|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
cosi mi piace 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Tak kaziu pozamiatal zagrywka w 4 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zagral ktos na Trentino po kursie 100?  widze, ze na betfair mozna bylo taki zlapac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Zniszczyli . Przyznam  NIE WIERZYŁEM  Pokaż mi kogoś kto wierzył w 4 secie i powiedział i tak wygrają... Nikt nie wierzył... Bravo nie będę bic bo sami sobie skomplikowali sytuację po drugim secie jak mieli siatkarzy z maceraty wystawionych już
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
siatkówka  nie, to nie siatkowka, to sport, w kazdej dyscyplinie takie rzeczy sie dzieja nawet wczoraj byl lepszy przyklad od tego dzisiejszego meczu Trentino tenis Ancic mial w 3 secie 5:0 40-0* i przegral seta 5:7 wiec nie wywyzszaj sobie tej siatkowki, bo moge Ci z kazdej dyscypliny taki przyklad podac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
zagral ktos na Trentino po kursie 100?  widze, ze na betfair mozna bylo taki zlapac no no za 1000 mozna bylo wyciagnac hahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
siatkówka  nie, to nie siatkowka, to sport, w kazdej dyscyplinie takie rzeczy sie dzieja nawet wczoraj byl lepszy przyklad od tego dzisiejszego meczu Trentino tenis Ancic mial w 3 secie 5:0 40-0* i przegral seta 5:7 wiec nie wywyzszaj sobie tej siatkowki, bo moge Ci z kazdej dyscypliny taki przyklad podac powtórze, siatkówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169 |
dziękujemy,dziękujemy,dziękujemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
tenis i siatka to najfajniejsze i chyba najpopularniejsze sporty do gry co ? I bardzo fajne  Zwłaszcza w tenisa lubię pogonić na korcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
koniecccc Trento izzzzzzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Takiego meczu na takim poziomie to jeszcze nie oglądałem, a uwierzcie dużo meczy widziałem  Mam na myśli również te FAZY , hmm FAZY to nawet złe określenie, brakuje mi tutaj słowa  Radostin Stoytchev jednak nie dostaje MVP  a należał mu się strasznie za tego II seta Ciekawe jak to teraz się odbije przede wszystkim na kondycji Kozaków z Trento 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
CZAPA JEST! PUNKTY SA!!! TRENTINO IZZI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
a jak taam Treviso z Cuneo???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
raczej noga najpopularniejsza, siatka i tenis są za trudne technicznie dla duzej liczby osob
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Cuneo jutro  Trento  za Walkę ! Miejmy nadzieję że są do pokonania w weekend .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Barca i Trento kończyli kuponik  ...jak Trento dostawało baty a w 80 minucie Barca remisowała to prosiłem żeby Inter utrzymał a tu takie jaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
powtórze, siatkówka  a powtarzaj sobie co chcesz  jedni lubia popatrzec na 22 nażelowanych kolesi kopiacych pilke, inni na murzynow rzucajacych do kosza, Ty na przykład wolisz odbijajacych ludzi, co kto lubi  ale nie badz ograniczony i nie mow, ze takie zmiany sytuacji dzieja sie tylko i wylacznie w meczach siatki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
siatkówka  nie, to nie siatkowka, to sport, w kazdej dyscyplinie takie rzeczy sie dzieja nawet wczoraj byl lepszy przyklad od tego dzisiejszego meczu Trentino tenis Ancic mial w 3 secie 5:0 40-0* i przegral seta 5:7 wiec nie wywyzszaj sobie tej siatkowki, bo moge Ci z kazdej dyscypliny taki przyklad podac powtórze, siatkówka  Siatkowka mega! Co tam dajesz przyklad jakiegos podworkowego grajka co ciagle ma kontuzje jak tutaj jest przyklad najlepszej druzyny swiata i czolowej druzyny swiata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tenis i siatka to najfajniejsze i chyba najpopularniejsze sporty do gry co ? I bardzo fajne  Zwłaszcza w tenisa lubię pogonić na korcie  najpopularniejsze to pilka nozna i tenis pilka nozna, bo to najpopularniejszy i najprostszy sport, dlatego ludzie lubia to ogladac, bo poza "spalonym" to tam nie ma zasad i tenis, bo mecze sa codziennie, a jak wiadomo sporo ludzi lubi sobie codziennie cos postawic pozniej jest hokej, kosz, gdzies pomiedzy sa chyba jeszcze konie, i chyba dopiero pozniej siatkowka, zobacz sobie nawet na BA, tam nie ma nawet dzialu z siatkowka, bo to sport niszowy, w Polsce jest tylko bardzo popularny dzieki Polsatowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
nie chce mi sie klocic z toba, siatkowka jest specyficzna co do takich zmian sytuacji, tak samo jak koszykówka, nie jestem ograniczony i nie lubie tylko siatkowki, ale w innych dyscyplinach nie ma czegos takiego albo jest niewidoczne, dlatego siatkowka jest specyficzna, obok kosza i tenisa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|