|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
ja nie jestem zawodowcem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
a to nie jest frajerstwo z 5:1 seta przegrac?  k u r w a wyjdz na kort i wygraj z nim z 6:0 5:0 40:0, ja pierdole wlacz mecz a potem oceniaj, zobacz kto ile meczy rozegral a nie tylko siedzisz tutaj ze swoja banda i marudzicie cale zycie, dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Daramanian za Twoje 2 powyzsze posty Lu brawo Ferru po 2:0!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Verdasco ledwo dyszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
no i co zabrał to odda Ferrerowi  żalllllllll
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
wypada zrozumieć Dasco gra od 3 tyg na pełnych obrotach dlatego wlasnie ferrer dzis byl value
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
wypada zrozumieć Dasco gra od 3 tyg na pełnych obrotach dlatego wlasnie ferrer dzis byl value był był 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
no i co zabrał to odda Ferrerowi  żalllllllll hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A jakie kursy byly na ten mecz? Bo wrocilem o polnocy z Wawy i pozno wstalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
a to nie jest frajerstwo z 5:1 seta przegrac?  k u r w a wyjdz na kort i wygraj z nim z 6:0 5:0 40:0, ja pierdole wlacz mecz a potem oceniaj, zobacz kto ile meczy rozegral a nie tylko siedzisz tutaj ze swoja banda i marudzicie cale zycie, dramat takich rzeczy nie rozumieja osoby, ktore rakiete do tenisa widzieli tylko na wystawie sklepu sportowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
no i co zabrał to odda Ferrerowi  żalllllllll hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
A jakie kursy byly na ten mecz? Bo wrocilem o polnocy z Wawy i pozno wstalem  1.8 na Ferrera 2 na Verdasco
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,449
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,449 |
a to nie jest frajerstwo z 5:1 seta przegrac?  k u r w a wyjdz na kort i wygraj z nim z 6:0 5:0 40:0, ja pierdole wlacz mecz a potem oceniaj, zobacz kto ile meczy rozegral a nie tylko siedzisz tutaj ze swoja banda i marudzicie cale zycie, dramat takich rzeczy nie rozumieja osoby, ktore rakiete do tenisa widzieli tylko na wystawie sklepu sportowego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
no i co zabrał to odda Ferrerowi  żalllllllll hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ? chlopie nie ma ratunku juz dla Ciebie, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,449
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,449 |
no i co zabrał to odda Ferrerowi  żalllllllll hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ? moze miec i okresy, a niektorzy to maja okres glupoty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
niekonczacy sie... nie konczacy sie okres glupoty...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Lu z 2:6 0:2* na 2:6 6:3 *0:0 cos pieknego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
no i co zabrał to odda Ferrerowi  żalllllllll hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ? heh, serio wez paletke w rękę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
haha Peer miala *40-15 i dupa Henin jedziemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Sela pięknie z 6-2 2*-0 wjebie mecz..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|