|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Ale to była szansa... i tak brawo Gisela za walkę! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
takiego fixa pieknego juz dawno nie bylo :)) giselka i patty obie po @100 placily :)) pograly sobie ladnie ladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Z kim któraś w next round?szybko poleci tak jak Srebotnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472 |
Gisela Dulko - Patty Schnyder (Zwycięzca meczu) Patty Schnyder 3.40 Brak Odbędzie się Stawka: 250,00 Zysk: 600,00 03/05/2010 Gisela Dulko - Patty Schnyder (Zwycięzca meczu) Gisela Dulko 7.00 Brak Odbędzie się Stawka: 137,00 Zysk: 822,00 Podziwkował  kontrujesz w tym samym buku? nie zamykaja za takie cos konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472 |
Z kim któraś w next round?szybko poleci tak jak Srebotnik  V Williams
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Gisela Dulko - Patty Schnyder (Zwycięzca meczu) Patty Schnyder 3.40 Brak Odbędzie się Stawka: 250,00 Zysk: 600,00 03/05/2010 Gisela Dulko - Patty Schnyder (Zwycięzca meczu) Gisela Dulko 7.00 Brak Odbędzie się Stawka: 137,00 Zysk: 822,00 Podziwkował  kontrujesz w tym samym buku? nie zamykaja za takie cos konta? A czemu mieli by mi zamknac? Po to sa zaklady na zywo zeby kontry sobie puszczac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Kuznetsov leads Gambill 5-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Schnyder zamykała mi kupon... Niby jest happy end, ale dziękuję bardzo za takie cyrki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Wozniacki jutro sprzedaje mecz? Ze takie spadki/bloki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
No jak ma grać tak jak w Stuttgarcie to nie ugra za wiele
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
No jak ma grać tak jak w Stuttgarcie to nie ugra za wiele tam miala kontuzje, wiec przypuszczalnie z niezaleczoną przyjechala tutaj po wpisowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
skręcona kostka od Charleston, jakieś dłuższe wymiany czy ostrzejsze crossy i Wozniacki sie wogóle nie ruszała w meczu z Safarovą
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
skręcona kostka od Charleston, jakieś dłuższe wymiany czy ostrzejsze crossy i Wozniacki sie wogóle nie ruszała w meczu z Safarovą dokladnie....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Wozniacki jutro sprzedaje mecz? Ze takie spadki/bloki? po @3.6 i @3.7 masz ponad 600 euro na BF...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Wozniacki jutro sprzedaje mecz? Ze takie spadki/bloki? róznie to się może potoczyc wiele zależy od Camerin jaki opór postawi na pewno Wozniacki nie jest w pełni zdrowa, startuje glownie ze względów regulaminowych chodzi o kolejne turniej itp http://ekstrabladet.dk/sport/anden_sport/tennis/article1339849.ece
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
rok temu tutaj pofrunela w 3ciej...mozliwe w tym juz jutro... moze zechciec odpoczac...za tydzien Madryt tam bronic bedzie punktow z finalu rok temu ...zreszta madryt obowiazkowy bo zaliczany do tych Premier Mandatory dla przypomnienia jeszcze aktualne http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nowy_sezon_rewolucyjne_zmiany_w_wta_85027.html
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
patrzac na kalendarz Wozniacki do US ma 20 startow.... to jest jakas masakra ten jej ojciec  jest bez-krolewie ale tak ją gonic na swiatowa jedynke zenada i to wlasna corke ona ma dopirero 19 lat Jakby byly kursy ze beda ją lapac skurcze na koniec sezonu w Doha to mozn by bylo grac smialo ojciec jak dobrze pamietam konczyl samochodowke w Plocku to ją jedzie jak jakiegos 19 letniego Escorta  dobranocka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka