|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
na Tobecie macie 1,95 i podobno mozna grac (5-10 tys i wyzej) jak Piast ma wygrac to huraj dusza
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Jesli mecz Piasta nie jest "fixem", to na prawdę nie widzę wielu czynników skłaniających do grania na nich.
Zupełnie mnie ta drużyna nie przekonuje, szczególnie po przyjściu Wieczorka. Do tego daleki wyjazd na ciężki teren. Nie chce mi się wierzyć, żeby Lechia się podłożyła przed swoimi kibicami. Remis przedłuży nadzieje Piasta, i w taki wynik jestem w stanie uwierzyć.
Znacznie bardziej ciekawie wygląda 1.93 na Lecha we Wrocławiu. Śląsk gra straszny piach wiosną, a Lech jeśli nawet nie myśli już o mistrzostwie to musi pomyśleć o utrzymaniu miejsca pucharowego.
Co do meczu w Chorzowie, pachnie mocno underem 2.5, ale w życiu nie po takim kursie (1.47). Legii dawno nie widziałem. Chyba od pierwszego meczu Białasa na Cichej. Ruch gra kiepsko, ostatnie wyniki mogą być mylące. Z jednej strony brak pomysłu w ataku. Sobiech trochę mniej widoczny, jakby stracił trochę błysku (lekka kontuzja), Piech w walcze z Choto/Astizem plątałby im się pod nogami. Stefański nie opierzony jeszcze. Chyba, że wróci Niedzielan, ale nie chce mi się w to specjalnie wierzyć, ew. na ostatnie minuty żeby go sprawdzić przed pucharowym.
Na pewno ciśnienie na ten mecz będzie duże, ale wielkiego widowiska się nie spodziewam. Może warto zagrać 0:0, ew kontrować na live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
OSTATNIE DWIE KOLEJKI sprawily , ze moga sobie z radoscia tutaj napisac : CRACOVIA prawie utrzymana McDziarz ja pojde jeszcze bardziej pod prad ! Po tym co zobaczylem z Legia w wykonaniu Korony i kawalek wyczynow wislackich w Gliwicach pogram x2 na Kielce. Kawal dobrego futbolu w ich wykonaniu mozna bylo obejrzec w poniedzialek (oczywiscie jak na polskie warunki) ,co tu duzo mowic - porazka niezasluzona. Wisla to marka ,ale to juz nie jest WIELKA Wisla ,prawie kazdy w lidze moze z nia wygrac i to juz nie jest odbierane w granicach cudu , to raczej media tak pompuja ten balon potegi polskiej pilki nieosiagalnej dla wielu przecietniakow.Do tego z Korona zawsze sie ciezko gra i to kazdej druzynie. Jeden raz juz na Suchych Stawach Koroniarze goscili i zrobia wszystko by osiagnac lepszy wynik niz wtedy ( 3-0 dla Cracovii ). Zastanawiam sie jeszcze nad remisem albo ewentualnie x2 Cracovii w Belchatowie. Wydaje mi sie , ze uszlo z GKS-u powietrze po niepowodzeniach ostatnich , teraz juz graja tylko zeby dograc do konca. Cracovia po powrocie Slusarskiego zaczyna zbierac punkciki , a nam dosc dobrze sie gra z Belchatowem. Tyle , ze obawiam sie tutaj o moj obiektywizm , dlatego moze ktos bezstronny sie wypowie ? Byle tak powiedzmy do 12-13 bo o 17:45 meczyk a kawalek jest ps Zgadzam sie z niektorymi , ze Piast to kandydat nr 1 do spadku ,chcialbym bardzo zeby druga byla Odra ale spuscic Odre to pewnie tez bedzie cud , obawiam sie , ze przy porazce w tej kolejce pozegna sie z liga Arka juz na pewno Ty się tam ciesz, z utrzymania Cracovi. Wisła dzisiaj pewniak. W Gliwicach pokazali jak się gra w piłkę. Składne akcje. Jeden celny strzał na bramkę Piasta  Mistrz, Mistrz Nasz TS! I możecie być zazdrośni, ale Mistrz jest tylko jeden  Dziękuje Dobranoc! A Ty sobie graj korone x2  Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Kibickr zazdrosny ? Przeciez moglbym kibicowac Wisle bo jestem z tego miasta i mialbym sukcesy , ale jakim kosztem hehe ? Czlowieku mniej nerwow i napinania sie , MISTRZ JEST TYLKO JEDEN - niech Ci bedzie niech znow ten mistrz gra w pucharach , niech sie dzieje wola nieba ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
