|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2010
Posty: 130 |
wozniacki benda na głownym pokazywac, szkoda ze nie Isi ale zawsze cos pomysleli organizatorzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Phau po 3 gemy w 2 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
wozniacki benda na głownym pokazywac, szkoda ze nie Isi ale zawsze cos pomysleli organizatorzy huhu grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Witam. Gracie dzisiaj Age? Ogladal ktos spotklanie Safarowej z Penetta? Bo wynik troche zadziwia. Wizniacki dalej jest kontuzjowana? dzieki za odp Ja zagrałem Radwanska, Jankovic, Dementieva i Wozniacki wyszło całkiem przyjemne AKO. Jesli tak gra kontuzjowana Karolina jak wczoraj gdzie rozjezdza rywalke.... to ja mam w nosie czy ma kontuzje czy nie biore ja w ciemno. przecież Karolinka wczoraj to rywalki nie miała  ja gram MJ set  caly czas powaznie mysle o hc +3,5 na MJ, tyle co ja moge pisac skoro ogladalem kilka gemow z kilku meczy calego turnieju. Ciekawe czy Age na centralny wrzuca, mecz Cebuli sie przedluza, a Jankovic spokojnie, natomiast Demencia 20:30 dopiero
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
psychiatra by sie jej przydal i to porzadny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
brawo Masza Kiri ;* 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Witam. Gracie dzisiaj Age? Ogladal ktos spotklanie Safarowej z Penetta? Bo wynik troche zadziwia. Wizniacki dalej jest kontuzjowana? dzieki za odp powiem ci że granie Agi to kiepskie rozwiązanie, Lucie ma świetny serwis gra mocno dość płasko. Jedyne co ratuje Agę to spryt i technika, bo aktualna forma przemawia za Safarowa. i kurs 2.9 to chyba kwestia rankingu obu tenisistek, dla mnia szybkie 2:0 dla Lucie żenująca wtopa w ub. tygodniu z Lapuszenkovą też przemawia za aktualną formą ???.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
przeciwniczka Isi jakas godna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
Witam. Gracie dzisiaj Age? Ogladal ktos spotklanie Safarowej z Penetta? Bo wynik troche zadziwia. Wizniacki dalej jest kontuzjowana? dzieki za odp powiem ci że granie Agi to kiepskie rozwiązanie, Lucie ma świetny serwis gra mocno dość płasko. Jedyne co ratuje Agę to spryt i technika, bo aktualna forma przemawia za Safarowa. i kurs 2.9 to chyba kwestia rankingu obu tenisistek, dla mnia szybkie 2:0 dla Lucie żenująca wtopa w ub. tygodniu z Lapuszenkovą też przemawia za aktualną formą ???....... porażka po fatalnej grze z Peer to aż tak lepszy wynik, zobaczymy  ja osobiście gram hc na Safarową, więc jeden set mi wystarczy raczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Nie podniecajcie się Safarovą bo jest cienka jak barszcz. Tak jak Broda zauważył pokazała z Ruską w jakiej jest formie a to co wczoraj widzieliśmy był było zwykłym oszustwem ze strony Flavii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
grajcie wszyscy na Lucie to mi moze Aga wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
przeciwniczka Isi jakas godna ? moze i godna [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
wozniacki benda na głownym pokazywac, szkoda ze nie Isi ale zawsze cos pomysleli organizatorzy huhu grubo  :GRIN: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Phau jeszcze jeden gem ugraj i możesz przegrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
Nie podniecajcie się Safarovą bo jest cienka jak barszcz. Tak jak Broda zauważył pokazała z Ruską w jakiej jest formie a to co wczoraj widzieliśmy był było zwykłym oszustwem ze strony Flavii. to oszustwo kosztowało mnie dużo kasy wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
nie oszukuj, że jest ładna [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
Gdyby kogos interesowalo.Acasusso-Milot 6-4,6-4
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|