Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Już raczej nie ma co rozważać tego meczu,
bo go prawie wszedzie wycofali,
naziemne również.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
2,6 w betsyfie na Piasta jeszcze...


jeżeli ubiegłosezonowe zwycięstwo Lechii gdy potrzebowała punktów nie było dziełem przypadku to oddadzą 3 punkty Gliwiczanom ...

sprawa jest prosta...


Dołączył: Feb 2010
Posty: 62
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 62
Dziełem przypadku napewno nie była. Ale jest kwestia, ze to mógł byc deal za kase. Wzieli monete i pchneli mecz. Czysty układ biznesowy i wtedy teoria o oddawaniu punktów wali sie w gruzach.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bardzo możliwe - NOWAHUTA - co nie zmienia faktu, że historia koło zatoczyła i teraz Lechia przyjmie kasę.
Na pewno coś musi być nie tak,
jeżeli buki to lawinowo wycofywali,
na dzień przed meczem.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790

nawet jeżeli tamten mecz nie był opierdolony czy ładniej ujmując odpuszczony przez Piasta to w tym momencie jest miejsce na skręcenie tego meczu i dogadanie się.

W dodatku Puchar Polski może tu być doskonałym alibi ażeby dać odpocząć zawodnikom z podstawy, ponadto napięty do granic możliwości terminarz też jest doskonałą wymówką na sprawdzenie drugiego garnituru i danie odpocząć podstawowym zawodnikom ...


są przychylne okoliczności...;)


zresztą nawet ze sportowej strony to tylko słaba liga polska i jak najbardziej taka drużyna jak Piast grająca z nożem na gardle jest w stanie ugrać korzystny wynik , na Legii momentami śmieliśmy się że zamknęli Legię na jej własnej połowie w hokejowym zamku niczym Barca wink długie momenty takiej gry mieli że cisnęli Legię mocno. kilka świetnych okazji w tym dwa razy sam na sam.


Są chujowi to nie ulega wątpliwości ale jednak kilka razy w tym sezonie sprawiali niespodzianki :

z Lechem na wyjeździe remis , z Legią u siebie remis uratowany szczęśliwie przez Iwańskiego w końcówce , Polonie pojechali 2:0 na wyjeździe , mocny Bełchatów też na wyjeździe 1:0 pyknęli.


Ale tak jak mówię jak ten mecz nie będzie opierdolony to stracę szacunek do ligi polskiej i będę mocno zawiedziony wink

Rok temu Górnik nie dogadał się z ŁKSem i poleciał , w Piaście raczej są bardziej ogarnięci ludzie i błędu zabrzan nie powtórzą wink


poza tym jest człowiek od zadań specjalnych Zbigniew Koźmiński który ma jakieś tam kontakty w betonowym PZPNie wink także sędzia też raczej powinien dostać jakieś podszepty żeby "nie skrzywdzić" Piasta



Poza tym w klubie z Gliwic pracują jeszcze ludzie którzy pamiętają jak się kiedyś załatwiało mecze wink , nauka nie poszła w las. Praktykę mają sporą w tej materii.

"Najwięcej czasu zajęło sędziemu odczytywanie wyjaśnień byłego szefa górnośląskich sędziów Mariana D., które ten złożył kilka miesięcy temu w prokuraturze. Protokoły z jego przesłuchań nie pozostawiają wątpliwości, że Piast Gliwice może być jeszcze raz ukarany przez PZPN za wręczanie łapówek sędziom i obserwatorom. W sezonie 2005/2006 gliwiczanie dostali dziesięć ujemnych punktów za tylko jeden przypadek korupcji. Udowodniono im nieuczciwe działania przed meczem ze Świtem Nowy Dwór.

Marian D. opowiedział jednak prokuratorom, że sam pomagał klubowi z Górnego Śląska w ustawieniu szeregu kolejnych spotkań. Dla PZPN może być to poważna przesłanka do wznowienia postępowania. Regulamin Wydziału Dyscypliny przewiduje, że można to zrobić, jeśli ujawnione zostaną nowe dowody. A te już są. Wiemy, że w aktach śledztwa jest nie mniej niż sześć meczów, które gliwiczanie kupili lub usiłowali kupić. "



Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
przed chwilą jeszcze w Ladbrokes pocisnąłem za 2,37 i mecz wycofali

ale łapcie w Tobecie 2,0 !!! i betsyf 2,5



Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
grubo to gracie?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kaka1981
grubo to gracie?

Dla każdego " grubo ", to jest pojecie względne.
Jak tak będziesz długo myślał,
to Ci wszędzie wycofają.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kaka1981
grubo to gracie?

