Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#38341 09/11/2002 01:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
Witam! Zwracam się do Was z pytaniem - mam konto X-tra student w WBK i chciałbym wykorzystać je do grania w Expekcie. Jak najlepiej wpłacić do nich kasę i czy za pośrednictwem tego konta jest to wogóle możliwe???

Bonus: Unibet
#38342 09/11/2002 05:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Założyłem dzisiaj konto w Expekt, przy wpłacie Ekartą 100zł odjeło mi dodatkowo z konta 4,39zł. Czyli w ramach rozsądku biorąc pod uwage innych buków gdzie dodatkowe opłaty wiążą się z przewalutowaniem. Może ktoś się orientuje jaką prowizje pobiera Expekt od wypłat. Przykładowo jakbym chciał wypłacić 100zł przelewem do mBanku.

Pozdrawiam

Hazardziści całego kraju łączcie się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#38343 09/11/2002 05:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Expekt pobiera 2.5% od wplat karta, dodatkowo dochodza koszty dwukrotnego przewalutowania PLN-->USD (VISA)-->PLN (expekt) - stad te roznice pomiedzy wplata (np 100 PLN) a obciazeniem konta w banku.
Gdy wplaca sie przelewem, expekt nie pobiera zadnej prowizji (jedynie bank w ktorym robi sie przelew).

pozdr
arth

#38344 09/11/2002 12:12
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Binas, skoro masz konto w mbanku to wg mnie najlepiej wplacac kase przelewem, nie placi sie zadnej prowizji, a kasa jest na drugi dzien.

#38345 09/11/2002 18:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Polak mądry po szkodzie, a taki byłem zajarany jak mi przysłali karte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko po co mi ta karta skoro przelewem jest bez prowizji. Ale cóż pierwsze koty za płoty, karta może się przyda do innych buków. Chciałem założyć konto w Gamebookers ale z tego co widze ostatnio wszyscy na nich narzekają. Więc narazie trzeba oskubać Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za odpowiedzi.

Hazardziści całego kraju łączcie się

#38346 10/11/2002 02:34
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
14:55 West Ham - Leeds
-1.0 5.10
+0.0 3.65
+1.0 1.55
Mam takie pytanko małe. Otóż chodzi mi o zakłądy handicapem. Rozumiem że -1 i +1 to dodanie/odjęcie drużynie gola. A co znaczy +0.0??? Nie jest to przecież zwykły remis, więc co? Prosiłbym by mnie ktoś oświecił - z góry dzięki!

#38347 10/11/2002 16:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
Witam mam małe pytanko.
Zamierzam otworzyć konto w mBanku, a potem przelewać z niego pieniądze do Espekta. Czy ten "mariaż" nie ma żadnych przeciwskazań?

#38348 10/11/2002 17:02
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
i jeszcze jedno jeżeli można czy Espekt nie ma przypadkiem jakiejś promocji?

#38349 10/11/2002 17:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał Wąski:
[qb]
A co znaczy +0.0??? [/qb]
To zaklad na to, ze faworyzowana druzyna (w tym przypadku West Ham) wygra roznica jednej bramki.
1-0, 2-1 itd...

#38350 10/11/2002 23:11
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał robeert35:
[qb]Witam mam małe pytanko.
Zamierzam otworzyć konto w mBanku, a potem przelewać z niego pieniądze do Espekta. Czy ten "mariaż" nie ma żadnych przeciwskazań?[/qb]
nie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#38351 11/11/2002 02:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
mam jeszcze jedno pytanko co znaczy przy wpłacie do Expektu kod vouchera skąd go wziąść i czy koniecze jest jego wypełnianie?
Nadmieniam że jeszcze nie wpłacałem do nich żadnej kasy.
Obecnie posiadam konto w PKOSA (te z żubrami) i po prostu zanim mi uruchomią mBank chiałbym dokonać wpłaty przez kartę tego banku.
Co ma wpisać jako voucher?

#38352 11/11/2002 03:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Wąski:
[qb]
A co znaczy +0.0??? [/qb]
To zaklad na to, ze faworyzowana druzyna (w tym przypadku West Ham) wygra roznica jednej bramki.
1-0, 2-1 itd...[/qb]
Borsuk, gratulacje za interpretację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kto Ci powiedział o różnicy jednej bramki?
A dla Ciebie Wąski:
strona główna mecz.pl, zakładka: handicapy azjatyckie.

