Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 54 1 2 6 7 8 9 10 53 54
Kieras #3850087 07/05/2010 17:55
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Bene¹ová-V.Lepchenko 1.34
Sprem-V.King 1.4
Halep-Zakopalová 1.26
Vinci-Amanmuradova 1.23
Bacsinszky-Duque 1.26

teoretycznie te 5 meczy z kwalek do madrytu wyglada bardzo pewnie

Bonus: Unibet
Piostar #3850088 07/05/2010 17:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Marcel
Garcia Lopez jeszcze nigdy w ATP nie wygrał 3 meczów z rzędu 2-0 tongue


Musiałem sprawdzić tongue

Delray Beach w 2006r. Phau, Widom i Agassi.
no zapomnialem dodac ze na ziemi laugh wink


Madryt 2004r. - 4 mecze po 2-0 hura
to był czelek tongue

Marcel #3850091 07/05/2010 17:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
w naziemnych gdzies kwale do madrytu dodali

Marcel #3850094 07/05/2010 17:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Holandia Włochy na supertennis od 12 do 18

CZNM #3850095 07/05/2010 18:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Marcel
to był czelek tongue


Racja frown Więcej nie znalazłem.

zenekk #3850098 07/05/2010 18:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
Originally Posted by zenekk
Bene¹ová-V.Lepchenko 1.34
Sprem-V.King 1.4
Halep-Zakopalová 1.26
Vinci-Amanmuradova 1.23
Bacsinszky-Duque 1.26

teoretycznie te 5 meczy z kwalek do madrytu wyglada bardzo pewnie

a jaki buk ma kwale juz w ofercie??

Kieras #3850099 07/05/2010 18:01
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Van der Merwe - Heliovara 63 smile

a jak mnie najdzie chwila slabosci to moze Pudziana wieczorem sobie lajtowo skontruje smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
A ja myślę tak:
Ivanovic - MJ Martinez typ 2
Ivanovic pokonała na swojej drodze poważną reprezentację bloku wschodniego dając ładnie zarobić , ale dziś trafia na zawodniczkę która jeśli , będzie grać "swoje" tzn co kilka piłek skrót to nerwowo wykończy Ivanovic i mecz wygra.

Drugi mecz to Cilic - Almagro typ 2
Kursy wrównane poziom teoretycznie też , ale ja wierzę w hiszpana . (grali 2 lata temu w AO i było 3:0 dla Marina ) obaj nieco się męczą w tym turnieju , jednak tym razem czas na dobry wynik Nicolasa , może nawet zwycięstwo w turnieju .


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by coolbet
Van der Merwe - Heliovara 63 smile

a jak mnie najdzie chwila slabosci to moze Pudziana wieczorem sobie lajtowo skontruje smile
aplauz aplauz to co on huczy w mediach to dziel przez 4 , ale inna sprawa , ze daja mu przecietniakow narazie mad

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Pudzian go zabije tongue inna rzecz ze za kurs typu 1,15 to lepiej odpuscic wink

golo060 #3850105 07/05/2010 18:05
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by golo060
pewnie

a jaki buk ma kwale juz w ofercie?? [/quote]

tipsport czeski od 30min,licze ze polski na czas skopiuje

Marcel #3850106 07/05/2010 18:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by Marcel
Holandia Włochy na supertennis od 12 do 18


są gdzies kurs?

golo060 #3850107 07/05/2010 18:06
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by golo060
Originally Posted by zenekk
Bene¹ová-V.Lepchenko 1.34
Sprem-V.King 1.4
Halep-Zakopalová 1.26
Vinci-Amanmuradova 1.23
Bacsinszky-Duque 1.26

teoretycznie te 5 meczy z kwalek do madrytu wyglada bardzo pewnie

a jaki buk ma kwale juz w ofercie??

przypomnijcie sobie jesli chodzi o Madryt jak sie tam rok temu gralo jesli chodzi o clay jak bylo co np mowili zawodniicy o nawierzchni smile
w wta to Premium Mandator obowiazkowy dla czolowki no i kasa 4.5 mln grin

Fro mowil ze jest powtroka dc wlochow od 21-3 rano wiec sie tez zobaczy

Powodzonka

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
GreyTiger ale czym go zabije ? to nie Najman smile

craax #3850109 07/05/2010 18:09
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
ten skośny to nie jest taka pipa jak najman, nie mówie że pudzio przegra ale tak jak piszecie nawet po 1,2 nie warto lepiej zobaczyć, swoją drogą to gala zaczyna się o 22? polsat?

włodar #3850110 07/05/2010 18:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by włodar
Originally Posted by Marcel
Holandia Włochy na supertennis od 12 do 18


są gdzies kurs?
w naziemnych

Marcel #3850112 07/05/2010 18:11
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
co z tą Peng bo zaraz rusza smile

craax #3850113 07/05/2010 18:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by craax
GreyTiger ale czym go zabije ? to nie Najman smile


Rywal straszy bilansem, ale rywali nie miał za dobrych wink
Swoją drogą taktyka Pudziana jak się wypowiada powala: "Urwę mu łeb". blush

Oj kiedyś przyjdzie na niego czas, dostanie w dupę i przestanie huczeć. Ale nie dziś... tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Matias88
ten skośny to nie jest taka pipa jak najman, nie mówie że pudzio przegra ale tak jak piszecie nawet po 1,2 nie warto lepiej zobaczyć, swoją drogą to gala zaczyna się o 22? polsat?
tak , no polecam obejrzec troszke skrotow skosnego

craax #3850115 07/05/2010 18:11
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by craax
GreyTiger ale czym go zabije ? to nie Najman smile

a ja wlasnie uwazam ze to taki japonski Najman z jakimis umiejetnosciami w parterze i to tyle.. ogladales jego walki craax? Moim skromnym zdaniem to Pudzian taka sama "awantura" go zabije i cepami, do dzwigni nie zdazy dojsc a jak dojdzie to Pudzian ja rozerwie.. dopoki Pudzian bedzie dostawal ogorkow bez techniki tak sie beda konczyc pojedynki z jego udzialem..

Strona 8 z 54 1 2 6 7 8 9 10 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1