|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
hmmmmm nie wiecie co moze byc, na cyfrze eurosport 2 jest dzwiek tylko obrazu niema a wszystkie inne programy normalnie dzialaja u mnie normalnie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Hanescu over 16,5  zalezy jak bedzie trafial dzis pierwszum serwisem.... nie bedzie to bedzie under  coraz bardziej mnie kusi Starace/Bolleli @2.35.... Soares jakbu zatrzymal sie w rozwoju 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Hanescu over 16,5  zalezy jak bedzie trafial dzis pierwszum serwisem.... nie bedzie to bedzie under  coraz bardziej mnie kusi Starace/Bolleli @2.35.... Soares jakbu zatrzymal sie w rozwoju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
dopiero przyszedlem do domu i widze ze mecz Ljubicic-F.Lopez sie nie odbyl... o co chodzi??  Ljuba zobaczyl ze ma grac z piczka WTA to odmowil gry i poddal mecz  chyba kontuzja, nawet nie pograli punktu, moze cos na rozgrzewce dzialkowiczowi sie stalo... albo przypomnialo mu sie ze musi jeszcze przekopac kawalek dzialki przed majowka... Feliciana się dowiedziała nie dawno, że urodzi mu się nieślubne dziecko z tym lachonem - http://www.vanitatis.com/cache/2009/03/25/14mj_suarez_dentro.jpgLjuba swój chłop pozwolił mu trochę kasy uciułać na alimenty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
dubel 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
dubel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
hmmmmm nie wiecie co moze byc, na cyfrze eurosport 2 jest dzwiek tylko obrazu niema a wszystkie inne programy normalnie dzialaja u mnie normalnie:) abonament trzeba zapłacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
dopiero przyszedlem do domu i widze ze mecz Ljubicic-F.Lopez sie nie odbyl... o co chodzi??  Ljuba zobaczyl ze ma grac z piczka WTA to odmowil gry i poddal mecz  chyba kontuzja, nawet nie pograli punktu, moze cos na rozgrzewce dzialkowiczowi sie stalo... albo przypomnialo mu sie ze musi jeszcze przekopac kawalek dzialki przed majowka... Feliciana się dowiedziała nie dawno, że urodzi mu się nieślubne dziecko z tym lachonem - http://www.vanitatis.com/cache/2009/03/25/14mj_suarez_dentro.jpgLjuba swój chłop pozwolił mu trochę kasy uciułać na alimenty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dopiero przyszedlem do domu i widze ze mecz Ljubicic-F.Lopez sie nie odbyl... o co chodzi??  Ljuba zobaczyl ze ma grac z piczka WTA to odmowil gry i poddal mecz  chyba kontuzja, nawet nie pograli punktu, moze cos na rozgrzewce dzialkowiczowi sie stalo... albo przypomnialo mu sie ze musi jeszcze przekopac kawalek dzialki przed majowka... Feliciana się dowiedziała nie dawno, że urodzi mu się nieślubne dziecko z tym lachonem - http://www.vanitatis.com/cache/2009/03/25/14mj_suarez_dentro.jpgLjuba swój chłop pozwolił mu trochę kasy uciułać na alimenty Goget, powaznie ?  gratulacje Lopez  moze w koncu znalzal swoje jaja i bedzie teraz napierd... VAMOSSSS Felek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
i przelamanie za 2,5, dziękuję...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dinar Safin połamany . Pewnie zacznie mecz jak z Agą na początku roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Goget, powaznie ?  gratulacje Lopez  moze w koncu znalzal swoje jaja i bedzie teraz napierd... VAMOSSSS Felek Nie wiem czego tu gratulować jak już dawno nie są ze sobą. Nawet nie wiadomo czy to jego czy go chce wrobić w ojcostwo Jak mu lachon na wypłate siądzie to Felek Wimbledon wygra bez straty seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
I tak pewnie pozniej wyjdzie ze to jednak nie jego i ktos go wj.ebal w alimenty  pewnie Verdaso  bolleli/Starace  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Nie no Safina grubo po 2,30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Victor po 5 gemów  O16.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
tak juz dawno sie safiny nie widzialo, i nie bylo czego zalowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
łoo kur Co Safina zamiata serwisem 1 na 11 wygrała  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
safina straszny piach gra po powrocie...chyba kase stracilem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
tak juz dawno sie safiny nie widzialo, i nie bylo czego zalowac Wyleci z Top 15 w tym roku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|