Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3842 23/06/2001 20:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Hi,

co myslicie o tym meczu?
Craiova ma zawodnikow z 2.Ligi i 3.Ligi i podobno nie chce im sie grac dalej w UI-CUP!

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#3843 23/06/2001 20:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Interesujące <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zapraszam do lekury kilku(kilkunastu) innych tematów.Playoff,Typy,Zysk bez ryzyka...itp...

#3844 23/06/2001 23:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jeden głupi mecz zrąbał mi cały kupon.

#3845 24/06/2001 01:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
A ja wiedziałem że wygrają. Dlaczego, instynkt.

#3846 24/06/2001 13:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
mjalem ten mecz na wszystkich mojch kuponach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,094 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,286
Posty5,835,205
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1