A Ty sobie graj korone x2  Powodzenia! Widzę że era grania pewniaków w lidze polskiej po 1,3 jeszcze się nie skończyła...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
jeszcze komentarz kibica Lechii na weszło  : Priorytetem dla Lechii jest PP i spuszczenie Arki z ligi.W lidze nie gramy juz o nic.Gosciu co piszesz o wpierdolu na miescie dla pilarzy Lechii jesli przegraja ten mecz-powiedz mi to w twarz na stadionie zasrany napinaczu.I ten tekst ostrzegamy:)Jacy ku-rwa my?. Motywem wiadacym tego meczu bedzie haslo "Arka dziwko spadek blisko" W meczu zagraja rezerwowi zawodnicy i nasza mlodziez,pilkarze pierwszoplanowi maja odpoczac przed meczem z Biala Bialystok:)...[...]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 413 |
jeszcze komentarz kibica Lechii na weszło  : Priorytetem dla Lechii jest PP i spuszczenie Arki z ligi.Coś jak mecz Lazio z Interem. Fani Lazio chcą porażki z Interem, aby Roma nie zdobyła tytułu Osobiście zagrałem na Piasta po 2.6 i jestem ciekawy co z tego będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,7833664,Ekstraklasa__Bukmacherzy_wycofuja_mecz_Lechia_Piast.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Banik, wiemy wiemy, a tu tobet dzwiga kursy 2,05... czyzby firma lobbowala Lechie :> ciekawe takie zabiegi daja do myslenia...
jesli teraz mialbym stawiac to poszedlby XXX, ale poczekamy zobaczymy, w sumie na to spotkanie cala polska bedzie patrzec. Wiec takie 'offen; odpuszczanie mogloby zle byc przyjete.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,7833664,Ekstraklasa__Bukmacherzy_wycofuja_mecz_Lechia_Piast.html Znowu reklama tobeta, każdy "myslący" gracz wie , że ten kurs jest g. warty na betfairze znajdziesz więcej. Szkoda że po 4.2 nie daliście zagrać Piasta , a nie sorry poszły przecież grube miliony aż główny bukmacher musiał odblokowywać system. Nie siej tutaj popeliny tak jak w przypadku zakładu na trenera Wisły
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Czas skrobnąć dwa słowa bo pękam ze śmiechu jak widzę co się tu wypisuje. Dziś w pracy spytałem się kolegi, wiernego i dobrze zorientowanego (ma trochę wyjazdów zaliczonych i zna tego i owego  ) kibica Lechii czy wie, że buki poblokowały mecz z Piastem i Lechia odda Pistowi to co dostała w zeszłym roku. Popatrzał na mnie jak na idiotę i przypomniał analogiczną sytuację z przed roku jak to Lechia wygrała z Jagiellonią i w obecnym sezonie miała im oddać punkty za to. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Piast gra dno i nie wydaje mi się aby mógł ugrać coś więcej niż remis. No, ale to tylko moje zdanie podparte rozmową z osobą zorientowaną w obozie Lechii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Spadnie Piast i Arka bo ktos spasc musi. Ktos ma inne zdanie ? Bo kursy na te zdarzenia sa calkiem przyjemne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ty się tam ciesz, z utrzymania Cracovi. Wisła dzisiaj pewniak.W Gliwicach pokazali jak się gra w piłkę. Składne akcje. Jeden celny strzał na bramkę Piasta  Mistrz, Mistrz Nasz TS! I możecie być zazdrośni, ale Mistrz jest tylko jeden  Dziękuje Dobranoc! A Ty sobie graj korone x2 Powodzenia!Dziekuje Dziekuje dobranoc ps Cracovii przez dwa 'i' na koncu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Ty się tam ciesz, z utrzymania Cracovi. Wisła dzisiaj pewniak. W Gliwicach pokazali jak się gra w piłkę. Składne akcje. Jeden celny strzał na bramkę Piasta  Mistrz, Mistrz Nasz TS! I możecie być zazdrośni, ale Mistrz jest tylko jeden  Dziękuje Dobranoc! A Ty sobie graj korone x2  Powodzenia! 3 kafle na czysto wpadły na Koronę +1,5 także dzisiejszą wygraną Korony jak i moją osobistą  dedykuję wszystkim przygłupom grającym kursy 1,3 w lidze polskiej...trzeba być niepełnosprytnym żeby grać takie "pewniaki" ... Kibickr już fetowałeś mistrza już witałeś się z gąską...żebyś się nie rozczarował czasem jak Lech was wydyma !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 829 |
