Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 47 1 2 6 7 8 9 10 46 47
popik #3845534 05/05/2010 18:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
chce przygrzac Serene grubo na dobry poczatek dnia, jakies 'ale'?

Bonus: Unibet
akagi #3845536 05/05/2010 18:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by akagi
Metoda na spadki kursów jest taka :

Marcel podaje ( uzasadniony typ ) poprzedniego dnia.
A od rana kursy już walą na łeb, na szyję, w dół.
Trzeba tylko jeszcze prześledzić procentowo,
jak to się sprawdza.

czyli po prostu potrafi ocenić te najbardziej oczywiste typy, na które ludzie się rzucą, a bo to ktoś tam leci na kwale, albo ma kontuzje, albo coś tam jeszcze..

wyłapuje źle oszacowane kursy

Big Ben #3845538 05/05/2010 18:55
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
jezeli patrzec z czysto sportowego aspektu to Wawrinka ponizej 18,5 gema to peffffffkaa ale zawsze jest jakies ale... tongue

daro217 #3845541 05/05/2010 19:00
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
kto ze mną plynie na andreevie?

tyson #3845542 05/05/2010 19:02
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
co do cholery, nie bedzie streamu do meczu ivo :| ?

mat2000 #3845543 05/05/2010 19:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
ja na 13 taki kuponik pykne:

Goerges - rewelacja przy swoim serwisie, widzialem ja z Henin, postawila sie dosc mocno... pierwsza runda i wozniak pykniete w imponujacym stylu.... Hiszpanka sie meczyla, wydaje mi sie ze moze byc to szybki mecz boks

Petrova - Nadia solidnie sie prezentujaca, po drugiej stronie Dulgheru, zawodniczka ktora o malo co nie odpadla z Errani - Wloszce braklo sil, pozniej Rumunka meczyla sie niemilosiernie z Safina, ktora jest kompletnie rozbita... prawie 3 godziny spedzone wczoraj na korcie powinny sie odbic na dyspozycji Dulgheru

Petkovic +4.5 - Niemka i jej podanie pozwalaja miec nadzieje ma dosc wyrownane spotkanie, gdyby Baczinsky miala troche wiecej jaj to wczoraj mogla pokusic sie o niespodzianke

Boubson #3845544 05/05/2010 19:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Anderson boks

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
zverew lam

mat2000 #3845548 05/05/2010 19:11
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by mat2000
chce przygrzac Serene grubo na dobry poczatek dnia, jakies 'ale'?

wydaje sie ze lepiej Venus.... rozstrzela dzis Zydowke tak jak zazwyczaj smile

Sereny organizm juz jest masakrycznie zajechany ... takie pogloski chodza smile musi go oszczedzac .... nie grala od AO a tu jednak maczka smile Nie mowie ze nie wygra ale jak chcesz przygrzac grubo....

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
na początek boks

1 Kirsten Flipkens @ 1.72
2 Anabel Medina Garrigues wygra 2-0 @ 1.95
3 Nadia Petrova @ 1.57
4 Julia Goerges @ 1.53

Medina boks

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Zaczniemy jednak spokojniej: Falla+Georges

potem moze jakies linie/handi na Misze, Stacha, tenisistki wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
kto ma stream do ivo?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
dzis w Rzymie deszczu ma nie byc piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
jak myslicie moze byc jakis walek u Allegro/Zovko??? lepiej sobie odpuscic te spotkanie???

Big Ben #3845560 05/05/2010 19:16
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
1runda singla:
Korolew - Russel 60 61
Gasket - O.Rochus 61 60

Russel kwale do mastersa plus zaden z niego deblista. Allegro i Zovko deblisci smile wiadome bylo ze masa ludzi bedzie to grac i kurs poleci ale jak bedzie sie zobaczy smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by coolbet
Originally Posted by mat2000
chce przygrzac Serene grubo na dobry poczatek dnia, jakies 'ale'?

wydaje sie ze lepiej Venus.... rozstrzela dzis Zydowke tak jak zazwyczaj smile

Sereny organizm juz jest masakrycznie zajechany ... takie pogloski chodza smile musi go oszczedzac .... nie grala od AO a tu jednak maczka smile Nie mowie ze nie wygra ale jak chcesz przygrzac grubo....

piwo

tyson #3845564 05/05/2010 19:17
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
S
SNH Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
live do monachium padlo ?

Boubson #3845565 05/05/2010 19:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
zastanawia mnie taki bum na Falle... nie mowie ze nie wygra ale kurcze przeciez Szelka lamal go jak chcial i kiedy chcial... i Falli by juz tu nie bylo gdyby nie to ze Cheli sie nie chcialo... z 4-1 na 4-6 w 1 secie... w drugim Falla mial *5/4 i *6/5 a mimo tego nie konczyl... dla mnie Falla dzis no bet

mat2000 #3845566 05/05/2010 19:18
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Medina 3bp smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Medina break hura

Strona 8 z 47 1 2 6 7 8 9 10 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1