nie chce mi sie klocic z toba, siatkowka jest specyficzna co do takich zmian sytuacji, tak samo jak koszykówka, nie jestem ograniczony i nie lubie tylko siatkowki, ale w innych dyscyplinach nie ma czegos takiego albo jest niewidoczne, dlatego siatkowka jest specyficzna, obok kosza i tenisa
no, ale ja Ci daje konkretne przyklady
Ancic wtapia seta z 5:0 40-0*
przyklad z recznej: mecz na ME Austria - Islandia gejzery prowadzili +3 na 41 sekund do konca, mecz skonczyl sie remisem
przyklad z noznej: Artmedia Petr¾alka - FC Porto 0:2 na 3:2 w ostatnich minutach, czy nawet ten final LM z Dudkiem
kosz:
czy nawet mecz z niedzieli Cibona - Partizan, w dziale z liga Adriatycka wkleilem filmik
według mnie chodziło o to, zeby sie poruszać i pograć ze znajomymi, a nie o obstawianie
mi sie wydaje, ze obstawianie
bo w tenisa za bardzo to nie ma gdzie pograc, ja mieszkam na slasku i musze jechac 10 km na najblizszy kort
w siatke to juz jak najbardziej jest gdzie pograc i duzo osob gra, ale wiekszosc to kalectwa przebijajace pilke 5 metrow nad siatka
tak czy tak teraz na boiskach jest duuuuuuzo mniej ludzi niz 10 lat temu, kiedys musialem czekac godzine czy dwie, zeby sobie rzucic do kosza, bo starsi grali, teraz pustki, ludzie wola pograc na PS3 albo na xboxie
według mnie chodziło o to, zeby sie poruszać i pograć ze znajomymi, a nie o obstawianie
mi sie wydaje, ze obstawianie
bo w tenisa za bardzo to nie ma gdzie pograc, ja mieszkam na slasku i musze jechac 10 km na najblizszy kort
w siatke to juz jak najbardziej jest gdzie pograc i duzo osob gra, ale wiekszosc to kalectwa przebijajace pilke 5 metrow nad siatka
tak czy tak teraz na boiskach jest duuuuuuzo mniej ludzi niz 10 lat temu, kiedys musialem czekac godzine czy dwie, zeby sobie rzucic do kosza, bo starsi grali, teraz pustki, ludzie wola pograc na PS3 albo na xboxie
śmiesznie tam u Ciebie na Śląsku jest.....tu gdzie ja mieszkam korty tenisowe są co kilkaset metrów od siebie, ale boisko do siatkówki....ciężko znaleźć
śmiesznie tam u Ciebie na Śląsku jest.....tu gdzie ja mieszkam korty tenisowe są co kilkaset metrów od siebie, ale boisko do siatkówki....ciężko znaleźć
Orlikow jest pelno to i w siatkowke jest gdzie grac
u mnie w wieluniu kortow tez odopwiednia ilosc, pare na betonie, pare na clayu
tak +3 w recznej to straszna przewaga a w noge nie widac tego 2-0 2-3 bo gra sie 90 minut, w siatke czy kosza punkt za punkt idzie i dlatego sa to specyficzne dyscypliny
odnosnie amatorskiej plusligi chcialem sie zglosic, ale nie łapie sie według regulaminu