|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[color:"purple"] SOBOTA:[/color]
[i]Jablonec - etap IV HJK Helsinki - etap II Nancy - etap II
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mam pytanie: czy ktoś jeszcze oprócz mnie dostawia "pewniaki" do remisów??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Mam pytanie: czy ktoś jeszcze oprócz mnie dostawia "pewniaki" do remisów?? nie dostawiam, [i w ogole uwazam, to za fatalny pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />] -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
nie dostawiam, [i w ogole uwazam, to za fatalny pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />] Ja dotychczas grałem u buków naziemnych więc musiałem jakoś zrekompensować sobie stratę spowodowaną podatkiem - dlatego dodawałem pewniaki. Drugi powód jest taki, że nawet taki niewinny pewniaczek za 1,20 podnosi dużo kurs (np z 3,0 na 3,6). Oczywiście nieraz zdaża się nie trafić pewniaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
Sobota:
Chesterfield 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Grimsby 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Sunderland 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> S.U. 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Nottingham 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Swansea 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Nancy 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Rennes 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stoke 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Charlton 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Wigan 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> niby w progresji najwazniejsza jest cierpliwosc, ale po takim dniu mozna ja stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
KsUBA u mnie też nic nie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
[color:"purple"] SOBOTA:[/color]
[i]Jablonec - etap IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> HJK Helsinki - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nancy - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
Siemka czy orientuje sie ktoś co sie dzieje z meczem Aalesund-Molde miał być13.09 o 20 ale widze że zniknął z oferty z góry dzięki za jakieś info
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Siemka czy orientuje sie ktoś co sie dzieje z meczem Aalesund-Molde miał być13.09 o 20 ale widze że zniknął z oferty z góry dzięki za jakieś info w unibet i baw widze, ze jest oferta... -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
nie wiem, ale albo jestem ślepy albo nie ma baw tego meczu w ofercie przynajmniej na 13.09 w tym dniu jest tylko mecz Valarengi bcn1899 jeżeli możesz zerknij jeszcze raz w baw
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
taa, no teraz juz rzeczywiscie w baw nie ma tego meczu, w unibet nadal jest
18:55 3398 Aalesund - Molde 2.50 3.30 2.70
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
jeszcze są 2 dni do meczu może coś się wyjaśni dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[color:"blue"]NIEDZIELA:[/color]
[i]Most - etap III Colon - etap III Lillestrom - etap II Ciudad Murcia - etap II Tenerife - etap I
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
SOBOTA:
Sheffield U. V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Chesterfield III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Jablonec III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Vicenza II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Cesena II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Leeds II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Rennes II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Nottingham II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Bristol Rovers II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Helsinki II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Swansea II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Legia HT II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Lyon II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Nancy I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Grimsby I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Wigan I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Liverpool I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Viking I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Amkar I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Ten weekend to naprawde wielka "kaszana" jesli chodzi o progresje X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Rzeczywiście weekend mało ciekawy. Całe szczęście moje progresje dopiero się zaczęły.
10.09 Amkar (rosyjska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 10.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 10.09 Zagłębie Lubin (polska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 10.09 Jablonec (czeska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 10.09 Nancy (francuska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 10.09 Leeds (2 angielska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 11.09 Metalist (ukraińska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 12.09 Laval (2 francuska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> albo jeszcze grają albo przełożyli bo na booku mam "w trakcie" a livescore'a ani wyniku nie znalazłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
NIEDZIELA:
Lillestrom VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Cruzeiro III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Freiburg III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> U.Leira III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Dynamo M. III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Colon III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Ciudad Murcia II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Alliansi II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Celta Vigo II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Crewe II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Tenerife II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Lahti II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Jaro II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Most II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Rubin Kazań II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> OFI Crete I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Xerez I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ejido I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ruch Chorzów I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PONIEDZIALEK:
Ternana III Sundsvall II Laval I
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[color:"blue"]NIEDZIELA:[/color]
[i]Most - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Colon - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Lillestrom - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ciudad Murcia - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Tenerife - etap I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Fatalny łikend, na osiem progresji zaledwie jedna zakończona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Auxerre I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Valenciennes I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> GB Antwerp I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
wtorek:
Swansea II Sheffield Utd II
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
Link skopiowany do schowka