Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
artbledo #3836896 30/04/2010 16:27
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
ok dzięki. już znalazłem że zakład stawiany za freebet musi zawierać selekcję z kursem 1.7 lub wyższym.

Bonus: Unibet
bombay22 #3836954 30/04/2010 18:03
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Originally Posted by bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?

konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.


GBocian84 #3837071 30/04/2010 19:43
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Originally Posted by GBocian84
Originally Posted by gumis1987
"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.


Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres [email protected]

Z góry dziękujemy."
papa puke


To jest nieprawdopodobne. Słyszałem o tym wcześniej, ale nie byłem w stanie uwierzyć. Czy zdjęcia przed domem (tak żeby widoczna była ulica i nr domu) też wymagają?


jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
Originally Posted by Betway_com
Originally Posted by GBocian84
Originally Posted by gumis1987
"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.


Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres [email protected]

Z góry dziękujemy."
papa puke


To jest nieprawdopodobne. Słyszałem o tym wcześniej, ale nie byłem w stanie uwierzyć. Czy zdjęcia przed domem (tak żeby widoczna była ulica i nr domu) też wymagają?


jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.

Słabej jakości skan ID? Weź mnie człowieku nie rozśmieszaj taką samą kopie wysyłałem do kilku innych bukmacherów i nie było żadnego problemu. Dodatkowo dostaliście ode mnie skan prawa jazdy więc nie gadaj tych bzdur.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by Betway_com
Originally Posted by bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?

konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.
tak a w styczniu to moje drużyny miały sporą przewage, zwlaszcza dallas z kursem 6 laugh
ja chciałem się zalogować jakoś teraz w kwietniu i dopiero się dowiedziałem o zamknięciu konta
skąd miałem wiedzieć że moje konto zostało zamknięte ? maila od was nie dostałem żebym mogł cokolwiek wyjaśnić
poza tym nie przypominam sobie abym się do was logował z komputera który mógł być wykorzystany przez inną osobe, zwłaszcza do bukmacherki
nawet gdyby coś takiego miało miejsce to jak można ludziom zamykać za to konta

czekam wiec na zidentyfikowanie tego komputera z którego się logowałem bo wg mnie wasze oskarżenia są bezpodstawne a żadnej takiej informacji nie dostałem do tej pory, sam chętnei się dowiem co to za komputer
na moje pytania o to dostawałem ciągle "nasz dział wykrył i zamkneliśmy konto" , "nasz dział nie może się mylić" i na koniec informacje że wiecej mi nie odpiszecie

ok to nie odpisujcie ale najpierw prosze mi pokazać czarno na białym że się logowałem z tego i tego komputera bo wam nie za bardzo wierze


Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Betway_com
konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).


I to jest powod do blokady konta?
Originally Posted by Betway_com
jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.

Doprawdy?
Bo ja juz slysze o tym ktorys raz, w dodatku nie pierwszy raz slysze, ze ktos wysyla kilka! skanow dokumentow, a i tak jest wymagany test DNA, odcisk palca i siatkowki oka..

Badzmy powazni, jak ktos gra, wplaca i przegrywa to moze grac i z konta swietego mikolaja z Laponii, ale jesli zaloguje sie z 2 roznych komputerow to juz oszust i nalezy go scigac jak prokuratura?

bombay22 #3848692 07/05/2010 00:32
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by bombay22
Originally Posted by Betway_com
Originally Posted by bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?

konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.
tak a w styczniu to moje drużyny miały sporą przewage, zwlaszcza dallas z kursem 6 laugh
ja chciałem się zalogować jakoś teraz w kwietniu i dopiero się dowiedziałem o zamknięciu konta
skąd miałem wiedzieć że moje konto zostało zamknięte ? maila od was nie dostałem żebym mogł cokolwiek wyjaśnić
poza tym nie przypominam sobie abym się do was logował z komputera który mógł być wykorzystany przez inną osobe, zwłaszcza do bukmacherki
nawet gdyby coś takiego miało miejsce to jak można ludziom zamykać za to konta

czekam wiec na zidentyfikowanie tego komputera z którego się logowałem bo wg mnie wasze oskarżenia są bezpodstawne a żadnej takiej informacji nie dostałem do tej pory, sam chętnei się dowiem co to za komputer
na moje pytania o to dostawałem ciągle "nasz dział wykrył i zamkneliśmy konto" , "nasz dział nie może się mylić" i na koniec informacje że wiecej mi nie odpiszecie

ok to nie odpisujcie ale najpierw prosze mi pokazać czarno na białym że się logowałem z tego i tego komputera bo wam nie za bardzo wierze
widzę żadnego zainteresowania ze strony Betway, czyli teoretycznie każdemu można zamknąć konto, zgarnąć kase i powiedzieć że jest połączone z jakimś innym

nie wiem czy mnie oszukujecie czy wtedy skorzystałem nieświadomie z komputera na którym ktoś faktycznie mógł u was grać (nie pamietam bo to było w zeszłym roku)
na maila nie odpisujecie więc pytam publicznie - dowiem się w końcu szczegółów żebym w ogóle miał szanse cokolwiek wyjaśnić albo przesłać dokumenty na potwierdzenie że ja to faktycznie ja ?


bombay22 #3848764 07/05/2010 01:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
mieszkam obecnie w ROI i dostalem wczoraj (5 maj 2010) list w ktorym otrzymalem doskonala oferte darmowego zakladu ktorego waznosc byla od 5 kwietnia do 29 kwietnia smile

ja rozumiem ze poczta moze czasami przetrzymac gdzies list ale on byl wyslany dawno po 29 kwietnia wiec ja sie pytam po co marnowac papier i tracic pieniadze na znaczek?
dziekuje za list ale skoro ktos kto to wysylal wiedzial ze nie dojdzie w okreslonym czasie to po co to robil?

alan2000 #3848806 07/05/2010 01:17
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by alan2000
.... skoro ktos kto to wysylal wiedzial ze nie dojdzie w okreslonym czasie to po co to robil?

