Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 54 1 2 5 6 7 8 9 53 54
craax #3850061 07/05/2010 17:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by craax
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win

to ja proponuje i taką perspektywę: Isner dzisiaj będzie napierdzielał tymi asami jak wczoraj i nie będzie miał większych problemów z utrzymaniem własnego podania, tym bardziej, że ten chłopak całkiem dobrze radzi sobie w wymianach, nawet na clayu

Rychu też będzie trzymał serwis ale w końcu trafią się mu takie niezrozumiałe wpadki, jak we wczorajszym meczu z Seppim, gdzie przegrywał własne gemy, prowadząc nawet 40:0.

Na Isnera potrzeba nie tylko gościa, który jest od niego lepszy w wymianach, ale przede wszystkim zawodnika regularnego, pewnego, a Kaszkiet takim grajkiem nie jest

Podsumowując: grzechem byłoby nie pograć Isnera po takim kursie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by finanz
Originally Posted by grajus87
Jaka jest szansa że zdąrze dziś przelać kasę z bet 365 na moneybookers , a potem do banku ?

Nie ma to jak czekać na wypłatę za robote która ma być dziś a zostaje przeniesiona na poniedziałek puke !

mniej przegrasz wink

Tylko ja nie mialem zamiaru za to grać ...

mniej wypijesz i dłużej pożyjesz tongue

Zulus #3850065 07/05/2010 17:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Craax co myślisz o Cracovii dzisiaj? smile

Zulus #3850066 07/05/2010 17:43
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Djoko nie pusci Filipowi 1go seta? bo kurs 6.00 na to shocked

a na over 17.5 1.72 smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Zulus dzis trzeba arsenał na wieczor przygotowac , liga polska albo wloska siata , a potem KSW boks a do tego piatek heh

no chyba , ze kogos gdzies baba wyciagnie albo cos genialnego wymysli frown

Zulus #3850068 07/05/2010 17:45
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by Zulus
Grajuś ja to przeważnie robie taki manewr że w czwartki przed pójsciem spać czyli ok 24 przelewam kase z bet365 na MB to jak rano wstane to już mam kase i o 10 przelewam z MB do banku to wtedy już nawet o 16 jest kasa wink


miałem takie przypadki ze jak robilem przelew w piatek rano z moneybookers na mbank to kasa dochodzila dopiero w poniedzialek frown

craax #3850070 07/05/2010 17:46
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
no to Ben podaj cos jesli chodzi o u/o poszczegolnych druzyn:)

Kieras #3850071 07/05/2010 17:47
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
zastanawiam sie i nie wiem co lepiej pograc montanesa, capdevilla czy gremelmayra ??co proponujecie

Zulus #3850073 07/05/2010 17:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Zulus
Craax co myślisz o Cracovii dzisiaj? smile

chyba nie przegramy wink

spiwoor #3850076 07/05/2010 17:49
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by craax
co by nie mowic , probuje patrzec pod roznym katem ale jak w morde strzelil wychodzi mi ze Rysiu dzisiaj win

to ja proponuje i taką perspektywę: Isner dzisiaj będzie napierdzielał tymi asami jak wczoraj i nie będzie miał większych problemów z utrzymaniem własnego podania, tym bardziej, że ten chłopak całkiem dobrze radzi sobie w wymianach, nawet na clayu

Rychu też będzie trzymał serwis ale w końcu trafią się mu takie niezrozumiałe wpadki, jak we wczorajszym meczu z Seppim, gdzie przegrywał własne gemy, prowadząc nawet 40:0.

Na Isnera potrzeba nie tylko gościa, który jest od niego lepszy w wymianach, ale przede wszystkim zawodnika regularnego, pewnego, a Kaszkiet takim grajkiem nie jest

Podsumowując: grzechem byłoby nie pograć Isnera po takim kursie

Pozostało jedynie dopowiedzieć: AMEN. Święte słowa.

craax #3850077 07/05/2010 17:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by craax
Originally Posted by Zulus
Craax co myślisz o Cracovii dzisiaj? smile

chyba nie przegramy wink

próbowałem Ci smsa wcześniej wysłać ale w trakcie przerwało wink

masz ten sam numer 507?

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Moze juz ktos pisal albo i nie bo nie chce mi sie czytac 6 stron grin Ilhan dzis wygrywa To bedzie jego turniej 1.60 wink Wygrywa dzis tez Andeew z amerykanskim 'mugiem' smile i Kohli smile

ale wazniejsza sprawa smile zadzwonilem sobie do fortuny po dc : Van der Merwe Nieminen Hanescu Khalidov Pudzian grin @2.55 i to juz musi wejsc smile

Gasketa nie ruszam bo to leteria dzis smile a nad Montanesem jeszcze pomysle sobie smile

powodzonka piwo

Piostar #3850079 07/05/2010 17:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Marcel
Garcia Lopez jeszcze nigdy w ATP nie wygrał 3 meczów z rzędu 2-0 tongue


Musiałem sprawdzić tongue

Delray Beach w 2006r. Phau, Widom i Agassi.
no zapomnialem dodac ze na ziemi laugh wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
peffy piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Zulus masz priv

Marcel #3850082 07/05/2010 17:52
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Panowie mam pytano chce wejsc na stronke sts i klikam jestem klientem i nie moge wejsc nie chce mi sie ladowac czym moze to byc uwarunkowane ?

craax #3850083 07/05/2010 17:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zobaczymy z tym Pudzianem , zobaczymy

Marcel #3850084 07/05/2010 17:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Marcel
Garcia Lopez jeszcze nigdy w ATP nie wygrał 3 meczów z rzędu 2-0 tongue


Musiałem sprawdzić tongue

Delray Beach w 2006r. Phau, Widom i Agassi.
no zapomnialem dodac ze na ziemi laugh wink


Madryt 2004r. - 4 mecze po 2-0 hura

Kieras #3850085 07/05/2010 17:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by QLUZOr20
Panowie mam pytano chce wejsc na stronke sts i klikam jestem klientem i nie moge wejsc nie chce mi sie ladowac czym moze to byc uwarunkowane ?
nie chca Cie tam

craax #3850086 07/05/2010 17:54
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
hehe bo prawie tam w ogole nie chodze ale wszedzie tak mam ;p

Strona 7 z 54 1 2 5 6 7 8 9 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,759 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1