|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
To co panowie, Verdi jutro chyba co? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
a Nadala można all in? proszę o opinię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
To było zdanie twierdzące czy pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
No chyba mozna all in  nie do powstrzymania chlopak jest  ciekawe jakie handi wystawia tym razem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
strzelam ze +6,5 albo 5,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
A wogóle jaki kurs na Nadala ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
w bwin 1.02 na Nadala wiec handi bedzie cos kolo 7 jak z Hanescu wczoraj pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Całkiem przyzwoite kursy na Ferrera i Halep (szczerze mówiąc spodziewałem się niższych), fajnego dubelka można złożyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Ferrer wydaje sie bardzo dobrym typem, jakos nie moge sobie wyobrazic zeby Verdasco byl jutro swietnie dysponowany fizycznie a jak wiadomo przeciwko Davidowi zawsze trzeba troche pobiegac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Całkiem przyzwoite kursy na Ferrera i Halep (szczerze mówiąc spodziewałem się niższych), fajnego dubelka można złożyć. przyzwoite? 1.5 na Halep jak miesiac temu w meczu z Benesova mozna byla ja grac po 2.2, tyle, ze wtedy Iveta byla kompletnie bez formy, a teraz jej mecze oglada sie nie najgorzej, jak Czeszka bedzie regularna to "półcyc" moze miec ciezko a Verdasco juz tydzien temu pokazal, ze Ferrera potrafi ograc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Całkiem przyzwoite kursy na Ferrera i Halep (szczerze mówiąc spodziewałem się niższych), fajnego dubelka można złożyć. przyzwoite? 1.5 na Halep jak miesiac temu w meczu z Benesova mozna byla ja grac po 2.2, tyle, ze wtedy Iveta byla kompletnie bez formy, a teraz jej mecze oglada sie nie najgorzej, jak Czeszka bedzie regularna to "półcyc" moze miec ciezko a Verdasco juz tydzien temu pokazal, ze Ferrera potrafi ograc rzucacie sie na ta Halep, a juz dzis miala problemy z Voracovą, poza tym zagrala tu juz 6 meczow, wiec moze starczy ?....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Jak Halep miała problemy z Voracovą, to co w takim razie miała Benesova z Cornet? Tak się składa że widziałem ten mecz, Czeszka bardzo nieregularna, ładne piłki przeplatała z fatalnymi błędami, a najśmieszniejsze były ciągłe woleje w siatkę. Mało brakowało, a umoczyłaby wygrany mecz. A przecież Cornet to rywalka co najwyżej przeciętna. Jeśli ktoś już ma być zmęczony to chyba bardziej Benesova (w półfinale ponad 2,5h na korcie), niż Rumunka, która do finału dotarła w ekspresowym tempie (i nie sądzę, by te dwa mecze w kwalifikacjach miały mieć jakiś zgubny wpływ na jej kondycję).
Dzisiaj Czeszka dała zarobić, ale jutro nie widzę jej w rywalizacji z Halep, a kurs 1,5 uważam za przyzwoity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A Mówiłem Rafa under 18,5 peffka  bo przy 4-4 było ciężko. Dziś Ferrer peffa , Fena wczoraj już ledwie dyszał a wiadomo że David potrafi pogonić po korcie grając agresywniej niż dupa Djoković.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
brawo grajus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Komunia Święta siostrzyczki , więc nie ma za dużo czasu na myslenie  ale Nadal-Gulbis u 18,5 to mega seta  Pewnie zleci z 1,7 do 1,5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
na Dzisiaj Henin i Stosur i Halep 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Komunia Święta siostrzyczki , więc nie ma za dużo czasu na myslenie  ale Nadal-Gulbis u 18,5 to mega seta  Pewnie zleci z 1,7 do 1,5 ? jaki buk ma taka linię ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|