Dla każdego " grubo ", to jest pojecie względne.
Jak tak będziesz długo myślał,
to Ci wszędzie wycofają.

nie wiem czy ten betsafe jest pewnym bukiem...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
śmiało możesz grać , kiedyś mi się nawet podobał ten buk ale to był początek mojej współpracy z nimi - potem jak zobaczą że nie będziesz grał lamerskich typów i będziesz na plusie to Cię limitują stopniowo wink aż w końca pozwalają grać tylko za drobne to takie ich zakamuflowane "WYPIERDALAJ" nie chcemy Cię tu wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
Rano w Tobet chciałem zagrać po kursie 4,25 i w momencie posyłania zakładu spadło na 3.80.Nie zagrałem bo dali limit 20 zł więc zagrałem 3 z 5 za więcej.Po kursie 3.70 zagrałem w Unibet a w Betsafe zagrałem dnb po kursie 2.55 za ...100 bo te ciuliki nałożyli tak śmieszne limity,że szok.Przyjęli mi za 4 zł a za 96 dopiero po zastanowieniu się zaakceptowali.Wczoraj jak chciałem zagrać Hetmana Żółkiewka to mi dali limit 2zł z groszami.Czy ktoś miał podobne jaja?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
wie ktos czy za 400zl przyjma mi w betsafe na Piasta, bo nie ukrywam ze wplate chce zrobic tylko po to by to zagrac...czy maja jakies limity na to? ...dzieki,gral ktos to w betsyfie?

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
umoczycie ktos spac musi a pierwszym kandydatem do spadku jest wlasnie piast smile

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
na betsyfa uwazajcie bo maja smieszny regulamin i limity

Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
A niby czemu Piast jest 1 kandydatem do spadku?Bo nie ma takich tradycji jak inni?Górnik miał i spadł.A umoczyć wolę po kursie około 4 niż na jakiejś śmiesznej paści 1.2 czy 1.3.Próbować można a w świetle okoliczności towarzyszących temu spotkaniu nawet trzeba.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
zreszta nie ma sie co napalac, jak wejdzie piast to dobrze bo buk polegnie :-) odpuszczam .

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
mi przyjeli za 200 a chcialem grac za 800 ale nie wzieli ale moze dlatego ze ich opierdzielilem ostatnio na underach na plkk

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Wisła Kraków-Korona Kielce(+ 1,5) 2 kurs 1,9

Korona to jedyny zespół w ekstraklasie który nie potrafił w tym sezonie choćby zremisować z którąś z 3 najlepszych drużyn w Polsce. Przegrali 5 meczów. w ostatnim meczu z Legią byli stroną dominującą - oddali więcej strzałów na bramkę częściej operowali piłką no i grali ładniejszą dla oka piłkę aniżeli Legia , no ale sport bywa niesprawiedliwy - rzut rożny piłka odbija się od garbu Wawrzyniaka i Legia wygrywa na farcie.

w zeszłym sezonie oglądałem kawałek meczu Korony z Wisłą i też z tego co pamiętam mieli swoje sytuacje , w tym poprzeczka zaraz na samym początku meczu , nie grali źle ale po czerwonej kartce trochę siedli.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
a na no i jeszcze jedna statystyka przemawiająca za tym typem :

Wisła na 13 spotkań granych u siebie tylko 3 razy wygrała pokrywając dwubramkowy handicap :

w sierpniu dwa razy im się ta sztuka udała -2:0 pyknęli Ruch i 3:0 Bełchatów , no i 20 marca z Lechią Gdańsk 3:0 wygrali w lidze by zaledwie 3 dni potem polegnąć 1:3 u siebie z nimi w PP.


Pozostałe mecze to jednobramkowe zwycięstwa , remisy i porażki.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
OSTATNIE DWIE KOLEJKI sprawily , ze moga sobie z radoscia tutaj napisac : CRACOVIA prawie utrzymana hura piwo


McDziarz ja pojde jeszcze bardziej pod prad ! Po tym co zobaczylem z Legia w wykonaniu Korony i kawalek wyczynow wislackich w Gliwicach pogram x2 na Kielce. Kawal dobrego futbolu w ich wykonaniu mozna bylo obejrzec w poniedzialek (oczywiscie jak na polskie warunki) ,co tu duzo mowic - porazka niezasluzona. Wisla to marka ,ale to juz nie jest WIELKA Wisla ,prawie kazdy w lidze moze z nia wygrac i to juz nie jest odbierane w granicach cudu , to raczej media tak pompuja ten balon potegi polskiej pilki nieosiagalnej dla wielu przecietniakow.Do tego z Korona zawsze sie ciezko gra i to kazdej druzynie. Jeden raz juz na Suchych Stawach Koroniarze goscili i zrobia wszystko by osiagnac lepszy wynik niz wtedy ( 3-0 dla Cracovii ).


Zastanawiam sie jeszcze nad remisem albo ewentualnie x2 Cracovii w Belchatowie. Wydaje mi sie , ze uszlo z GKS-u powietrze po niepowodzeniach ostatnich , teraz juz graja tylko zeby dograc do konca. Cracovia po powrocie Slusarskiego zaczyna zbierac punkciki , a nam dosc dobrze sie gra z Belchatowem. Tyle , ze obawiam sie tutaj o moj obiektywizm , dlatego moze ktos bezstronny sie wypowie ? Byle tak powiedzmy do 12-13 bo o 17:45 meczyk a kawalek jest wink

ps Zgadzam sie z niektorymi , ze Piast to kandydat nr 1 do spadku ,chcialbym bardzo zeby druga byla Odra ale spuscic Odre to pewnie tez bedzie cud , obawiam sie , ze przy porazce w tej kolejce pozegna sie z liga Arka juz na pewno

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,127 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,902
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1