Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
na Tobecie macie 1,95 i podobno mozna grac (5-10 tys i wyzej) jak Piast ma wygrac to huraj dusza

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Jesli mecz Piasta nie jest "fixem", to na prawdę nie widzę wielu czynników skłaniających do grania na nich.

Zupełnie mnie ta drużyna nie przekonuje, szczególnie po przyjściu Wieczorka. Do tego daleki wyjazd na ciężki teren. Nie chce mi się wierzyć, żeby Lechia się podłożyła przed swoimi kibicami. Remis przedłuży nadzieje Piasta, i w taki wynik jestem w stanie uwierzyć.

Znacznie bardziej ciekawie wygląda 1.93 na Lecha we Wrocławiu. Śląsk gra straszny piach wiosną, a Lech jeśli nawet nie myśli już o mistrzostwie to musi pomyśleć o utrzymaniu miejsca pucharowego.

Co do meczu w Chorzowie, pachnie mocno underem 2.5, ale w życiu nie po takim kursie (1.47).
Legii dawno nie widziałem. Chyba od pierwszego meczu Białasa na Cichej.
Ruch gra kiepsko, ostatnie wyniki mogą być mylące. Z jednej strony brak pomysłu w ataku. Sobiech trochę mniej widoczny, jakby stracił trochę błysku (lekka kontuzja), Piech w walcze z Choto/Astizem plątałby im się pod nogami. Stefański nie opierzony jeszcze. Chyba, że wróci Niedzielan, ale nie chce mi się w to specjalnie wierzyć, ew. na ostatnie minuty żeby go sprawdzić przed pucharowym.

Na pewno ciśnienie na ten mecz będzie duże, ale wielkiego widowiska się nie spodziewam. Może warto zagrać 0:0, ew kontrować na live.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Originally Posted by craax
OSTATNIE DWIE KOLEJKI sprawily , ze moga sobie z radoscia tutaj napisac : CRACOVIA prawie utrzymana hura piwo


McDziarz ja pojde jeszcze bardziej pod prad ! Po tym co zobaczylem z Legia w wykonaniu Korony i kawalek wyczynow wislackich w Gliwicach pogram x2 na Kielce. Kawal dobrego futbolu w ich wykonaniu mozna bylo obejrzec w poniedzialek (oczywiscie jak na polskie warunki) ,co tu duzo mowic - porazka niezasluzona. Wisla to marka ,ale to juz nie jest WIELKA Wisla ,prawie kazdy w lidze moze z nia wygrac i to juz nie jest odbierane w granicach cudu , to raczej media tak pompuja ten balon potegi polskiej pilki nieosiagalnej dla wielu przecietniakow.Do tego z Korona zawsze sie ciezko gra i to kazdej druzynie. Jeden raz juz na Suchych Stawach Koroniarze goscili i zrobia wszystko by osiagnac lepszy wynik niz wtedy ( 3-0 dla Cracovii ).


Zastanawiam sie jeszcze nad remisem albo ewentualnie x2 Cracovii w Belchatowie. Wydaje mi sie , ze uszlo z GKS-u powietrze po niepowodzeniach ostatnich , teraz juz graja tylko zeby dograc do konca. Cracovia po powrocie Slusarskiego zaczyna zbierac punkciki , a nam dosc dobrze sie gra z Belchatowem. Tyle , ze obawiam sie tutaj o moj obiektywizm , dlatego moze ktos bezstronny sie wypowie ? Byle tak powiedzmy do 12-13 bo o 17:45 meczyk a kawalek jest wink

ps Zgadzam sie z niektorymi , ze Piast to kandydat nr 1 do spadku ,chcialbym bardzo zeby druga byla Odra ale spuscic Odre to pewnie tez bedzie cud , obawiam sie , ze przy porazce w tej kolejce pozegna sie z liga Arka juz na pewno

Ty się tam ciesz, z utrzymania Cracovi. Wisła dzisiaj pewniak.
W Gliwicach pokazali jak się gra w piłkę. Składne akcje. Jeden celny strzał na bramkę Piasta wink Mistrz, Mistrz Nasz TS! I możecie być zazdrośni, ale Mistrz jest tylko jeden wink Dziękuje Dobranoc! A Ty sobie graj korone x2 laugh Powodzenia!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Kibickr zazdrosny ? Przeciez moglbym kibicowac Wisle bo jestem z tego miasta i mialbym sukcesy , ale jakim kosztem hehe ? smile

Czlowieku mniej nerwow i napinania sie , MISTRZ JEST TYLKO JEDEN - niech Ci bedzie niech znow ten mistrz gra w pucharach , niech sie dzieje wola nieba ...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Kibickr
A Ty sobie graj korone x2 laugh Powodzenia!

