[i]Jablonec - etap IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
HJK Helsinki - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nancy - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
Siemka czy orientuje sie ktoś co sie dzieje z meczem
Aalesund-Molde miał być13.09 o 20 ale widze że zniknął z oferty z góry dzięki za jakieś info

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Siemka czy orientuje sie ktoś co sie dzieje z meczem
Aalesund-Molde miał być13.09 o 20 ale widze że zniknął z oferty z góry dzięki za jakieś info

w unibet i baw widze, ze jest oferta...

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
nie wiem, ale albo jestem ślepy albo nie ma baw tego meczu w ofercie przynajmniej na 13.09 w tym dniu jest tylko mecz Valarengi bcn1899 jeżeli możesz zerknij jeszcze raz w baw

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
taa, no teraz juz rzeczywiscie w baw nie ma tego meczu, w unibet nadal jest

18:55 3398 Aalesund - Molde 2.50 3.30 2.70

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
jeszcze są 2 dni do meczu może coś się wyjaśni dzięki za pomoc

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"blue"]NIEDZIELA:[/color]

[i]Most - etap III
Colon - etap III
Lillestrom - etap II
Ciudad Murcia - etap II
Tenerife - etap I

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

Sheffield U. V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Chesterfield III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Jablonec III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Vicenza II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Cesena II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Leeds II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Rennes II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Nottingham II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Bristol Rovers II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Helsinki II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Swansea II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Legia HT II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Lyon II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Nancy I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Grimsby I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Wigan I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Liverpool I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Viking I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Amkar I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Ten weekend to naprawde wielka "kaszana" jesli chodzi o progresje X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Rzeczywiście weekend mało ciekawy. Całe szczęście moje progresje dopiero się zaczęły.

10.09 Amkar (rosyjska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
10.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
10.09 Zagłębie Lubin (polska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
10.09 Jablonec (czeska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
10.09 Nancy (francuska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
10.09 Leeds (2 angielska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
11.09 Metalist (ukraińska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
12.09 Laval (2 francuska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> albo jeszcze grają albo przełożyli bo na booku mam "w trakcie" a livescore'a ani wyniku nie znalazłem.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

Lillestrom VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Cruzeiro III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Freiburg III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
U.Leira III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Dynamo M. III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Colon III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Ciudad Murcia II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Alliansi II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Celta Vigo II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Crewe II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Tenerife II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Lahti II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Jaro II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Most II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Rubin Kazań II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
OFI Crete I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Xerez I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ejido I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ruch Chorzów I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PONIEDZIALEK:

Ternana III
Sundsvall II
Laval I

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"blue"]NIEDZIELA:[/color]

[i]Most - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Colon - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Lillestrom - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Ciudad Murcia - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Tenerife - etap I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Fatalny łikend, na osiem progresji zaledwie jedna zakończona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Auxerre I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Valenciennes I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
GB Antwerp I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
wtorek:

Swansea II
Sheffield Utd II

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1