|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win to ja proponuje i taką perspektywę: Isner dzisiaj będzie napierdzielał tymi asami jak wczoraj i nie będzie miał większych problemów z utrzymaniem własnego podania, tym bardziej, że ten chłopak całkiem dobrze radzi sobie w wymianach, nawet na clayu Rychu też będzie trzymał serwis ale w końcu trafią się mu takie niezrozumiałe wpadki, jak we wczorajszym meczu z Seppim, gdzie przegrywał własne gemy, prowadząc nawet 40:0. Na Isnera potrzeba nie tylko gościa, który jest od niego lepszy w wymianach, ale przede wszystkim zawodnika regularnego, pewnego, a Kaszkiet takim grajkiem nie jest Podsumowując: grzechem byłoby nie pograć Isnera po takim kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jaka jest szansa że zdąrze dziś przelać kasę z bet 365 na moneybookers , a potem do banku ? Nie ma to jak czekać na wypłatę za robote która ma być dziś a zostaje przeniesiona na poniedziałek  ! mniej przegrasz  Tylko ja nie mialem zamiaru za to grać ... mniej wypijesz i dłużej pożyjesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Craax co myślisz o Cracovii dzisiaj? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Djoko nie pusci Filipowi 1go seta? bo kurs 6.00 na to  a na over 17.5 1.72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Zulus dzis trzeba arsenał na wieczor przygotowac , liga polska albo wloska siata , a potem KSW  a do tego piatek heh no chyba , ze kogos gdzies baba wyciagnie albo cos genialnego wymysli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Grajuś ja to przeważnie robie taki manewr że w czwartki przed pójsciem spać czyli ok 24 przelewam kase z bet365 na MB to jak rano wstane to już mam kase i o 10 przelewam z MB do banku to wtedy już nawet o 16 jest kasa  miałem takie przypadki ze jak robilem przelew w piatek rano z moneybookers na mbank to kasa dochodzila dopiero w poniedzialek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
no to Ben podaj cos jesli chodzi o u/o poszczegolnych druzyn:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
zastanawiam sie i nie wiem co lepiej pograc montanesa, capdevilla czy gremelmayra ??co proponujecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Craax co myślisz o Cracovii dzisiaj?  chyba nie przegramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478 |
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win to ja proponuje i taką perspektywę: Isner dzisiaj będzie napierdzielał tymi asami jak wczoraj i nie będzie miał większych problemów z utrzymaniem własnego podania, tym bardziej, że ten chłopak całkiem dobrze radzi sobie w wymianach, nawet na clayu Rychu też będzie trzymał serwis ale w końcu trafią się mu takie niezrozumiałe wpadki, jak we wczorajszym meczu z Seppim, gdzie przegrywał własne gemy, prowadząc nawet 40:0. Na Isnera potrzeba nie tylko gościa, który jest od niego lepszy w wymianach, ale przede wszystkim zawodnika regularnego, pewnego, a Kaszkiet takim grajkiem nie jest Podsumowując: grzechem byłoby nie pograć Isnera po takim kursie Pozostało jedynie dopowiedzieć: AMEN. Święte słowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Craax co myślisz o Cracovii dzisiaj?  chyba nie przegramy  próbowałem Ci smsa wcześniej wysłać ale w trakcie przerwało  masz ten sam numer 507?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Moze juz ktos pisal albo i nie bo nie chce mi sie czytac 6 stron  Ilhan dzis wygrywa To bedzie jego turniej 1.60  Wygrywa dzis tez Andeew z amerykanskim 'mugiem'  i Kohli  ale wazniejsza sprawa  zadzwonilem sobie do fortuny po dc : Van der Merwe Nieminen Hanescu Khalidov Pudzian  @2.55 i to juz musi wejsc  Gasketa nie ruszam bo to leteria dzis  a nad Montanesem jeszcze pomysle sobie  powodzonka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Garcia Lopez jeszcze nigdy w ATP nie wygrał 3 meczów z rzędu 2-0  Musiałem sprawdzić  Delray Beach w 2006r. Phau, Widom i Agassi. no zapomnialem dodac ze na ziemi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
peffy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Panowie mam pytano chce wejsc na stronke sts i klikam jestem klientem i nie moge wejsc nie chce mi sie ladowac czym moze to byc uwarunkowane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zobaczymy z tym Pudzianem , zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Garcia Lopez jeszcze nigdy w ATP nie wygrał 3 meczów z rzędu 2-0  Musiałem sprawdzić  Delray Beach w 2006r. Phau, Widom i Agassi. no zapomnialem dodac ze na ziemi  Madryt 2004r. - 4 mecze po 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Panowie mam pytano chce wejsc na stronke sts i klikam jestem klientem i nie moge wejsc nie chce mi sie ladowac czym moze to byc uwarunkowane ? nie chca Cie tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
hehe bo prawie tam w ogole nie chodze ale wszedzie tak mam ;p
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|