Widzę że era grania pewniaków w lidze polskiej po 1,3 jeszcze się nie skończyła...


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
jeszcze komentarz kibica Lechii na weszło wink :

Priorytetem dla Lechii jest PP i spuszczenie Arki z ligi.W lidze nie gramy juz o nic.Gosciu co piszesz o wpierdolu na miescie dla pilarzy Lechii jesli przegraja ten mecz-powiedz mi to w twarz na stadionie zasrany napinaczu.I ten tekst ostrzegamy:)Jacy ku-rwa my?.Motywem wiadacym tego meczu bedzie haslo "Arka dziwko spadek blisko" W meczu zagraja rezerwowi zawodnicy i nasza mlodziez,pilkarze pierwszoplanowi maja odpoczac przed meczem z Biala Bialystok:)...[...]

Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
Originally Posted by McDziarz
jeszcze komentarz kibica Lechii na weszło wink :

Priorytetem dla Lechii jest PP i spuszczenie Arki z ligi.

Coś jak mecz Lazio z Interem. Fani Lazio chcą porażki z Interem, aby Roma nie zdobyła tytułu laugh
Osobiście zagrałem na Piasta po 2.6 i jestem ciekawy co z tego będzie.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,7833664,Ekstraklasa__Bukmacherzy_wycofuja_mecz_Lechia_Piast.html

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Banik, wiemy wiemy, a tu tobet dzwiga kursy 2,05... czyzby firma lobbowala Lechie :> ciekawe takie zabiegi daja do myslenia...

jesli teraz mialbym stawiac to poszedlby XXX, ale poczekamy zobaczymy, w sumie na to spotkanie cala polska bedzie patrzec. Wiec takie 'offen; odpuszczanie mogloby zle byc przyjete.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Banik
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,7833664,Ekstraklasa__Bukmacherzy_wycofuja_mecz_Lechia_Piast.html
Znowu reklama tobeta, każdy "myslący" gracz wie , że ten kurs jest g. warty na betfairze znajdziesz więcej.
Szkoda że po 4.2 nie daliście zagrać Piasta , a nie sorry poszły przecież grube miliony aż główny bukmacher musiał odblokowywać system.

Nie siej tutaj popeliny tak jak w przypadku zakładu na trenera Wisły

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Czas skrobnąć dwa słowa bo pękam ze śmiechu jak widzę co się tu wypisuje. Dziś w pracy spytałem się kolegi, wiernego i dobrze zorientowanego (ma trochę wyjazdów zaliczonych i zna tego i owego wink ) kibica Lechii czy wie, że buki poblokowały mecz z Piastem i Lechia odda Pistowi to co dostała w zeszłym roku. Popatrzał na mnie jak na idiotę i przypomniał analogiczną sytuację z przed roku jak to Lechia wygrała z Jagiellonią i w obecnym sezonie miała im oddać punkty za to. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Piast gra dno i nie wydaje mi się aby mógł ugrać coś więcej niż remis. No, ale to tylko moje zdanie podparte rozmową z osobą zorientowaną w obozie Lechii.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Spadnie Piast i Arka bo ktos spasc musi. Ktos ma inne zdanie ?
Bo kursy na te zdarzenia sa calkiem przyjemne.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kibickr
Ty się tam ciesz, z utrzymania Cracovi. Wisła dzisiaj pewniak.
W Gliwicach pokazali jak się gra w piłkę. Składne akcje. Jeden celny strzał na bramkę Piasta wink Mistrz, Mistrz Nasz TS! I możecie być zazdrośni, ale Mistrz jest tylko jeden wink Dziękuje Dobranoc! A Ty sobie graj korone x2 laugh Powodzenia!

Dziekuje piwo hura aplauz
Dziekuje dobranoc smile

ps Cracovii przez dwa 'i' na koncu

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Kibickr
Ty się tam ciesz, z utrzymania Cracovi. Wisła dzisiaj pewniak.
W Gliwicach pokazali jak się gra w piłkę. Składne akcje. Jeden celny strzał na bramkę Piasta wink Mistrz, Mistrz Nasz TS! I możecie być zazdrośni, ale Mistrz jest tylko jeden wink Dziękuje Dobranoc! A Ty sobie graj korone x2 laugh Powodzenia!

piwo

3 kafle na czysto wpadły na Koronę +1,5 także dzisiejszą wygraną Korony jak i moją osobistą wink dedykuję wszystkim przygłupom grającym kursy 1,3 w lidze polskiej...trzeba być niepełnosprytnym żeby grać takie "pewniaki" ...

