Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Mario, tylko nie wklejaj kuponiku, ok? grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Będziemy można na Ipli obejrzeć powtórke tego meczu Maceraty?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Argument kondycji jest żałosny. Ludzie zawsze dają taki jak nie mają co napisać w analizie meczu laugh

To tak jakby maratończyk miał nie przebiec 42km bo trenował dzień w dzień biegając po 20km

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Niestety nie, bo ligę włoską pokazuje orange sport/orange sport info lub jakieś włoskie rai sport itd. frown

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Zulus
Będziemy można na Ipli obejrzeć powtórke tego meczu Maceraty?

nie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Oczywiście miało być "będzie" ...kurcze szkoda bo bym przy piwku obejrzał sobie jak troche odetchne wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by grajus87
tenis i siatka to najfajniejsze i chyba najpopularniejsze sporty do gry co ?

I bardzo fajne tongue Zwłaszcza w tenisa lubię pogonić na korcie smile

najpopularniejsze to pilka nozna i tenis

pilka nozna, bo to najpopularniejszy i najprostszy sport, dlatego ludzie lubia to ogladac, bo poza "spalonym" to tam nie ma zasad

i tenis, bo mecze sa codziennie, a jak wiadomo sporo ludzi lubi sobie codziennie cos postawic

to pisz ze wymieniasz najpopularniejsze dyscypliny wsrod hazardzistów laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by grajus87
tenis i siatka to najfajniejsze i chyba najpopularniejsze sporty do gry co ?

I bardzo fajne tongue Zwłaszcza w tenisa lubię pogonić na korcie smile

najpopularniejsze to pilka nozna i tenis

pilka nozna, bo to najpopularniejszy i najprostszy sport, dlatego ludzie lubia to ogladac, bo poza "spalonym" to tam nie ma zasad

i tenis, bo mecze sa codziennie, a jak wiadomo sporo ludzi lubi sobie codziennie cos postawic

to pisz ze wymieniasz najpopularniejsze dyscypliny wsrod hazardzistów laugh

to byla odpowiedz na posta wyzej o najpopularniejszych sportach do obstawiania, a nie oszukujmy sie, 80% to... hazardzisci

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by yaaho
[quote=Wojtas_][quote=yaaho][quote=grajus87]tenis i siatka to najfajniejsze i chyba najpopularniejsze sporty do gry co ?

I bardzo fajne tongue Zwłaszcza w tenisa lubię pogonić na korcie smile


według mnie chodziło o to, zeby sie poruszać i pograć ze znajomymi, a nie o obstawianie smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
yaaho tutaj na forum nie znajdziesz hazardzistów laugh

Tu każdy się zawsze wyprze laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by grajus87
yaaho tutaj na forum nie znajdziesz hazardzistów laugh

Tu każdy się zawsze wyprze laugh laugh laugh

Ja tylko gram dla emocji tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Misiek
Mario, tylko nie wklejaj kuponiku, ok? grin
Ja nie wklejam! Amkwish w tym jest najlepszy laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Wojtas_
nie chce mi sie klocic z toba, siatkowka jest specyficzna co do takich zmian sytuacji, tak samo jak koszykówka, nie jestem ograniczony i nie lubie tylko siatkowki, ale w innych dyscyplinach nie ma czegos takiego albo jest niewidoczne, dlatego siatkowka jest specyficzna, obok kosza i tenisa

no, ale ja Ci daje konkretne przyklady laugh

Ancic wtapia seta z 5:0 40-0*

przyklad z recznej:
mecz na ME Austria - Islandia
gejzery prowadzili +3 na 41 sekund do konca, mecz skonczyl sie remisem

przyklad z noznej:
Artmedia Petr¾alka - FC Porto 0:2 na 3:2 w ostatnich minutach, czy nawet ten final LM z Dudkiem

kosz:

czy nawet mecz z niedzieli Cibona - Partizan, w dziale z liga Adriatycka wkleilem filmik

z jakiego sportu Ci jeszcze podac przyklad?


Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by grajus87
yaaho tutaj na forum nie znajdziesz hazardzistów laugh

Tu każdy się zawsze wyprze laugh laugh laugh


1111111111

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
trento i tours izi laugh żeby się człowiek tak musiał przed weekendem stresować

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Wojtas_
według mnie chodziło o to, zeby sie poruszać i pograć ze znajomymi, a nie o obstawianie smile

mi sie wydaje, ze obstawianie smile

bo w tenisa za bardzo to nie ma gdzie pograc, ja mieszkam na slasku i musze jechac 10 km na najblizszy kort

w siatke to juz jak najbardziej jest gdzie pograc i duzo osob gra, ale wiekszosc to kalectwa przebijajace pilke 5 metrow nad siatka

tak czy tak teraz na boiskach jest duuuuuuzo mniej ludzi niz 10 lat temu, kiedys musialem czekac godzine czy dwie, zeby sobie rzucic do kosza, bo starsi grali, teraz pustki, ludzie wola pograc na PS3 albo na xboxie


Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Wojtas_
według mnie chodziło o to, zeby sie poruszać i pograć ze znajomymi, a nie o obstawianie smile

mi sie wydaje, ze obstawianie smile

bo w tenisa za bardzo to nie ma gdzie pograc, ja mieszkam na slasku i musze jechac 10 km na najblizszy kort

w siatke to juz jak najbardziej jest gdzie pograc i duzo osob gra, ale wiekszosc to kalectwa przebijajace pilke 5 metrow nad siatka

tak czy tak teraz na boiskach jest duuuuuuzo mniej ludzi niz 10 lat temu, kiedys musialem czekac godzine czy dwie, zeby sobie rzucic do kosza, bo starsi grali, teraz pustki, ludzie wola pograc na PS3 albo na xboxie
śmiesznie tam u Ciebie na Śląsku jest.....tu gdzie ja mieszkam korty tenisowe są co kilkaset metrów od siebie, ale boisko do siatkówki....ciężko znaleźć wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by gembol
śmiesznie tam u Ciebie na Śląsku jest.....tu gdzie ja mieszkam korty tenisowe są co kilkaset metrów od siebie, ale boisko do siatkówki....ciężko znaleźć wink

Orlikow jest pelno to i w siatkowke jest gdzie grac


zglasza sie ktos do Amatorskiej PlusLigi?

http://www.plusliga.pl/apls


Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
u mnie w wieluniu kortow tez odopwiednia ilosc, pare na betonie, pare na clayu

tak +3 w recznej to straszna przewaga laugh a w noge nie widac tego 2-0 2-3 bo gra sie 90 minut, w siatke czy kosza punkt za punkt idzie i dlatego sa to specyficzne dyscypliny

odnosnie amatorskiej plusligi chcialem sie zglosic, ale nie łapie sie według regulaminu

Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, forty, aker, Akhu, alfa, rymoholik, Lukasz111, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,701 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1