Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
marasking #3841853 03/05/2010 18:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
wczoraj ugrałem u nich trochę kaski, dzisiaj nie moge się zalogować na koncie, pojawia sie komunikat o złym haśle lub loginie, tylko że takim samym loginem i hasłem loguję się do kont u innych buków i nie ma problemów, miał ktoś takie jaja u nich? przecież hasło samo się nie zmieniło...

Bonus: Unibet
Chagall #3841856 03/05/2010 18:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
sprawdz czy u innych bukow tez mozesz sie zalogowac, ja tam mialem kilka lat temu jak jakis gnojek wyczyscil mi konta u bukow... sprawdz tez maila ktorego masz zarejstrowanego

jakby co to pisz szybko do Doxx`a o zablokowanie konta i przedstaw sytuacje

Ojro #3841865 03/05/2010 18:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Originally Posted by Ojro
sprawdz czy u innych bukow tez mozesz sie zalogowac, ja tam mialem kilka lat temu jak jakis gnojek wyczyscil mi konta u bukow... sprawdz tez maila ktorego masz zarejstrowanego

jakby co to pisz szybko do Doxx`a o zablokowanie konta i przedstaw sytuacje
wszedzie sie loguje oprócz doxx , napisalem maila ze zgloszeniem o zmianie hasła przez osoby trzecie, ale dostalem wylacznie lakoniczne potwierdzenie ze przyjeli wniosek. Trochę się denerwuje, kurde

Chagall #3841904 03/05/2010 19:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
już wiem , dostałem maila z informacją że moje konto zostało zablokowane ponieważ nie wysłałem dokumentów wymaganych do weryfikacji, jakich nie podano. Konto mam kilka lat, zaraz na początku pamiętam cos im tam wysyłałem, ponieważ było to już dawno to nie pamietam co konkretnie, potem wielokrotnie wypłacałem kasę, a dzisiaj takie info. TEN BUK TO JEST JEDNAK NIE POROZUMIENIE.

Chagall #3841912 03/05/2010 19:18
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Chagall
dzisiaj nie moge się zalogować na koncie, pojawia sie komunikat o złym haśle lub loginie, tylko że takim samym loginem i hasłem loguję się do kont u innych buków i nie ma problemów

sorry stary ale to jest dopiero nieporozumienie shocked

AGASSI #3848280 06/05/2010 21:40
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Witam

jest bonus dla nwoych klientow do 200zl. Obrot 5 razy jak dobrze pamietam z kursem 1.7 (ako lub single,jak kto woli)

Czy ten buk jest wyplacalny ???

Pytalem na czacie to do weryfikacji chce skan dowodu i scan potwierdzajacy konto bankowe czyli: nazwa banku,numer konta,Imie i nazwisko)



Czy ten buk jest wyplacalny ???

analityk #3848290 06/05/2010 21:44
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Jest wyplacalny smile

Mr. Federer #3848296 06/05/2010 21:46
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
To wplacam 2 stowki :-) dzieki

analityk #3848507 06/05/2010 23:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by kaka1981
Witam

jest bonus dla nwoych klientow do 200zl. Obrot 5 razy jak dobrze pamietam z kursem 1.7 (ako lub single,jak kto woli)

Czy ten buk jest wyplacalny ???

Pytalem na czacie to do weryfikacji chce skan dowodu i scan potwierdzajacy konto bankowe czyli: nazwa banku,numer konta,Imie i nazwisko)



Czy ten buk jest wyplacalny ???

Z Regulaminu tego buka :


Tożsamość Gracza

2.5. DOXX nie wypłaci graczowi sumy wyższej jak dwa tysiące trzysta dwadzieścia dziewięć Euro (2329 Euro) z konta gracza dopóki nie będą zweryfikowane jego dane osobowe.



Ojro #3854800 09/05/2010 20:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
czy mozecie postawic zaklad ? klikam na kurs ale zaklad nie pojawia mi sie po prawej stronie :>

sprawdzalem pod IE i FF, nic...

Ojro #3854807 09/05/2010 20:04
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
mozemy smile

w najnowszej operze mozemy Sprawdzane 10 sek temu smile

Mr. Federer #3854811 09/05/2010 20:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
piwo

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei), 2,621 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,318
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1