Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 47 1 2 3 4 5 6 7 46 47
craax #3845439 05/05/2010 17:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by craax
Originally Posted by mak752
safarova+wickmayer ? jakies ale ?
nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy tongue

jasne wierz dalej w teorie spiskowa, patrzac na ostatnie wyniki safarovej widac ze jest w formie.

Bonus: Unibet
craax #3845440 05/05/2010 17:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
W Kairze ta ziemia jest wg tego co mówił Janowicz twarda i szybka wiec powinna sprzyjac takim zawodnikom jak Brown, Begemann czy Desein. No i naszemu

craax #3845442 05/05/2010 17:30
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by craax
Originally Posted by mak752
safarova+wickmayer ? jakies ale ?
nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy tongue
ale to chyba juz wszystkie poplynely w sina dal, wczoraj 5 , wszystkie po 2-0, jedynie Brianti probowala cos pograc
Schiavone tongue Penneta, Vinci,Camerin i Brianti. Udany turniej tongue

mak752 #3845443 05/05/2010 17:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mak752
Originally Posted by craax
Originally Posted by mak752
safarova+wickmayer ? jakies ale ?
nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy tongue

jasne wierz dalej w teorie spiskowa, patrzac na ostatnie wyniki safarovej widac ze jest w formie.
a ogladal wac pan mecz z govortsowa ?
a to co napisalem to z przymruzeniem oka , to jest tak irracjonalne , ze nie sadzilem ze wezmiesz to na serio wink

deker84 #3845444 05/05/2010 17:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
pierwszy bet dzisiaj postawiony:

Cilic [-1,5 sety] + Medina " 2,4 boks

craax #3845445 05/05/2010 17:32
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by craax
Originally Posted by craax
Goerges czy Medina co lepiej ?
noo bo nie moge zdecydowac , jedno zdanie mnie przekona grin
jak dla mnie obie dalej, wiec co nie wybierzesz to wejdzie wink

craax #3845446 05/05/2010 17:32
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by craax
Originally Posted by craax
Goerges czy Medina co lepiej ?
noo bo nie moge zdecydowac , jedno zdanie mnie przekona grin

Na tą chwilę - craax - nie są ( dla mnie ) to tak jednoznaczne typy, choć ich generalnie nie odrzucam.
Są w każdym bądź razie bety " pewniejsze ".

deker84 #3845447 05/05/2010 17:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
craax, bierz Medina i podziekujesz mi pozniej piwo

deker84 #3845448 05/05/2010 17:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
deker a moze zamiast nich Hajka ? laugh

craax #3845449 05/05/2010 17:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by craax
Originally Posted by mak752
Originally Posted by craax
Originally Posted by mak752
safarova+wickmayer ? jakies ale ?
nie wiem jak lucie ma ograc radwanska , nie sugeruj sie wczorajszym wynikiem z flavia bo wloszki ewidentnie sie zgadaly w trojke , ze kazda z nich na swojej ziemi sie osmieszy i ugraly max w 1 secie az 2 gemy tongue

jasne wierz dalej w teorie spiskowa, patrzac na ostatnie wyniki safarovej widac ze jest w formie.
a ogladal wac pan mecz z govortsowa ?
a to co napisalem to z przymruzeniem oka , to jest tak irracjonalne , ze nie sadzilem ze wezmiesz to na serio wink

a co bylo z govortsova, nie ogladalem, prosze o wyjasnienie

Ojro #3845450 05/05/2010 17:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ojro
craax, bierz Medina i podziekujesz mi pozniej piwo
rachunek prawdopodobienstwa rosnie , ze za cos w koncu podziekuje grin czuje , ze za Gornika w weekend , TYLKO KTOREGO haha

craax #3845451 05/05/2010 17:35
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
grin

@Broda

Gdzie to wyczytales ze to nie jego nawirzchnia ? grin

Przeczytaj sobie co mowi Janowicz.... jest tam szybko stad moze byc ciasno Knnittel z Janowiczem...clay clay'owi nie rowny .... ale jak sie korzysta glownie z matchstat.com to tak jest grin Mozna tez pisac ze nawierzchnia dla Olaso to zadna nawierzchnia ani clay ani hard bo to zwykly pionek smile Brown przygotowuje sie do RG .... a i na wolnym clay'u potrafi grac smile .... Begeman (serv and volley) tez tu powionien obie poradzi z Vagnozim




Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
bet4life co myslisz o andreevie?

akagi #3845454 05/05/2010 17:36
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Zohan
Hajek,
Petzschner,
Williams S.,
Williams V.,
Radwanska,
Montanes,
Falla,
Troicki,
Querrey,
Zverev

a z dogów proponuje Karlovic, Wickmayer, Ivanovic i Berrera

PKP zamknęło tory dla Przewozów Regionalnych.
Wkrótce zamknie również dla Intercity.
Tak, że uważaj.

wiem wiem ale warto sprobowac a noz widelec:) za drobne pogralem bo po 5zl obydwa a takie pewne mecze wedlug mnie to troicki petcznar radwanska i sostry williams

craax #3845455 05/05/2010 17:37
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by craax
deker a moze zamiast nich Hajka ? laugh
Hajek tez w grze
i nie wiem co z Cuevasem zrobic frown brac czy odpuscic, kusi kurs, ale nie wiem co kolega deblowy zrobi. Pozniej graja meczyk z Massu/Chela, wiec nie sadze zeby byla tutaj walka. Moze jakas powierzchniowa, ale zapewne ktorys skonczy w 2 setach, tylko ktory ;/

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
w Cairo jest szybko smile

Zohan #3845459 05/05/2010 17:38
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
kurs na Venus w Tobecie z 1.35 na 1.40 grin

tyson #3845461 05/05/2010 17:39
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by tyson
bet4life co myslisz o andreevie?

ciezki mecz

najszybciej bym gral over a jakbym musial to Igor tongue ale nie musze smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
siema wszystkim smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Hajek, Peczner, Petrova, Medina Garrigues , Venus co wypierniczyć laugh ?

Strona 5 z 47 1 2 3 4 5 6 7 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1