#38353 11/11/2002 05:06
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Quote
Oryginalnie wysłał robeert35:
[qb]mam jeszcze jedno pytanko co znaczy przy wpłacie do Expektu kod vouchera skąd go wziąść i czy koniecze jest jego wypełnianie?
Nadmieniam że jeszcze nie wpłacałem do nich żadnej kasy.
Obecnie posiadam konto w PKOSA (te z żubrami) i po prostu zanim mi uruchomią mBank chiałbym dokonać wpłaty przez kartę tego banku.
Co ma wpisać jako voucher?[/qb]
Witaj robeert35 !
Przy wpłacie nie jest Ci potrzebny kod vouchera.
Ten kod dostajesz mailem wtedy, gdy ktoś chce przelać pieniądze ze swojego konta w Expekcie na Twoje. Przy czym obydwa konta muszą być prowadzone w tej samej walucie.
Pozdrawiam

#38354 11/11/2002 17:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
Dzięki panowie za odpowiedzi.
Ledwo się do nich zapisałem i już mnie zdziwili.
W ich ofecie nie mogę znaleźć meczy Pucharu UEFA.
Może coś przeoczyłem?

#38355 11/11/2002 19:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Do Roberta35 : nie martw sie mecze w UEFA pojawią się . Przewaznie pojawiają sie od wtorku, badz jak sa jakies spotkania we wtorek to juz oferta uzupelniana jest w poniedzialek!

A TERAZ JA MAM PYTANIE :
Czy expekt przyjmuje skany przesłanych przelewów czy dalej trzeba czekac az zaksiegują wpłatę ???
Przesyłanie skanów przelewów bardzo przyspieszało gre , bo po 30min konto bylo uzupelniane , a od jakiegos czasu trzeba było czekac nawet do 5dni.
Prosze o info w tej sprawie.
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#38356 11/11/2002 19:41
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
Nie wiem jak skan przelewu, ja wyslalem skan wplaty gotowkowej i uznali mi i konto uaktualnili po 2 godzinach odwyslania skanu.

#38357 11/11/2002 19:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał Wąski:
[qb]Nie wiem jak skan przelewu, ja wyslalem skan wplaty gotowkowej i uznali mi i konto uaktualnili po 2 godzinach odwyslania skanu.[/qb]
Czyli co Wąski wpłacałes po prostu kasę na tym standardowym druczku do przelewów gotówki tak ?
Powiedz mi jeszcze czy wplacales W KREDYT BANKU ? i ile prowizji ściagneli od ciebie .?
aHA I JESZCZE JEDNO . CZY SA DRUCZKO DO PRZELEWÓW W EURO ?
pozd

#38358 11/11/2002 20:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał belja:
[qb]
Borsuk, gratulacje za interpretację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kto Ci powiedział o różnicy jednej bramki?
A dla Ciebie Wąski:
strona główna mecz.pl, zakładka: handicapy azjatyckie.[/qb]
A kto Tobie powiedzial, ze to Handicap Ajzatycki ?
Gratuluje interpretacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A dla Ciebie bejla Expekt nie posiada AH.

#38359 11/11/2002 20:48
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Wąski:
[qb]Nie wiem jak skan przelewu, ja wyslalem skan wplaty gotowkowej i uznali mi i konto uaktualnili po 2 godzinach odwyslania skanu.[/qb]
Czyli co Wąski wpłacałes po prostu kasę na tym standardowym druczku do przelewów gotówki tak ?
Powiedz mi jeszcze czy wplacales W KREDYT BANKU ? i ile prowizji ściagneli od ciebie .?
aHA I JESZCZE JEDNO . CZY SA DRUCZKO DO PRZELEWÓW W EURO ?
pozd[/qb]
Tak jest normalny druczek przelewu i nie trzeba iść do Kredyt Banku tylko na poczcie wystarczy(w okienku bierzesz druczek,wypełniasz,wpłacasz gotówkę i czekasz)! Prowizji nie płaciłem żadnej, prowizje płacisz tylko jeśli robisz przelew ze swojego konta i przelewasz inną walutę niż jest standardowo na końcie. Druczki do przelewów w Euro? Nie sprawdzałem, ale chyba normalny druczek bieresz i wpisujesz kwota izamiast PLN piszesz EURO.
pozdrawiam również!
a i czy ktoś mi poei w końcu co znaczy handicap +0.0 w expekcie? Prosze o jednoznaczna odpowiedz bowidze że jak narzie to się coś kłócicie, takwięć prosze o jasną odpowiedź i z góry dzięki!

#38360 12/11/2002 00:05
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
Mam jeszcze jedno pytanko. Postanowiłem wpłacić do Exspektu pieniądze za pomocą karty. Gdy zacząłem wypełniać formularz zwróciłem uwagę że posiadam kartę Maestro (PKOSA "żubry")
Czy za pomocą tej karty też mogę przelać pieniądze czy tylko karta Maestro lub Visa (tak jak jest w formularzu)?

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1