|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
fakt, teraz widze "oplaty" ok 1100 ale mimo wszystko ... ;-) sam mam auto z 1999 i wiem ze oddam za grosze (fakt ze to nie audi ktore trzyma cene) a juz z 2000 .... normalnie ze 200pln wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Korver zapytaj obu sprzedawcow o ksiazke serwisowa, bez niej juz bym nie kupil zadnego auta pow 20 tys pln. W niskie przebiegi diesli tez juz nie wierze. Nikt nie kupuje diesla zeby robic 16-18 tys rocznie. Poza tym skora i do tego jasna skora jest niepraktyczna, latem sie nagrzewa, zima zimna i jeszcze latwo sie brudzi, no ale efektownie wyglada i niewatpliwie zdjecia robia wrazenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
zgadzam się z Barciem w 100% przebieg 158 tys 8 letniego auta ? coś mi tu nie gra, sprowadzone a wiadomo ile szwaby jeżdżą np. do roboty. O oryginalną książkę serwisową będzie ciężko, handlarze podrabianie takich dokumentów opracowali do perfekcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
U mnie 11 letnie auto ma ledwie 174tyś ale w benzynie, choć podejrzewam że jest odmłodzony o 4-5 tyś  Żeby nie było że rozmywam to mam pytanie czy wymienialiście u siebie olej w skrzyni i ewentualnie co ile czasu się wymienia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Moj dziadek ma 8 letnia Cordobe 30 tys przebiegu. Do kosciola i z powrotem czasem na dzialke  i jak tu uwierzyc jakby na aukcji wystawial hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Kylo oczywiscie ze zdarzaja sie perelki z niskim przebiegiem, ale jak auto wiecej stoi niz jezdzi to tez nie dobrze. Jak macie watpliwosci co do autentycznosci ksiazki serwisowej, zawsze mozna zadzwonic do serwisu i sprawdzic czy nasze auto kiedykolwiek tam bylo  Sportowym autem, z przyciemniamy szybami i sportowym tlukiem rzadko jezdza emerytowani lekarze  PS: ma ktos Subaru Impreze WRX z 2003/ 04 ? Interesuje mnie koszt eksploatacji takiego autka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Koszty wysokie, zdecydowanie wyższe od innych samochodów zarówno od strony części jak i robocizny. Serwisować musisz albo w ASO tych bardziej kumatych albo jak jesteś ze stolicy w 4Turbo. Technicznie jest to Subaru GT czyli silnik mało rozwojowy a skrzynia z plasteliny - chociaż i tak o niebo lepiej niż silnik 2.5T. Dodatkowo kupienie egzemplarza który jest w dobrym stanie jest w PL niemożliwe - NIEMOŻLIWE. Albo ulepy, albo już łapie rdza albo poobijane. Jak jakimś cudem znajdziesz egzemplarz który będzie idealny cena będzie dużo wyższa niż rynkowa. W sensownym można już czegoś szukać ale trzeba zaakceptować różne wady. Przeglądaj forum.subaru.pl może będzie chciał ktoś sprzedać swoją perełkę ale będzie to szukanie nawet przez kilka miesięcy czegoś co Ci podpasuje. Dla kumpla oglądałem np ten egzemplarz. http://allegro.pl/item1013636750_subaru_impreza_wrx.html Technicznie dobry i jeździ jak należy, ale poobijany trochę (m.in. zderzaki i przecierka z lewej strony) - dodatkowo od spodu widać już ślady korozji. Można rozważać jeśli ktoś nie szuka ideału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Spoko ja chce anglika wiec wyjdzie mnie mysle za polowe tej ceny i tam duzo latwiej trafic dobry egzemplarz (przede wszystkim zalezy mi na dobrej historii serwisowej). Z serwisem to akurat sie licze ze tylko ASO. Na razie nie mam cisnienia ale powoli bede sie przymierzac do tego auta. Kumplowi GTek rok 98 pali ok 10-11 przy normalnej jezdzie, wiec to jest jeszcze do przezycia. Jakby WRX tyle palil to byloby spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
U mnie 11 letnie auto ma ledwie 174tyś ale w benzynie, choć podejrzewam że jest odmłodzony o 4-5 tyś  Żeby nie było że rozmywam to mam pytanie czy wymienialiście u siebie olej w skrzyni i ewentualnie co ile czasu się wymienia? To zalezy, niektore skrzynie sa bezobslugowe i sie nie wymienia, zerknij do instrukcji tam powinno wszytsko byc, jak nie masz w ksazeczc to pewnie w necie znajdziesz tego pelno
