|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,510 |
no i co zabrał to odda Ferrerowi  żalllllllll hehe nie moge z was bez kitu, co w sporcie maja byc sami zwyciezcy? tojest kabaret, przegrywac nie umiecie, dla mnie jak Verdi przegra ten mecz z 5:1 na 5:7 1:6 to i tak jest wielki kozak, bo ogladam jego mecze i zachwycam sie jego gra, wezcie sobie raz "paletke " do reki i idzicie pograc to w kort nie traficie ha o co ci chodzi ? okres masz ? chyba po to walczy w gemie przeciwnika żeby nie oddac zaraz po 3 minutach więc ? heh, serio wez paletke w rękę  i pamitaj, jak latwo mozna zarobic stawiajac na swojego przeciwnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ja pierdu zaraz Justine odda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
uff Henin 4-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
betowiec  ty tak robisz ? dla mnie jestes frajerem który na forum zarzuca jakimis tekstami zeby byc smieszny i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Henin rozpoczyna od 0-30 ogarnij sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
David G  M
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Ferrer Izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Henin 5-2  to juz raczej jesteśmy w domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,510 |
betowiec  ty tak robisz ? dla mnie jestes frajerem który na forum zarzuca jakimis tekstami zeby byc smieszny i tyle tak bardzo mi na tym zalezy masz prawo do swoejej opinii......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
brawo chłopaki z Hiszpanii dorobili na Malediwy czy inne Hawaje a i my zadowoleni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
betowiec  ty tak robisz ? dla mnie jestes frajerem który na forum zarzuca jakimis tekstami zeby byc smieszny i tyle tak bardzo mi na tym zalezy masz prawo do swoejej opinii...... to jesli tak uwazasz dlaczego przedtem sie czepiales ? :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
HENIN 6-3 6-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Henin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,510 |
betowiec  ty tak robisz ? dla mnie jestes frajerem który na forum zarzuca jakimis tekstami zeby byc smieszny i tyle tak bardzo mi na tym zalezy masz prawo do swoejej opinii...... to jesli tak uwazasz dlaczego przedtem sie czepiales ? :| nie znaczy, ze musze sie z nia zgadzac lubie tez sie posmiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
betowiec  ty tak robisz ? dla mnie jestes frajerem który na forum zarzuca jakimis tekstami zeby byc smieszny i tyle Tak czytam czytam i kolego myśl jak piszesz. Później jeszcze raz to przemyśl zanim wyślesz post. To w trosce o Ciebie byś się nie ośmieszał już więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
betowiec  ty tak robisz ? dla mnie jestes frajerem który na forum zarzuca jakimis tekstami zeby byc smieszny i tyle Tak czytam czytam i kolego myśl jak piszesz. Później jeszcze raz to przemyśl zanim wyślesz post. To w trosce o Ciebie byś się nie ośmieszał już więcej. je.bie mnie to pisze to co uważam i nie mam zamiaru sie z nikim klocic ale nie lubie jak ktos sie kogos czepi o byle co bo poszlo o nic tak na prawde... dla mnie zawodnik pokroju Verdasco przy 5-1 i takiej grze wczesniej powinien wygrać 1-ego seta. Jesli ktos uwaza ze zle napisalem to nie musi od razu pisać zebym wzial "paletke" i poszedl zagrac bo wcale o to tutaj nie chodzilo. Gdyby był mecz wyrównany to nawet bym nie pisał nic. Nigdy nikogo tutaj sie nie czepiałem i ich wypowiedzi ale niektórzy mają ubaw bo skomentują bezmyślnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka