|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz  jak juz to nie do kantoru, polecam walutomat, puki darmowy jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz  jak juz to nie do kantoru, polecam walutomat, puki darmowy jeszcze  z tym walutomatem chyba za duzo roboty, wybiore jednak kantor, kurde mogłem złapać wcześniej jak był ok 3 :/ Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Krótkie (ale dość ważne dla mnie) pytanie:
1. Jak sądzicie, czy warto wchodzić w USD (teraz), tj. wymieniać złotówki na USD?
2. Czy warto wymieniać Euro na USD?
3. Ewentualnie, mając Euro i Zł., co z tą walutą zrobić (poza zostawieniem jej samej sobie)?
ps. Self z walutomatem nie jest tak dużo "roboty".
Jeżeli mura, zoRro, ELDORADO mielibyście chwilę by odpowiedzieć byłbym naprawdę wdzięczny.
Dziękuję i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
No cóż. Poziom mojego "ekspertstwa" można zobaczyć przeglądając choćby ten temat parę postów wstecz  Ale jeśli ktoś mnie pyta.. to wszystko zależy od tego ile jeszcze Grecja potrwa. To może na chwile przycichnąć (wtedy może być u nas świeczka w drugą stronę). Ale na dłuższą metę to nie zniknie i jeszcze jakiś czas będą to wałkować. 1,20 na eurodolarze bardzo prawdopodobne, 1,15 całkiem realne, 1,10 możliwe, 1,05 niewykluczone. Jak przeciągną przez parytet to też nie będę tego w kategoriach cudu rozpatrywał. Jeśli pójdzie w tym kierunku to obstawiałbym, że w dłuższym okresie euro i dolar będą raczej poniżej 4zł niż na przykład po 5zł. W krótszym wszystko jest możliwe bo wróciła zmienność. Taka prawdziwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz  NBP ma 3,10 a jak dziś byłem na poczcie to widniało, że sprzedaż $ po 2,99 zł. Czy ja o czymś nie wiem?
|
|
|
Link skopiowany do schowka