Kibickr już fetowałeś mistrza już witałeś się z gąską...żebyś się nie rozczarował czasem jak Lech was wydyma !!!

Dołączył: May 2005
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 829
przyglup to cie zrobil,raz do roku to i kura pierdnie,a pewnie pedrylu zagrasz leszka za 1.30 w poznaniu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
bac sie bac sie! bo oto zbliza sie Legiunia boks przed nami mecz o mistrzostwo - wygrana jutro w Chorzowie moim zdaniem da Legii mistrza... wystarczy wytrzymac, strzelic jedna wiecej bramke i jestesmy Pany! Legia po 3 pkt Lech nie wygrywa we Wroclawiu i Legiuni wystarczy wygrac trzy ostatnie mecze... i tak sie stanie... Wisla za tydzien od Legii dostanie bez watpienia, ciekawe co zrobia Kosmale i Miklasy gdy Stefan majstra przyniesie grin ...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ciekawe, jak zobaczyłem wynik to myślałem że to jakiś fart, jedna bramka "against the run of play" i tyle. A tu okazuje się, że Korona nawet dominowała na boisku, po wbiciu gola nie zamurowała bramki, itd.

Mistrzostwo kraju jest teraz otwarte. toast

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
@pablik1 rozumiem twoje rozgoryczenie przegraną ale jednak powstrzymaj niezdrowe emocje na wodzy...

moje słowa były skierowane do kibickrk który wyśmiewał granie na Koronę x2 i pewnie moje +1,5 też "A Ty sobie graj korone x2 laugh" plus do tego już koronował Wisłę na Mistrza Polski...


@Boubson jakby Lech dzisiaj zremisował a Legia wygrała to za tydzień mecz Legia-Wisła będzie niezwykle ciekawy , ciśnienie pewnie jak przed dawnymi meczami z Widzewem o MP wink


@Conrad ja tym wynikiem nie byłem jakoś mocno zszokowany , mało tego po cichu liczyłem na to zwycięstwo ale za bardziej realny wynik uważałem remis , raz że jako jedyna drużyna w ekstraklasie Korona nie zdobyła do wczoraj nawet punktu z którąś z 3 czołowych drużyn , dwa z Legią zagrali bez kompleksów i nie zasłużyli nawet na remis... w tamtym meczu powinni wygrać każdy przyzna , ale taki jest urok sportu przegrali zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie , no ale punktów za styl i wrażenia artystyczne się nie przyznaje wink !


Najlepsze jest to że złota era Wisły gdy górowali zdecydowanie nad całą resztą ligi i mieli chyba ze 3 sezony nie przegranego meczu u siebie już dawno minęła , a kursy zostały na podobnym poziomie...przegraną z Arką Cracovią Legią i teraz Koroną a amatorzy kwaśnych jabłek naparzają na Wisłę po 1,3 ... takie kursy w nieprzewidywalnej lidze polskiej w której każdy może wygrać z każdym to jest LEP NA FRAJERÓW !!!


Piękny widok gdy Vuko pokazał e(L)kę kibicom z Krakowa po meczu !






Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Po środowym zwycięstwie nad Arką Gdynia, które zapewniło Jagiellonii utrzymanie, w Białymstoku wszyscy myślą już o wtorkowym meczu 1/2 finału Remes Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Zanim jednak Jaga zmierzy się z biało-zielonymi, czeka ją w sobotę starcie w Warszawie z Polonią.

Jagiellończycy mają na swoim koncie 30 punktów i zajmują 8. miejsce w tabeli. Żółto-czerwoni w ekspresowym tempie odrobili 10 ujemnych oczek za korupcję i obronili ekstraklasę dla Białegostoku. To sprawia, że w sobotę trener Jagiellonii Michał Probierz da szansę gry zawodnikom, którzy do tej pory większość czasu spędzali na ławce rezerwowych. Podstawowi piłkarze będą oszczędzani na półfinał krajowego pucharu.

źródło: jagiellonia.pl

Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
Originally Posted by Amir_Khan
Spadnie Piast i Arka bo ktos spasc musi. Ktos ma inne zdanie ?
Bo kursy na te zdarzenia sa calkiem przyjemne.

Ja uważam tak samo, że poleci Arka i Piast.
No ale zobaczymy, bo chyba do końca sezonu mecz, Odra-Arka i Arka-Piast.

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty, burbon, JelineK, kamel), 1,441 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,879
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1