|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Czy MB (a może NT?) pozwalają na posiadanie 2 kart na koncie, np. wystawienie drugiej dla osoby bliskiej? Jeśli masz status VIP w MB, możesz sobie utworzyć drugie konto na osobny email z inną walutą i takimi samymi uprawnieniami. W ten sposób możesz mieć na siebie karte w PLN jak i np w USD 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ja dzisiaj wlasnie skontaktowalem sie z ta moja manager, z pytaniem czy moge zalozyc dwa konta nowe z USD i EUR na kolejna walute moge spokojnie zalozyc, i dac jej tylko znac to podepnie pod podstawowe konto z PLN i beda wszystkie te same limity, karta, tokeny itp itp. wszystko zweryfikowane jak uda mi sie osciagnac ok 5000 euro mc to nie bedzie problemu aby zalozyc trzecie konto wiec bardzo bardzo pozytywnie po raz kolejny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
list z kodem weryfikacyjnym dotarl po ponad 3 tygodniach wyslany z BiH/Sarajevo info dla tych co czekaja na list
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
jak uda mi sie osciagnac ok 5000 euro mc to nie bedzie problemu aby zalozyc trzecie konto Chodzi o 5000 Euro obrotu miesięcznie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
jak uda mi sie osciagnac ok 5000 euro mc to nie bedzie problemu aby zalozyc trzecie konto Chodzi o 5000 Euro obrotu miesięcznie? tak,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki.
Czy oni wymagają taki obrót co miesiąc, bo czasami mi się zdarza przez kilka tygodni w miarę rzadko grać i wtedy obrót na koncie byłby mniejszy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
kilka razy konkretnie i starczy  nie czepiaja sie jak bedzie przerwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
Wpłacał ktoś kartą ostatnio? Coś nie mogę wpłacić a gdzie indziej gładko wchodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Witam, ile trwa wypłata na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ja ostatnio zlecałem na mBank z rana, to o 19 już była kasa na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
do VIPa trzeba mieć transfer miesięczny 5k euro, ale chodzi o transfer na buki/poker/kasyna, czy liczy się suma wpłat i wypłat czyli cały obrót?
w korzyściach z VIP wymienione są: • Absolutely no outgoing transaction limits • Higher credit card deposit limits • Higher withdrawal limit
czy chodzi tu o ich kartę, czy nadal VIPy mają na tym ich Mastercardzie takie same niskie limity jak zwykli użytkownicy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15 |
do VIPa trzeba mieć transfer miesięczny 5k euro, ale chodzi o transfer na buki/poker/kasyna, czy liczy się suma wpłat i wypłat czyli cały obrót? taką odpowiedź kiedyś dostałem :"Program VIP jest przeznaczony dla graczy o wysokiej wartości, temu my oczekujemy wplat na konta bukmacherow 4-5 000 EUR miesiacznie. Srednia jest obliczana kazde 3-6 miesiacy" w korzyściach z VIP wymienione są: • Absolutely no outgoing transaction limits • Higher credit card deposit limits • Higher withdrawal limit
czy chodzi tu o ich kartę, czy nadal VIPy mają na tym ich Mastercardzie takie same niskie limity jak zwykli użytkownicy? Jeśli chodzi o limit wypłat z bankomtu to też mam 250 euro czyli jak zwykły użytownik. Za to nie mam limitu na transfer do buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jaki jest czas oczekiwania na kartę MB, od momentu zaakceptowania wniosku o wydaniu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Wysyłają maila i piszą w nim, że w ciągu 10 dni roboczych karta dojdzie, a pin oddzielnie kilka dni później.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Chciałem dzisiaj pierwszy raz uzyc karty z mb ale chyba zły pin zapamietałem i podałem zły kilka razy. Czy w takim przypadku ten pin mi sie odblokuje po jakims czasie czy musze do nich dzwonic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Chciałem dzisiaj pierwszy raz uzyc karty z mb ale chyba zły pin zapamietałem i podałem zły kilka razy. Czy w takim przypadku ten pin mi sie odblokuje po jakims czasie czy musze do nich dzwonic? Załatwione. Zadzwoniłem do nich, po sprawdzeniu czy to na pewno ja pani przekazała sprawę do odpowiedniego działu i po jakiejś godzinie wszystko załatwione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Ile mniej wiecej czasu idzie przelew z Mbanku do ksiegowania na MB? tak jak pisza 2 dni czy czasem jest mniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Witam, Panowie czy konto inteligo rejestruje sie jako PKO BP ? czy pomyliłem coś z numerem NRB? Inteligo jest częścia PKO, ale czy to oznacza ze numer jest ten sam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Witam, Panowie czy konto inteligo rejestruje sie jako PKO BP ? czy pomyliłem coś z numerem NRB? Inteligo jest częścia PKO, ale czy to oznacza ze numer jest ten sam? inteligo to pekao sa a ipko to pko bp
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|