Uważasz, że mieli drukować z nowymi datami?

Chcieli o sobie przypomnieć.
Poczytaj pocztę, napisz e-mail a pewnie się dowiesz, że można jeszcze coś otrzymać. Nawet w tym wątku było wyjaśnienie dlaczego.
Ja ostatnio załapałem sie na 2 freebety (e-mail)
(27-29.04, 30.04-02.05).

Ý€$ #3849670 07/05/2010 05:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
no to o sobie przypomnieli w jak najgorszy sposob
ja tez sprawdzam swoja skrzynke mailowa i rowniez korzystam z ich darmowych freebetow ale po tych wpisach dotyczacych wysylania zdjecia swojej twarzy z przylozonym dowodem osobistym jest co najmniej kontrowersyjne

a z tym listem to tak jakby zapraszac kogos powiedzmy na impreze urodzinowa tydzien po fakcie smile

alan2000 #3849928 07/05/2010 16:36
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Kazdy powinien sie zastanowic czy tam grac. Czy bukmacher ma prawo ponizac klienta tylko dlatego, ze jest z Polski i ze wygral kase. Bo tylko o to tutaj chodzi. Nie wierze, ze gracza z UK albo ze Skandynawii traktuje sie tak samo. Wymyslanie zasad o graniu z jednego komputera godzi w zwyklego gracza, bo lowca bonusow obejdzie to bez problemu. Wybor na rynku jest duzy i mam nadzieje, ze ta firma to odczuje. Po co ryzykowac utrate kase, skoro sa bezpieczniejsze miejsca do gry. Dobra opinie latwo sobie popsuc, ale na odbudowanie potrzeba lat.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Można tam grać jeśli się nie kombinuje z bonusami tylko po prostu gra to wszystko na sto procent wypłaca. ci co mówią o konfiskatach dziwnym trafem wszyscy jak jeden mąż korzystają z bonusa a najczesciej jeszcze ktoś korzystający z ich komputera tez
koszysta z bonusa wink nie jestem pracownikiem ale grałem i wielokrotnie wyplacalem zawsze bez problemu i bez limitu. Pochwalony

andegawen #3852697 08/05/2010 17:41
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
•Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu

andegawen #3854403 09/05/2010 08:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by andegawen
Można tam grać jeśli się nie kombinuje z bonusami tylko po prostu gra to wszystko na sto procent wypłaca. ci co mówią o konfiskatach dziwnym trafem wszyscy jak jeden mąż korzystają z bonusa a najczesciej jeszcze ktoś korzystający z ich komputera tez koszysta z bonusa wink
Tylko frajer nie bierze kasy jak daja za darmo. Kazdy pewnie lyknal bonusa poczatkowego. Nieraz gralem sobie jakis zaklad u buka jak bylem u znajomego i mi sie przypomnialo przed meczem albo na live. Najlepiej tak napisac regulamin, zeby zawsze znalazl sie pretekst to zagarniecia wygranej...

Ezquerro #3854416 09/05/2010 08:54
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Ezquerro
wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu

U mnie (live) było

2. od momentu zawarcia zakładu

Termin pojawia się w bonnusach



Ý€$ #3861647 12/05/2010 04:25
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
ale to by było bez sensu. bo np.
robimy wpłate w poniedziałek i odrazu gramy mecz który jest w sobote, darmowy zakład pokazuje sie w sobote wieczorem a znika w poniedziałek czyli mamy z 1,5 dnia na zagranie a nie 7 dni!
Ja już straciłem przez to dwa takie darmowe zaklady

Ezquerro #3862323 12/05/2010 18:13
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Originally Posted by Ezquerro
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
•Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu

3

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
a co z moim kontem ? na maila nie odposujecie
jest szansa na odzyskanie pieniedzy i odblokowanie konta ?

Originally Posted by bombay22
Originally Posted by bombay22
Originally Posted by Betway_com
[quote=bombay22]Betway.com a co z moim kontem ?

konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.
widzę żadnego zainteresowania ze strony Betway, czyli teoretycznie każdemu można zamknąć konto, zgarnąć kase i powiedzieć że jest połączone z jakimś innym

nie wiem czy mnie oszukujecie czy wtedy skorzystałem nieświadomie z komputera na którym ktoś faktycznie mógł u was grać (nie pamietam bo to było w zeszłym roku)
na maila nie odpisujecie więc pytam publicznie - dowiem się w końcu szczegółów żebym w ogóle miał szanse cokolwiek wyjaśnić albo przesłać dokumenty na potwierdzenie że ja to faktycznie ja ?

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by Betway_com
Originally Posted by Ezquerro
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
•Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu

3
Prosze jeszcze raz sprawdzić bo niechce znów wyjść na głupka znów pisząc do supportu.

wpłata 2010-04-30 19:26:00 Depozyt piątek
2010-04-30 19:27 Pierwszy zakład na sobote:
2010-05-01 16:00 powiedzmy ze rozliczenie było 2 godziny później,darmowy zakład powinien być waż do następnej soboty!

wśrode jeszcze darmowy zakład był dostępny, w czwartek się nie logowałem,w piatek chcialem skożystac bo zazwyczaj gram mecze w ten dzien na weekend, darmowego zakładu już nie było!

ps. super buk, jeden z moich ulubionych

Ezquerro #3865858 13/05/2010 21:26
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Ezquerro czy mógłbyś podać mi swój login? jeśli nie chcesz podawać publicznie to napisz mi wiadomość na priv na innym, dużym forum (FB)
mój login tam to Betway_Team


Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1