przyglup to cie zrobil,raz do roku to i kura pierdnie,a pewnie pedrylu zagrasz leszka za 1.30 w poznaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
bac sie bac sie! bo oto zbliza sie Legiunia  przed nami mecz o mistrzostwo - wygrana jutro w Chorzowie moim zdaniem da Legii mistrza... wystarczy wytrzymac, strzelic jedna wiecej bramke i jestesmy Pany! Legia po 3 pkt Lech nie wygrywa we Wroclawiu i Legiuni wystarczy wygrac trzy ostatnie mecze... i tak sie stanie... Wisla za tydzien od Legii dostanie bez watpienia, ciekawe co zrobia Kosmale i Miklasy gdy Stefan majstra przyniesie  ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ciekawe, jak zobaczyłem wynik to myślałem że to jakiś fart, jedna bramka "against the run of play" i tyle. A tu okazuje się, że Korona nawet dominowała na boisku, po wbiciu gola nie zamurowała bramki, itd. Mistrzostwo kraju jest teraz otwarte. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
@pablik1 rozumiem twoje rozgoryczenie przegraną ale jednak powstrzymaj niezdrowe emocje na wodzy... moje słowa były skierowane do kibickrk który wyśmiewał granie na Koronę x2 i pewnie moje +1,5 też "A Ty sobie graj korone x2 laugh" plus do tego już koronował Wisłę na Mistrza Polski... @Boubson jakby Lech dzisiaj zremisował a Legia wygrała to za tydzień mecz Legia-Wisła będzie niezwykle ciekawy , ciśnienie pewnie jak przed dawnymi meczami z Widzewem o MP @Conrad ja tym wynikiem nie byłem jakoś mocno zszokowany , mało tego po cichu liczyłem na to zwycięstwo ale za bardziej realny wynik uważałem remis , raz że jako jedyna drużyna w ekstraklasie Korona nie zdobyła do wczoraj nawet punktu z którąś z 3 czołowych drużyn , dwa z Legią zagrali bez kompleksów i nie zasłużyli nawet na remis... w tamtym meczu powinni wygrać każdy przyzna , ale taki jest urok sportu przegrali zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie , no ale punktów za styl i wrażenia artystyczne się nie przyznaje  ! Najlepsze jest to że złota era Wisły gdy górowali zdecydowanie nad całą resztą ligi i mieli chyba ze 3 sezony nie przegranego meczu u siebie już dawno minęła , a kursy zostały na podobnym poziomie...przegraną z Arką Cracovią Legią i teraz Koroną a amatorzy kwaśnych jabłek naparzają na Wisłę po 1,3 ... takie kursy w nieprzewidywalnej lidze polskiej w której każdy może wygrać z każdym to jest LEP NA FRAJERÓW !!! Piękny widok gdy Vuko pokazał e(L)kę kibicom z Krakowa po meczu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Po środowym zwycięstwie nad Arką Gdynia, które zapewniło Jagiellonii utrzymanie, w Białymstoku wszyscy myślą już o wtorkowym meczu 1/2 finału Remes Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Zanim jednak Jaga zmierzy się z biało-zielonymi, czeka ją w sobotę starcie w Warszawie z Polonią.
Jagiellończycy mają na swoim koncie 30 punktów i zajmują 8. miejsce w tabeli. Żółto-czerwoni w ekspresowym tempie odrobili 10 ujemnych oczek za korupcję i obronili ekstraklasę dla Białegostoku. To sprawia, że w sobotę trener Jagiellonii Michał Probierz da szansę gry zawodnikom, którzy do tej pory większość czasu spędzali na ławce rezerwowych. Podstawowi piłkarze będą oszczędzani na półfinał krajowego pucharu.
źródło: jagiellonia.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
Spadnie Piast i Arka bo ktos spasc musi. Ktos ma inne zdanie ? Bo kursy na te zdarzenia sa calkiem przyjemne. Ja uważam tak samo, że poleci Arka i Piast. No ale zobaczymy, bo chyba do końca sezonu mecz, Odra-Arka i Arka-Piast.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|