|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Bene¹ová-V.Lepchenko 1.34 Sprem-V.King 1.4 Halep-Zakopalová 1.26 Vinci-Amanmuradova 1.23 Bacsinszky-Duque 1.26
teoretycznie te 5 meczy z kwalek do madrytu wyglada bardzo pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Garcia Lopez jeszcze nigdy w ATP nie wygrał 3 meczów z rzędu 2-0  Musiałem sprawdzić  Delray Beach w 2006r. Phau, Widom i Agassi. no zapomnialem dodac ze na ziemi  Madryt 2004r. - 4 mecze po 2-0  to był czelek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541 |
w naziemnych gdzies kwale do madrytu dodali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Holandia Włochy na supertennis od 12 do 18
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
to był czelek  Racja  Więcej nie znalazłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Bene¹ová-V.Lepchenko 1.34 Sprem-V.King 1.4 Halep-Zakopalová 1.26 Vinci-Amanmuradova 1.23 Bacsinszky-Duque 1.26
teoretycznie te 5 meczy z kwalek do madrytu wyglada bardzo pewnie a jaki buk ma kwale juz w ofercie??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Van der Merwe - Heliovara 63  a jak mnie najdzie chwila slabosci to moze Pudziana wieczorem sobie lajtowo skontruje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
A ja myślę tak: Ivanovic - MJ Martinez typ 2 Ivanovic pokonała na swojej drodze poważną reprezentację bloku wschodniego dając ładnie zarobić , ale dziś trafia na zawodniczkę która jeśli , będzie grać "swoje" tzn co kilka piłek skrót to nerwowo wykończy Ivanovic i mecz wygra.
Drugi mecz to Cilic - Almagro typ 2 Kursy wrównane poziom teoretycznie też , ale ja wierzę w hiszpana . (grali 2 lata temu w AO i było 3:0 dla Marina ) obaj nieco się męczą w tym turnieju , jednak tym razem czas na dobry wynik Nicolasa , może nawet zwycięstwo w turnieju .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Pudzian go zabije  inna rzecz ze za kurs typu 1,15 to lepiej odpuscic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
a jaki buk ma kwale juz w ofercie?? [/quote] tipsport czeski od 30min,licze ze polski na czas skopiuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Holandia Włochy na supertennis od 12 do 18 są gdzies kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Bene¹ová-V.Lepchenko 1.34 Sprem-V.King 1.4 Halep-Zakopalová 1.26 Vinci-Amanmuradova 1.23 Bacsinszky-Duque 1.26
teoretycznie te 5 meczy z kwalek do madrytu wyglada bardzo pewnie a jaki buk ma kwale juz w ofercie?? przypomnijcie sobie jesli chodzi o Madryt jak sie tam rok temu gralo jesli chodzi o clay jak bylo co np mowili zawodniicy o nawierzchni  w wta to Premium Mandator obowiazkowy dla czolowki no i kasa 4.5 mln  Fro mowil ze jest powtroka dc wlochow od 21-3 rano wiec sie tez zobaczy Powodzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
GreyTiger ale czym go zabije ? to nie Najman 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
ten skośny to nie jest taka pipa jak najman, nie mówie że pudzio przegra ale tak jak piszecie nawet po 1,2 nie warto lepiej zobaczyć, swoją drogą to gala zaczyna się o 22? polsat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Holandia Włochy na supertennis od 12 do 18 są gdzies kurs? w naziemnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
co z tą Peng bo zaraz rusza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
GreyTiger ale czym go zabije ? to nie Najman  Rywal straszy bilansem, ale rywali nie miał za dobrych  Swoją drogą taktyka Pudziana jak się wypowiada powala: "Urwę mu łeb". Oj kiedyś przyjdzie na niego czas, dostanie w dupę i przestanie huczeć. Ale nie dziś... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ten skośny to nie jest taka pipa jak najman, nie mówie że pudzio przegra ale tak jak piszecie nawet po 1,2 nie warto lepiej zobaczyć, swoją drogą to gala zaczyna się o 22? polsat? tak , no polecam obejrzec troszke skrotow skosnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
GreyTiger ale czym go zabije ? to nie Najman  a ja wlasnie uwazam ze to taki japonski Najman z jakimis umiejetnosciami w parterze i to tyle.. ogladales jego walki craax? Moim skromnym zdaniem to Pudzian taka sama "awantura" go zabije i cepami, do dzwigni nie zdazy dojsc a jak dojdzie to Pudzian ja rozerwie.. dopoki Pudzian bedzie dostawal ogorkow bez techniki tak sie beda konczyc pojedynki z jego udzialem..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|