|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Pamiętajcie na przyszłość. Gimeno jest kumplem Montiego. Monti jest w potrzebie w Estoril, to Gimeno mu specjalnych trudności nie robi. Następnym razem ( byle nie szlem ), sytuacja zapewne się odwróci. i dlatego wzroslo na montana z 1.45 na 1.68?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pamiętajcie na przyszłość. Gimeno jest kumplem Montiego. Monti jest w potrzebie w Estoril, to Gimeno mu specjalnych trudności nie robi. Następnym razem ( byle nie szlem ), sytuacja zapewne się odwróci. i dlatego wzroslo na montana z 1.45 na 1.68? Tak, między innymi dlatego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
a ja przegralem bo nie jestem kumplem goerges?  przestan filozofowac bo tam polowa atp i wta to kumple, kumpele. po twoich wywodach mozna wywnioskowac ze postawiles silnie grubą kase na montanesa w potrzebie wspartego przez gimeno?! Potwierdzasz?:D jezeli nie to po co ten wywód? swoim dzieciom to opowiedz lepiej ps. taką filozofią dalego nie zajedziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
VENUS jazdaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
a teraz jak gimeno wyciagnie na 1.6 6.4 6.0 to napiszesz ze ich przyjazn stanela pod wielkim znakiem zapytania bo kumpel kumplowi nie pomogl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2009
Posty: 712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a ja przegralem bo nie jestem kumplem goerges?  przestan filozofowac bo tam polowa atp i wta to kumple, kumpele. po twoich wywodach mozna wywnioskowac ze postawiles silnie grubą kase na montanesa w potrzebie wspartego przez gimeno?! Potwierdzasz?:D jezeli nie to po co ten wywód? swoim dzieciom to opowiedz lepiej ps. taką filozofią dalego nie zajedziesz Ja na to nie stawiałem ( m.in dlatego, że kurs rósł ). Twoje frustracje mnie natomiast nie interesują. Ty się zajmij lepiej Swoimi " finanzami ", bo to jest widzę, powodem głupot, które piszesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
4/4 :piwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a ja przegralem bo nie jestem kumplem goerges?  przestan filozofowac bo tam polowa atp i wta to kumple, kumpele. po twoich wywodach mozna wywnioskowac ze postawiles silnie grubą kase na montanesa w potrzebie wspartego przez gimeno?! Potwierdzasz?:D jezeli nie to po co ten wywód? swoim dzieciom to opowiedz lepiej ps. taką filozofią dalego nie zajedziesz Ja na to nie stawiałem ( m.in dlatego, że kurs rósł ). Twoje frustracje mnie natomiast nie interesują. Ty się zajmij lepiej Swoimi " finanzami ", bo to jest widzę, powodem głupot, które piszesz. popieram akagiego 'finazisto' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
4/4 :piwo   sorki Venus jeszcze 2 set gra  obym nie zapeszył
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332 |
Safarova silną babą jest ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
a ja przegralem bo nie jestem kumplem goerges?  przestan filozofowac bo tam polowa atp i wta to kumple, kumpele. po twoich wywodach mozna wywnioskowac ze postawiles silnie grubą kase na montanesa w potrzebie wspartego przez gimeno?! Potwierdzasz?:D jezeli nie to po co ten wywód? swoim dzieciom to opowiedz lepiej ps. taką filozofią dalego nie zajedziesz Ja na to nie stawiałem ( m.in dlatego, że kurs rósł ). Twoje frustracje mnie natomiast nie interesują. Ty się zajmij lepiej Swoimi " finanzami ", bo to jest widzę, powodem głupot, które piszesz. jak to nie stawiales skoro gimeno kumpel montana mial mu pomoc? Jezeli frustracje to na pewno nie jakas goerges a twoimi wywodami jezeli to tak mozna nazwac. Rozumiem ze w twoim przypadku brak "finanzów" jest przyczyną takich "mądrości". Bez odbioru, milego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Venus break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Kolejny wynik z Kairu: Simone Vagnozzi 64 62
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Venus  łam teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Stasiu 6:1, jedziesz moją peffe peff -6.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Venus  kuźwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
za 4 godzinki Ana na eurosporcie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
za 4 godzinki Ana na eurosporcie...  i bedzie piąstka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
uff Venus, teraz łam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|