Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 21 1 2 11 12 13 14 15 20 21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
ja nie jestem zawodowcem laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Originally Posted by Randall
a to nie jest frajerstwo z 5:1 seta przegrac? laugh
k u r w a wyjdz na kort i wygraj z nim z 6:0 5:0 40:0, ja pierdole wlacz mecz a potem oceniaj, zobacz kto ile meczy rozegral a nie tylko siedzisz tutaj ze swoja banda i marudzicie cale zycie, dramat

Chivas #3839034 01/05/2010 21:52
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Daramanian za Twoje 2 powyzsze posty laugh piwo
Lu brawo
Ferru po 2:0!

Chivas #3839035 01/05/2010 21:53
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Verdasco ledwo dyszy smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
no i co zabrał to odda Ferrerowi laugh żalllllllll

oli #3839037 01/05/2010 21:54
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by oli
wypada zrozumieć Dasco gra od 3 tyg na pełnych obrotach
dlatego wlasnie ferrer dzis byl value

tyson #3839038 01/05/2010 21:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by tyson
Originally Posted by oli
wypada zrozumieć Dasco gra od 3 tyg na pełnych obrotach
dlatego wlasnie ferrer dzis byl value

był był wink

mercik #3839039 01/05/2010 21:56
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Originally Posted by mercik
no i co zabrał to odda Ferrerowi laugh żalllllllll
hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha

oli #3839040 01/05/2010 21:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
A jakie kursy byly na ten mecz? Bo wrocilem o polnocy z Wawy i pozno wstalem wink

Chivas #3839041 01/05/2010 21:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Originally Posted by Randall
a to nie jest frajerstwo z 5:1 seta przegrac? laugh
k u r w a wyjdz na kort i wygraj z nim z 6:0 5:0 40:0, ja pierdole wlacz mecz a potem oceniaj, zobacz kto ile meczy rozegral a nie tylko siedzisz tutaj ze swoja banda i marudzicie cale zycie, dramat
takich rzeczy nie rozumieja osoby, ktore rakiete do tenisa widzieli tylko na wystawie sklepu sportowego.

Chivas #3839042 01/05/2010 21:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Originally Posted by mercik
no i co zabrał to odda Ferrerowi laugh żalllllllll
hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha
o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ?

iti #3839043 01/05/2010 21:57
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by iti
A jakie kursy byly na ten mecz? Bo wrocilem o polnocy z Wawy i pozno wstalem wink


1.8 na Ferrera 2 na Verdasco

!zari #3839044 01/05/2010 21:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Originally Posted by !zari
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Originally Posted by Randall
a to nie jest frajerstwo z 5:1 seta przegrac? laugh
k u r w a wyjdz na kort i wygraj z nim z 6:0 5:0 40:0, ja pierdole wlacz mecz a potem oceniaj, zobacz kto ile meczy rozegral a nie tylko siedzisz tutaj ze swoja banda i marudzicie cale zycie, dramat
takich rzeczy nie rozumieja osoby, ktore rakiete do tenisa widzieli tylko na wystawie sklepu sportowego.
piwo

mercik #3839045 01/05/2010 21:58
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Originally Posted by mercik
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Originally Posted by mercik
no i co zabrał to odda Ferrerowi laugh żalllllllll
hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha
o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ?
chlopie nie ma ratunku juz dla Ciebie, pozdrawiam

mercik #3839046 01/05/2010 21:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Originally Posted by mercik
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Originally Posted by mercik
no i co zabrał to odda Ferrerowi laugh żalllllllll
hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha
o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ?
moze miec i okresy, a niektorzy to maja okres glupoty laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
niekonczacy sie... nie konczacy sie okres glupoty...

Chivas #3839050 01/05/2010 22:00
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Lu z 2:6 0:2* na 2:6 6:3 *0:0 cos pieknego smile

mercik #3839053 01/05/2010 22:03
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by mercik
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Originally Posted by mercik
no i co zabrał to odda Ferrerowi laugh żalllllllll
hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha
o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ?

heh, serio wez paletke w rękę smile

Chivas #3839054 01/05/2010 22:04
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
haha Peer miala *40-15 i dupa laugh

Henin jedziemy boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Sela pięknie z 6-2 2*-0 wjebie mecz..

Strona 13 z 21 1 2 11 12 13 14 15 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1