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Mam takie pytanko odnośnie rejestracji. Kupiłem w Niemczech samochód, wszystkie papiery na mnie, przyjechałem nim do Polski i... doszedłem do wniosku, że nie jest to auto dla mnie, więc chcę je sprzedać. I teraz pytanie: czy mogę sprzedać auto bez opłacenia akcyzy, podatku i zrobieniu przeglądu czy najpierw muszę zrobić opłaty i "przygotować auto do rejestracji" ? Jak to wygląda wedle dzisiejszej litery prawa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Mam takie pytanko odnośnie rejestracji. Kupiłem w Niemczech samochód, wszystkie papiery na mnie, przyjechałem nim do Polski i... doszedłem do wniosku, że nie jest to auto dla mnie, więc chcę je sprzedać. I teraz pytanie: czy mogę sprzedać auto bez opłacenia akcyzy, podatku i zrobieniu przeglądu czy najpierw muszę zrobić opłaty i "przygotować auto do rejestracji" ? Jak to wygląda wedle dzisiejszej litery prawa ? Masz miesiac... pozniej wystarczy, ze ktos tablice wykupi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Spoko ja chce anglika wiec wyjdzie mnie mysle za polowe tej ceny i tam duzo latwiej trafic dobry egzemplarz (przede wszystkim zalezy mi na dobrej historii serwisowej). Z serwisem to akurat sie licze ze tylko ASO. Na razie nie mam cisnienia ale powoli bede sie przymierzac do tego auta. Kumplowi GTek rok 98 pali ok 10-11 przy normalnej jezdzie, wiec to jest jeszcze do przezycia. Jakby WRX tyle palil to byloby spoko  4Turbo to praktycznie najlepsi specjaliści w Polsce tak odnośnie ASO. Niektóre ASO też nie mają pojęcia o wielu niuansach. Co do WRX 2.0 to jest to taki sam silnik jak w późnych GT'kach. Przy normalniej jeździe pali w takim mieście jak Warszawa ok 13-14. Jeśli chcesz robić przekładkę to poszukaj STI. Nie wiem jak w UK cenowo odstają od WRX ale jest to zupełnie inny samochód. Pisząc w skrócie wszystko ma lepsze i bardziej wytrzymałe. Piszę też oczywiście o wersji 2.0 które były znacznie bardziej trwałe i bezawaryjne od 2.5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
na STI to mnie chyba nie stac, przede wszystkim jesli chodzi o utrzymanie autka.. Nie bede przekladal, zostanie z kiera po prawej stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mam takie pytanko przygladam sie blizej Skodzie Octavii sedan/kombi, niektore w srodku wygladaja jak Passat, to jakies konkretne modele, malo ich widzialem ale kilka bylo, i takie cos mnie interesuje, po czym poznac ze to akurat jest z wnetrzem Passata?roczniki jakie przegladam to powyzej 2002, cenowy zakres 20tys zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
chyba jednak cos pokrecilem i nie Octavia tylko Superb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam, troszke nie w temacie, ale nie wiedzialem gdzie wstawic Sobota ciezka i wyszlo jak wyszlo, chwila nie uwagi i moje autko lekko dostalo po przodzie. Wazne, ze dupa cala ( sprzet car audio) i, ze nikomu sie nic nie stalo. [ Linked Image] Jakby ktos mial/znal ludzi co maja po rozsadnej cenie na sprzedaz lampy, maske, zderzak, zapewne chlodnice do Tiburona to prosze o kontakt. Wole wziac od kogos z forum niz z allegro Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Hagi to ten samochód co go w Indiach robią?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Hyundai Tuscani/Tiburon/Coupe - niby slabe auto, a nie narzekam i przy mocnym drzwonie nic konkretnego nie ucierpialo wiec solidny jak cholera jest Drugie auto do wyje.bania Tak wygladal przed uderzeniem: [ Linked Image] [ Linked Image] Na szczescie duzych strat nie ma , 3-4 tys i bedzie ok. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Bardzo ładnie się prezentuje, no i masz fajne felgi ładnie się komponują  , a jak z wyposażeniem w środku?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|