|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
safarova+wickmayer ? jakies ale ? nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy  jasne wierz dalej w teorie spiskowa, patrzac na ostatnie wyniki safarovej widac ze jest w formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
W Kairze ta ziemia jest wg tego co mówił Janowicz twarda i szybka wiec powinna sprzyjac takim zawodnikom jak Brown, Begemann czy Desein. No i naszemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
safarova+wickmayer ? jakies ale ? nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy  ale to chyba juz wszystkie poplynely w sina dal, wczoraj 5 , wszystkie po 2-0, jedynie Brianti probowala cos pograc Schiavone  Penneta, Vinci,Camerin i Brianti. Udany turniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
safarova+wickmayer ? jakies ale ? nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy  jasne wierz dalej w teorie spiskowa, patrzac na ostatnie wyniki safarovej widac ze jest w formie. a ogladal wac pan mecz z govortsowa ? a to co napisalem to z przymruzeniem oka , to jest tak irracjonalne , ze nie sadzilem ze wezmiesz to na serio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
pierwszy bet dzisiaj postawiony: Cilic [-1,5 sety] + Medina " 2,4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
Goerges czy Medina co lepiej ? noo bo nie moge zdecydowac , jedno zdanie mnie przekona  jak dla mnie obie dalej, wiec co nie wybierzesz to wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Goerges czy Medina co lepiej ? noo bo nie moge zdecydowac , jedno zdanie mnie przekona  Na tą chwilę - craax - nie są ( dla mnie ) to tak jednoznaczne typy, choć ich generalnie nie odrzucam. Są w każdym bądź razie bety " pewniejsze ".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
craax, bierz Medina i podziekujesz mi pozniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
deker a moze zamiast nich Hajka ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
safarova+wickmayer ? jakies ale ? nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy  jasne wierz dalej w teorie spiskowa, patrzac na ostatnie wyniki safarovej widac ze jest w formie. a ogladal wac pan mecz z govortsowa ? a to co napisalem to z przymruzeniem oka , to jest tak irracjonalne , ze nie sadzilem ze wezmiesz to na serio  a co bylo z govortsova, nie ogladalem, prosze o wyjasnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax, bierz Medina i podziekujesz mi pozniej  rachunek prawdopodobienstwa rosnie , ze za cos w koncu podziekuje  czuje , ze za Gornika w weekend , TYLKO KTOREGO haha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
 @Broda Gdzie to wyczytales ze to nie jego nawirzchnia ?  Przeczytaj sobie co mowi Janowicz.... jest tam szybko stad moze byc ciasno Knnittel z Janowiczem...clay clay'owi nie rowny .... ale jak sie korzysta glownie z matchstat.com to tak jest  Mozna tez pisac ze nawierzchnia dla Olaso to zadna nawierzchnia ani clay ani hard bo to zwykly pionek  Brown przygotowuje sie do RG .... a i na wolnym clay'u potrafi grac  .... Begeman (serv and volley) tez tu powionien obie poradzi z Vagnozim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
bet4life co myslisz o andreevie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
Hajek, Petzschner, Williams S., Williams V., Radwanska, Montanes, Falla, Troicki, Querrey, Zverev
a z dogów proponuje Karlovic, Wickmayer, Ivanovic i Berrera PKP zamknęło tory dla Przewozów Regionalnych. Wkrótce zamknie również dla Intercity. Tak, że uważaj. wiem wiem ale warto sprobowac a noz widelec:) za drobne pogralem bo po 5zl obydwa a takie pewne mecze wedlug mnie to troicki petcznar radwanska i sostry williams
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
deker a moze zamiast nich Hajka ?  Hajek tez w grze i nie wiem co z Cuevasem zrobic  brac czy odpuscic, kusi kurs, ale nie wiem co kolega deblowy zrobi. Pozniej graja meczyk z Massu/Chela, wiec nie sadze zeby byla tutaj walka. Moze jakas powierzchniowa, ale zapewne ktorys skonczy w 2 setach, tylko ktory ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
w Cairo jest szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
kurs na Venus w Tobecie z 1.35 na 1.40 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
bet4life co myslisz o andreevie? ciezki mecz najszybciej bym gral over a jakbym musial to Igor  ale nie musze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
siema wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Hajek, Peczner, Petrova, Medina Garrigues , Venus co wypierniczyć  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|