|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3 |
Witam.
Potrzebny mi buk dzięki któremu będę mógł przelać pieniądze na nie swoje konto tzn. wyśle pieniądze przez poczte pogram troche a następnie będę mógł wypłacić pieniądze na jakie kolwiek konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to do mnie zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zakladasz konto w mbank i nic nie placisz ani nie musisz miec stalych wplywow poprostu minimum problemow tak trudno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
aha na temat chyba nie ma takiej mozliwosci
|
|
|
Link skopiowany do schowka